‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

door
‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

RSC Anderlecht probeert nog steeds Thomas Delaney vast te leggen, maar de financiële situatie van de club laat dat niet toe. De Deense middenvelder heeft nog een contract bij Sevilla en moet afgekocht worden.

Afgelopen seizoen speelde Delaney op huurbasis bij RSC Anderlecht. De Deense middenvelder was een ervaren pion onder landgenoot Brian Riemer en paars-wit zou de international graag bij de club houden. Er lonken echter meerdere opties voor Delaney.

LEES OOK: 'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Terugkeer naar oude liefde

In een gesprek met het Deense Bold flirtte Delaney openlijk met een terugkeer naar oude liefde FC Kopenhagen. De focus ligt nu op het EK in Duitsland met Denemarken, maar een terugkeer ligt zeker op tafel. “Ik blijf bij mijn woorden”, zei Delaney die in het verleden al eens over een terugkeer sprak.

De ervaren rot verwachtte zelfs al eerder een transfer, maar uiteindelijk kwam die er nog niet en dat irriteert Delaney. “Ik hou van de club. Ik heb 23 jaar voor FC Kopenhagen gespeeld. Ik werd lid van de fanclub toen ik net geboren was, dus ze liggen me nauw aan het hart”, aldus Delaney.

Ook financiële problemen

Uiteindelijk ging een terugkeer naar FC Kopenhagen niet door, de reden? Alvast niet financiën, verzekerde Delaney. “Er waren drie partijen die overeen moesten komen en dat was helaas niet gelukt. Ik wil duidelijk maken dat het zeker niet om salaris ging, dat werd vorig jaar wel gezegd.”

Afgelopen seizoen speelde Delaney in totaal 25 competitieve wedstrijden voor RSC Anderlecht. Daarin was de middenvelder goed voor één doelpunt en twee assists.

Fredberg ook?

Naast Delaney kwam eerder al het nieuws naar buiten dat ook Jesper Fredberg aan de mouw wordt getrokken door FC Kopenhagen. Anderlecht moet dus niet enkel een vertrek van de middenvelder vrezen, maar ook van de Sportief Directeur.

Moet Delaney bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Van der Elst nu al zeker: "De titel gaat naar hun"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

13
13
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

96
96
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

30
30
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

208
208
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

199
199
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

439
439
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

107
107
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

91
91
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

112
112
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

148
148
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

175
175
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

64
64
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

217
217
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

82
82
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

96
96
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

503
503
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

438
438
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

899
899
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

343
343
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

44
44
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

479
479
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

304
304
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1126
1126
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

364
364
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

413
413

Meer sportnieuws