Dender stoomt door en strikt tweede zomeraanwinst

180 stemmen
Dender stoomt door en strikt tweede zomeraanwinst

FCV Dender is volgend seizoen opnieuw op de afspraak in de Jupiler Pro League. De Oost-Vlaamse club wil zich wapenen en pakt meteen uit met enkele aanwinsten.

Dender zag succescoach Timmy Simons wel vertrekken naar KVC Westerlo. Onder zijn leiding pakte de club een rechtstreeks promotieticket, toch wel tegen alle verwachtingen in. Vincent Euvrard maakte dan maar de overstap van Zulte Waregem om het avontuur in 1A in goede banen te leiden. Ondertussen maakte de club werk van sportieve versterking.

LEES OOK: SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

Hrncar komt over van SK Beveren

Dender stelde onlangs ook zijn eerste nieuwe speler voor volgend seizoen voor. Daarvoor blijft het trouw aan zijn filosofie om vooral in België te shoppen, want hun eerste aanwinst werd weggeplukt bij SK Beveren. Daar wisten ze David Hrncar weg te halen.

De 26-jarige rechtsachter uit Slowakije tekende een overeenkomst voor twee seizoenen, met optie op een derde jaar. Hij verlaat zo na anderhalf jaar de Freethiel. In januari haalde Beveren Hrncar op huurbasis weg bij Slovan Bratislava, vorige zomer maakte hij definitief de overstap.

Ook Goncalves maakt de overstap

Ook Bryan Goncalves, een andere verdediger, komt nu over van SK Beveren. Dat schrijft Het Nieuwsblad en maakt Dender ook zelf bekend op zijn website. De 27-jarige Fransman was dit seizoen goed voor 28 duels in de Challenger Pro League. Daarin scoorde hij 1 keer en deelde hij 5 assists uit.

Goncalves tekent een contract tot midden 2026, met optie op een bijkomend jaar. Hij is zo toe aan zijn tweede avontuur in ons land. Daarvoor speelde hij voor verschillende Franse clubs, waaronder Stade Lavallois en FC Versailles.

Zal Dender een zorgeloos seizoen doormaken?

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

56
56
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

11
11
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

588
588
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

18
18
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

22
22
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

52
52
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

264
264
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

104
104
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

49
49
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

80
80
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

56
56
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

53
53
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

214
214
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

286
286
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

183
183
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

93
93

Meer sportnieuws