Anderlecht maakte geen kans op transfer: “Onmogelijk”

door
Anderlecht maakte geen kans op transfer: “Onmogelijk”

RSC Anderlecht werd even genoemd bij een transfer van Koen Casteels, maar de doelman trekt naar Saudi-Arabische promovendus Al Qadsiah. Daar zal hij een salaris opstrijken die tot de verbeelding spreekt.

Eerder kwam al naar buiten dat Casteels zo’n tien miljoen euro zal verdienen in Saudi-Arabië. Daarmee wordt hij pardoes de derde bestbetaalde Rode Duivel. Enkel Kevin De Bruyne (13,3 miljoen netto) en Yannick Carrasco (12,7 miljoen) verdienen meer. Casteels zal zelfs meer verdienen dan Real Madrid-sluitpost Thibaut Courtois.

LEES OOK: Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Anderlecht maakte geen kans

Casteels zal nu maar liefst vier keer meer gaan verdienen dan bij Wolfsburg, waar hij ook al een mooi jaarloon van 2,12 miljoen euro kreeg. Volgens Het Nieuwsblad had Anderlecht geen schijn van kans. ‘Onder deze omstandigheden was het voor Anderlecht uiteraard onmogelijk om te concurreren’, klinkt het.

Met Thorgan Hazard haalde het al een Rode Duivel naar de club, maar Casteels leek toch een trapje te hoog voor paars-wit. Met het oog op volgend seizoen is de club op zoek naar versterkingen want er komt weer Europees voetbal naar het Lotto Park. Al moet het wel vrezen voor vertrekkers.

Fredberg en co

Zo wordt Sportief Directeur Jesper Fredberg met een vertrek naar FC Kopenhagen in verband gebracht en ook de toekomst van onder meer Delaney en Augustinsson is nog onduidelijk. Wat wel duidelijk is dat het komende zomertransferperiode weer zal roeren bij Anderlecht.

Heeft Casteels de goede keuze gemaakt?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

45
45
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

20
20
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

93
93
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

110
110
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

202
202
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

345
345
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

563
563
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

305
305
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

95
95
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

403
403
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

159
159
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

249
249
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

464
464
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws