'Kompany richt pijlen op sensationele aanvaller'

174 stemmen
'Kompany richt pijlen op sensationele aanvaller'

Vincent Kompany staat voor de zware opdracht om Bayern München opnieuw naar de Europese en Duitse top te loodsen. Onze landgenoot lijkt daarvoor de transfermarkt op te trekken.

Bayern was dit seizoen op de dool in de Bundesliga en eindigde pas als derde. Het haalde wel nog de halve finales in de Champions League, maar in Beieren zijn ze veel meer gewoon. Volgend seizoen moet het er opnieuw op zijn, mét Kompany aan het roer.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Bod op Palhinha geweigerd

Kompany lijkt te beseffen dat vers bloed daarbij kan helpen en speurt de transfermarkt af. Hij zou daarbij uitgekomen zijn bij Palhina, de Portugese sterkhouder van Fulham. Der Rekordmeister zou al een bod uitgebracht hebben van 35 miljoen, maar volgens Sky Sports Germany mikken de Cottagers op 70 miljoen euro.

Het is maar zeer de vraag of Bayern, dat niet de gewoonte heeft om gigabedragen neer te tellen, overstag zal gaan. Ondertussen praten ze bij Bayern ook over opties voor het aanvallende compartiment. Eén smaakmaker uit de Serie A kwam daarbij ter sprake.

Lookman naar Bayern?

Volgens Florian Plettenberg (Sky Sports Germany) werd de naam van Ademola Lookman de afgelopen periode bekeken bij Bayern. De Nigeriaan was een sensatie in de Europa League, waar hij in de finale eigenhandig Bayer Leverkusen opzijzette met een hattrick.

Er zou echter niets concreet zijn in het dossier. Lookman staat volgens Plettenberg wel open voor een transfer naar een topclub. De aanvaller zou 25-30 miljoen euro moeten kosten. Zijn huidige contract bij Atalanta loopt nog door tot 2026.

Moet Bayern doorduwen voor Lookman?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

24
24
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

43
43
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

71
71
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

38
38
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

233
233
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

350
350
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

119
119
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

449
449
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws