Anderlecht maakte geen kans op transfer: “Onmogelijk”

238 stemmen
Anderlecht maakte geen kans op transfer: “Onmogelijk”

RSC Anderlecht werd even genoemd bij een transfer van Koen Casteels, maar de doelman trekt naar Saudi-Arabische promovendus Al Qadsiah. Daar zal hij een salaris opstrijken die tot de verbeelding spreekt.

Eerder kwam al naar buiten dat Casteels zo’n tien miljoen euro zal verdienen in Saudi-Arabië. Daarmee wordt hij pardoes de derde bestbetaalde Rode Duivel. Enkel Kevin De Bruyne (13,3 miljoen netto) en Yannick Carrasco (12,7 miljoen) verdienen meer. Casteels zal zelfs meer verdienen dan Real Madrid-sluitpost Thibaut Courtois.

LEES OOK: Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Anderlecht maakte geen kans

Casteels zal nu maar liefst vier keer meer gaan verdienen dan bij Wolfsburg, waar hij ook al een mooi jaarloon van 2,12 miljoen euro kreeg. Volgens Het Nieuwsblad had Anderlecht geen schijn van kans. ‘Onder deze omstandigheden was het voor Anderlecht uiteraard onmogelijk om te concurreren’, klinkt het.

Met Thorgan Hazard haalde het al een Rode Duivel naar de club, maar Casteels leek toch een trapje te hoog voor paars-wit. Met het oog op volgend seizoen is de club op zoek naar versterkingen want er komt weer Europees voetbal naar het Lotto Park. Al moet het wel vrezen voor vertrekkers.

Fredberg en co

Zo wordt Sportief Directeur Jesper Fredberg met een vertrek naar FC Kopenhagen in verband gebracht en ook de toekomst van onder meer Delaney en Augustinsson is nog onduidelijk. Wat wel duidelijk is dat het komende zomertransferperiode weer zal roeren bij Anderlecht.

Heeft Casteels de goede keuze gemaakt?

Meest recent

Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

397
397
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

56
56
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

56
56
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

317
317
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

64
64
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

24
24
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

176
176
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

211
211
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

196
196
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

473
473
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

144
144
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

179
179
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

183
183
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

243
243
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

341
341
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

191
191
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

462
462
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

192
192
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

126
126
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

586
586
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

263
263
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

108
108
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

77
77
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

52
52
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

365
365

Meer sportnieuws