'Casteels rekent zich rijk: spectaculair salaris onthuld'

508
'Casteels rekent zich rijk: spectaculair salaris onthuld'

Tijdens het Europees kampioenschap zullen verschillende Rode Duivels moeten afrekenen met de nodige transferperikelen. Koen Casteels is daar echter al van verlost. De doelman rondde maandag namelijk zijn overstap naar Saudi-Arabië af.

Casteels maakte in de voorbije jaren een mooie carrière in de Bundesliga. Het jeugdproduct van KRC Genk brak destijds door bij TSG Hoffenheim en speelde ook nog even op huurbasis bij Werder Bremen. Maar pas onder de lat bij VfL Wolfsburg ontbolsterde hij helemaal.

Bij Wolfsburg won Casteels onder meer de Duitse beker en Supercup. Hij werkte er inmiddels zo'n 275 wedstrijden af en droeg er regelmatig de aanvoerdersband. Heel wat kenners rekenden hem in die periode zelfs bij de beste keepers van de Bundesliga.

Nieuw avontuur

Maar inmiddels heeft Casteels zijn laatste wedstrijd namens Wolfsburg achter de rug. In september al werd bekend gemaakt dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden. Op zijn 31ste vond het sluitstuk dat het tijd was voor een nieuw avontuur.

Sindsdien werd hij aan verschillende clubs gelinkt. Even werd hij genoemd als tweede doelman van Bayern München, in de voorbije weken trok ook RSC Anderlecht aan zijn mouw. Maar uiteindelijk kiest Casteels dus voor een meer exotische transfer.

Riant salaris

Zo werd hij maandag aangekondigd bij Al-Qadsiah. Deze club promoveerde afgelopen seizoen naar de eerste divisie in Saudi-Arabië en kan rekenen op de steun van oliegigant Aramco, waardoor een pak financiële middelen aanwezig zijn. Iets waar Casteels van kan mee spreken.

Zo melden lokale bronnen dat hij er jaarlijks een slordige 10 miljoen euro zal opstrijken. Volgens La Dernière Heure wordt Casteels zo de derde best bepaalde Rode Duivel, achter Kevin De Bruyne en Yannick Carrasco. Zelfs Thibaut Courtois verdient momenteel minder bij Real Madrid.

Casteels is na Courtois de beste Belgische doelman ...

Meest recent

Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

11
11
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

6
6
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

41
41
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

19
19
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

68
68
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

20
20
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

53
53
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

23
23
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

79
79
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

56
56
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

70
70
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

211
211
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

65
65
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

54
54
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

40
40
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

197
197
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

116
116
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

83
83
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

193
193
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

324
324
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

583
583
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

425
425
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

329
329

Meer sportnieuws