'Kompany richt pijlen op sensationele aanvaller'

door
'Kompany richt pijlen op sensationele aanvaller'

Vincent Kompany staat voor de zware opdracht om Bayern München opnieuw naar de Europese en Duitse top te loodsen. Onze landgenoot lijkt daarvoor de transfermarkt op te trekken.

Bayern was dit seizoen op de dool in de Bundesliga en eindigde pas als derde. Het haalde wel nog de halve finales in de Champions League, maar in Beieren zijn ze veel meer gewoon. Volgend seizoen moet het er opnieuw op zijn, mét Kompany aan het roer.

LEES OOK: Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bod op Palhinha geweigerd

Kompany lijkt te beseffen dat vers bloed daarbij kan helpen en speurt de transfermarkt af. Hij zou daarbij uitgekomen zijn bij Palhina, de Portugese sterkhouder van Fulham. Der Rekordmeister zou al een bod uitgebracht hebben van 35 miljoen, maar volgens Sky Sports Germany mikken de Cottagers op 70 miljoen euro.

Het is maar zeer de vraag of Bayern, dat niet de gewoonte heeft om gigabedragen neer te tellen, overstag zal gaan. Ondertussen praten ze bij Bayern ook over opties voor het aanvallende compartiment. Eén smaakmaker uit de Serie A kwam daarbij ter sprake.

Lookman naar Bayern?

Volgens Florian Plettenberg (Sky Sports Germany) werd de naam van Ademola Lookman de afgelopen periode bekeken bij Bayern. De Nigeriaan was een sensatie in de Europa League, waar hij in de finale eigenhandig Bayer Leverkusen opzijzette met een hattrick.

Er zou echter niets concreet zijn in het dossier. Lookman staat volgens Plettenberg wel open voor een transfer naar een topclub. De aanvaller zou 25-30 miljoen euro moeten kosten. Zijn huidige contract bij Atalanta loopt nog door tot 2026.

Moet Bayern doorduwen voor Lookman?

Meest recent

Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

7
7
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

21
21
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

119
119
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

132
132
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

46
46
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

33
33
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

83
83
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

208
208
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

150
150
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

213
213
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

149
149
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

316
316
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

84
84
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

59
59
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

122
122
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

306
306
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

215
215
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

78
78
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

196
196
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

129
129
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

801
801
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

951
951
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

480
480

Meer sportnieuws