'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

door
'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

Het lijkt bij KRC Genk een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Limburgers hebben alvast hun eerste aanwinsten vastgelegd met trainer Thorsten Fink en Jarne Steuckers, die allebei overkwamen van STVV. Er zijn echter nog heel wat transfers op komst, zowel aan inkomende als uitgaande zijde.

In de aanval zou er bijvoorbeeld één en ander kunnen bewegen. Als diepe spitsen konden noch Tolu Arokodare, noch Andi Zeqiri iedereen overtuigen en hun toekomst in de Cegeka Arena lijkt niet helemaal zeker. Genk lijkt zich alvast voor te bereiden op een mogelijk vertrek van minstens één van hun spitsen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

Genk klopt aan bij Celtic

Volgens de Daily Record is Genk immers komen aankloppen bij Celtic voor Hyeon-gyu Oh. De 23-jarige spits scoorde afgelopen seizoen vijf keer in 26 wedstrijden voor de Schotse kampioen. Oh is echter geen basisspeler in Glasgow en dus zou hij kunnen vertrekken om aan meer speelminuten te raken.

Genk zou daarvoor een oplossing kunnen bieden, maar zal dus eerst met Celtic een akkoord moeten vinden. Oh heeft er nog een contract tot 2028 en dus is het niet duidelijk of een definitieve transfer al aan de orde is. Mogelijk zal Celtic eerder geneigd zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt.

Zuid-Koreaanse spits op komst

Oh speelt sinds begin 2023 voor Celtic, dat hem destijds voor 2,8 miljoen euro overnam van Suwon Bluewings. Tot dan was de speler zijn hele carrière in zijn thuisland Zuid-Korea aan de slag geweest. Hij is er ook international en heeft tot dusver elf caps achter zijn naam staan.

Genk zou van Oh één van zijn prioriteiten gemaakt hebben en dus zullen ze de komende weken wellicht nog doordrukken voor zijn komst. Sportief directeur Dimitri de Condé is dus al zeer druk in de weer met de nodige aanwinsten voor het nieuwe seizoen.

Moet Genk nog een spits halen?

Meest recent

Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

1
1
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

15
15
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

6
6
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

31
31
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

68
68
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

24
24
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

137
137
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

14
14
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

62
62
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

150
150
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

116
116
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

70
70
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

59
59
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

113
113
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

335
335
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

374
374
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

339
339
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

24
24
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

246
246
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

114
114
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

78
78

Meer sportnieuws