'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

door
'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

Het lijkt bij KRC Genk een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Limburgers hebben alvast hun eerste aanwinsten vastgelegd met trainer Thorsten Fink en Jarne Steuckers, die allebei overkwamen van STVV. Er zijn echter nog heel wat transfers op komst, zowel aan inkomende als uitgaande zijde.

In de aanval zou er bijvoorbeeld één en ander kunnen bewegen. Als diepe spitsen konden noch Tolu Arokodare, noch Andi Zeqiri iedereen overtuigen en hun toekomst in de Cegeka Arena lijkt niet helemaal zeker. Genk lijkt zich alvast voor te bereiden op een mogelijk vertrek van minstens één van hun spitsen.

LEES OOK: JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

Genk klopt aan bij Celtic

Volgens de Daily Record is Genk immers komen aankloppen bij Celtic voor Hyeon-gyu Oh. De 23-jarige spits scoorde afgelopen seizoen vijf keer in 26 wedstrijden voor de Schotse kampioen. Oh is echter geen basisspeler in Glasgow en dus zou hij kunnen vertrekken om aan meer speelminuten te raken.

Genk zou daarvoor een oplossing kunnen bieden, maar zal dus eerst met Celtic een akkoord moeten vinden. Oh heeft er nog een contract tot 2028 en dus is het niet duidelijk of een definitieve transfer al aan de orde is. Mogelijk zal Celtic eerder geneigd zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt.

Zuid-Koreaanse spits op komst

Oh speelt sinds begin 2023 voor Celtic, dat hem destijds voor 2,8 miljoen euro overnam van Suwon Bluewings. Tot dan was de speler zijn hele carrière in zijn thuisland Zuid-Korea aan de slag geweest. Hij is er ook international en heeft tot dusver elf caps achter zijn naam staan.

Genk zou van Oh één van zijn prioriteiten gemaakt hebben en dus zullen ze de komende weken wellicht nog doordrukken voor zijn komst. Sportief directeur Dimitri de Condé is dus al zeer druk in de weer met de nodige aanwinsten voor het nieuwe seizoen.

Moet Genk nog een spits halen?

Meest recent

Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

1
1
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

16
16
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

12
12
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over Oosting

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

25
25
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

132
132
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

66
66
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

75
75
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

160
160
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

133
133
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

193
193
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

67
67
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

86
86
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

56
56
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

423
423
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

127
127
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

313
313
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

546
546
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

415
415
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

101
101
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

256
256
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

168
168
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

314
314
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

345
345
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

334
334

Meer sportnieuws