'Casteels rekent zich rijk: spectaculair salaris onthuld'

door
'Casteels rekent zich rijk: spectaculair salaris onthuld'

Tijdens het Europees kampioenschap zullen verschillende Rode Duivels moeten afrekenen met de nodige transferperikelen. Koen Casteels is daar echter al van verlost. De doelman rondde maandag namelijk zijn overstap naar Saudi-Arabië af.

Casteels maakte in de voorbije jaren een mooie carrière in de Bundesliga. Het jeugdproduct van KRC Genk brak destijds door bij TSG Hoffenheim en speelde ook nog even op huurbasis bij Werder Bremen. Maar pas onder de lat bij VfL Wolfsburg ontbolsterde hij helemaal.

Bij Wolfsburg won Casteels onder meer de Duitse beker en Supercup. Hij werkte er inmiddels zo'n 275 wedstrijden af en droeg er regelmatig de aanvoerdersband. Heel wat kenners rekenden hem in die periode zelfs bij de beste keepers van de Bundesliga.

Nieuw avontuur

Maar inmiddels heeft Casteels zijn laatste wedstrijd namens Wolfsburg achter de rug. In september al werd bekend gemaakt dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden. Op zijn 31ste vond het sluitstuk dat het tijd was voor een nieuw avontuur.

Sindsdien werd hij aan verschillende clubs gelinkt. Even werd hij genoemd als tweede doelman van Bayern München, in de voorbije weken trok ook RSC Anderlecht aan zijn mouw. Maar uiteindelijk kiest Casteels dus voor een meer exotische transfer.

Riant salaris

Zo werd hij maandag aangekondigd bij Al-Qadsiah. Deze club promoveerde afgelopen seizoen naar de eerste divisie in Saudi-Arabië en kan rekenen op de steun van oliegigant Aramco, waardoor een pak financiële middelen aanwezig zijn. Iets waar Casteels van kan mee spreken.

Zo melden lokale bronnen dat hij er jaarlijks een slordige 10 miljoen euro zal opstrijken. Volgens La Dernière Heure wordt Casteels zo de derde best bepaalde Rode Duivel, achter Kevin De Bruyne en Yannick Carrasco. Zelfs Thibaut Courtois verdient momenteel minder bij Real Madrid.

Casteels is na Courtois de beste Belgische doelman ...

Meest recent

'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

72
72
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

221
221
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

146
146
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

49
49
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

85
85
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

494
494
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

546
546
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

94
94
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

379
379
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

98
98
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

716
716
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

408
408
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

1274
1274
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

110
110
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

121
121
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

198
198
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

262
262
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

164
164
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

152
152
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

104
104
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

190
190
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

97
97
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

642
642
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

264
264
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

316
316

Meer sportnieuws