‘Kompany is fan van dure vogel, Bayern opent gesprekken’

door
‘Kompany is fan van dure vogel, Bayern opent gesprekken’

Nu landgenoot Vincent Kompany aan het roer staat bij Bayern München zullen alle geruchten van de Duitse grootmacht op de voet worden gevolgd. Zo is Kompany al volop bezig met transfers voor komend seizoen.

Jonathan Tah van Bayer Leverkusen wordt nadrukkelijk genoemd, maar volgens journalist Florian Plettenberg is ook Levi Colwill nog steeds een doelwit. Naar verluidt is Kompany een grote fan van de 21-jarige centrale verdediger.

LEES OOK: Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Dure vogel

Colwill heeft nog een contract tot 2029 bij Chelsea met een marktwaarde van maar liefst vijftig miljoen euro. Het ziet er dus naar uit dat de linksbenige verdediger een flinke som zal moeten kosten. Bayern München zou de gesprekken al zijn gestart met Chelsea.

Afgelopen seizoen kwam Colwill 23 keer in actie in de Premier League en daarin kon hij één keer scoren en één assist geven. Kompany is aldus gecharmeerd van Colwill, maar de transfer van Tah lijkt voorlopig prioriteit te hebben. Een akkoord met Leverkusen is in de maak.

Vertrekkers

Niet enkel inkomende transfers worden gevolgd, maar ook de uitgaande. Naar verluidt wil Bayern München Matthijs De Ligt lozen. De Nederlandse centrale verdediger moet een aardig centje opleveren dat Kompany kan spenderen op de transfermarkt.

Overigens is een grote kuis bij Bayern niet uitgesloten. De Duitse recordkampioen kende een rampzalig seizoen zonder prijs. Het zag Bayer Leverkusen domineren en de dubbel pakken. Ook in Europa kon Der Rekordmeister geen potten breken. Kan Kompany daar verandering in brengen of duurt de Harry Kane-vloek voort?

Een aanwinst voor Bayern en Kompany?

Meest recent

Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

10
10
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

37
37
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

59
59
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

12
12
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

35
35
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

105
105
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

58
58
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

39
39
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

156
156
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

263
263
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

67
67
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

203
203
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

219
219
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

248
248
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

251
251
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

44
44
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

327
327
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

213
213
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

29
29
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

563
563
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

425
425
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

330
330
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

661
661

Meer sportnieuws