'Neymar verwelkomt topspits van 120 miljoen bij Al-Hilal'

door
'Neymar verwelkomt topspits van 120 miljoen bij Al-Hilal'

De voetbalwereld houdt deze zomer de adem in. Gaat de Saoedische verovering op de transfermarkt door, of is de ergste storm gaan liggen?

Saoedi-Arabië maakte zijn intenties de voorbije periode duidelijk: de Saudi Pro League moet een van de toonaangevende competities worden in de wereld. Daarvoor worden kosten noch moeite gespaard. Cristiano Ronaldo en Neymar zijn maar twee van de vele sterren die al voor de oliedollars kozen, en mogelijk volgt een topspits nu hun voorbeeld.

Victor Osimhen

Zo brengt transferexpert Ekrem Konur Victor Osimhen in verband met een verhuis naar het Midden-Oosten. Volgens Konur zou Al-Hilal maar liefst 120 miljoen euro veil hebben om de Nigeriaanse spits naar de woestijn te halen. Al valt het nog af te wachten of de spits zelf zit te wachten op een Saoedisch avontuur.

Osimhen kende een minder seizoen met Napoli, maar wist toch nog 17 keer de weg naar de netten te vinden over alle competities heen. Vorig seizoen was hij dan weer een van de grote architecten achter de titel van de Zuid-Italianen. Hij scoorde toen 26 goals in de Serie A alleen. Statistieken die zijn prijskaartje danig de hoogte injoegen.

Interesse uit Engeland

Osimhen staat echter niet alleen in Saoedi-Arabië op het verlanglijstje, maar ook bij Arsenal en Chelsea volgens bronnen over het Kanaal. De Gunners zijn al langer op zoek naar een echte topspits die hen kan helpen om Manchester City het vuur nog meer aan de schenen te leggen.

Bij Chelsea lopen momenteel onder meer Nicolas Jackson en Christopher Nkunku rond, maar Osimhen lijkt toch net een trapje hoger te staan. Het is afwachten wat de zomer brengt voor de voormalige spits van Sporting Charleroi. 

Waar moet Osimhen naartoe?

Meest recent

'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

90
90
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

309
309
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

83
83
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

190
190
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

315
315
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

443
443
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

235
235
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

163
163
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

520
520
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

337
337
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

191
191
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

318
318
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

105
105
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

119
119
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

295
295
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

276
276
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

102
102
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

662
662
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

269
269
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

124
124
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

232
232
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

286
286
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

441
441
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

654
654
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

300
300

Meer sportnieuws