'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

door
'Genk bereidt zich voor op vertrekkers met deal met Celtic'

Het lijkt bij KRC Genk een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Limburgers hebben alvast hun eerste aanwinsten vastgelegd met trainer Thorsten Fink en Jarne Steuckers, die allebei overkwamen van STVV. Er zijn echter nog heel wat transfers op komst, zowel aan inkomende als uitgaande zijde.

In de aanval zou er bijvoorbeeld één en ander kunnen bewegen. Als diepe spitsen konden noch Tolu Arokodare, noch Andi Zeqiri iedereen overtuigen en hun toekomst in de Cegeka Arena lijkt niet helemaal zeker. Genk lijkt zich alvast voor te bereiden op een mogelijk vertrek van minstens één van hun spitsen.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Genk klopt aan bij Celtic

Volgens de Daily Record is Genk immers komen aankloppen bij Celtic voor Hyeon-gyu Oh. De 23-jarige spits scoorde afgelopen seizoen vijf keer in 26 wedstrijden voor de Schotse kampioen. Oh is echter geen basisspeler in Glasgow en dus zou hij kunnen vertrekken om aan meer speelminuten te raken.

Genk zou daarvoor een oplossing kunnen bieden, maar zal dus eerst met Celtic een akkoord moeten vinden. Oh heeft er nog een contract tot 2028 en dus is het niet duidelijk of een definitieve transfer al aan de orde is. Mogelijk zal Celtic eerder geneigd zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt.

Zuid-Koreaanse spits op komst

Oh speelt sinds begin 2023 voor Celtic, dat hem destijds voor 2,8 miljoen euro overnam van Suwon Bluewings. Tot dan was de speler zijn hele carrière in zijn thuisland Zuid-Korea aan de slag geweest. Hij is er ook international en heeft tot dusver elf caps achter zijn naam staan.

Genk zou van Oh één van zijn prioriteiten gemaakt hebben en dus zullen ze de komende weken wellicht nog doordrukken voor zijn komst. Sportief directeur Dimitri de Condé is dus al zeer druk in de weer met de nodige aanwinsten voor het nieuwe seizoen.

Moet Genk nog een spits halen?

Meest recent

Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

36
36
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

63
63
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

36
36
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

211
211
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

316
316
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

103
103
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

319
319
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

414
414
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

265
265
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

80
80
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

71
71
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

137
137
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

223
223
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

314
314
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

358
358
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

130
130
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

129
129
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

706
706
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

244
244
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

809
809
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

253
253
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

154
154
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

181
181
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

279
279

Meer sportnieuws