‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

374 stemmen
‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

RSC Anderlecht probeert nog steeds Thomas Delaney vast te leggen, maar de financiële situatie van de club laat dat niet toe. De Deense middenvelder heeft nog een contract bij Sevilla en moet afgekocht worden.

Afgelopen seizoen speelde Delaney op huurbasis bij RSC Anderlecht. De Deense middenvelder was een ervaren pion onder landgenoot Brian Riemer en paars-wit zou de international graag bij de club houden. Er lonken echter meerdere opties voor Delaney.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Terugkeer naar oude liefde

In een gesprek met het Deense Bold flirtte Delaney openlijk met een terugkeer naar oude liefde FC Kopenhagen. De focus ligt nu op het EK in Duitsland met Denemarken, maar een terugkeer ligt zeker op tafel. “Ik blijf bij mijn woorden”, zei Delaney die in het verleden al eens over een terugkeer sprak.

De ervaren rot verwachtte zelfs al eerder een transfer, maar uiteindelijk kwam die er nog niet en dat irriteert Delaney. “Ik hou van de club. Ik heb 23 jaar voor FC Kopenhagen gespeeld. Ik werd lid van de fanclub toen ik net geboren was, dus ze liggen me nauw aan het hart”, aldus Delaney.

Ook financiële problemen

Uiteindelijk ging een terugkeer naar FC Kopenhagen niet door, de reden? Alvast niet financiën, verzekerde Delaney. “Er waren drie partijen die overeen moesten komen en dat was helaas niet gelukt. Ik wil duidelijk maken dat het zeker niet om salaris ging, dat werd vorig jaar wel gezegd.”

Afgelopen seizoen speelde Delaney in totaal 25 competitieve wedstrijden voor RSC Anderlecht. Daarin was de middenvelder goed voor één doelpunt en twee assists.

Fredberg ook?

Naast Delaney kwam eerder al het nieuws naar buiten dat ook Jesper Fredberg aan de mouw wordt getrokken door FC Kopenhagen. Anderlecht moet dus niet enkel een vertrek van de middenvelder vrezen, maar ook van de Sportief Directeur.

Moet Delaney bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

4
4
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

8
8
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

87
87
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

51
51
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

449
449
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

31
31
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

188
188
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

174
174
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

403
403
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

391
391
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

376
376
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

70
70
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

98
98
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

161
161
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

133
133
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

258
258
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

523
523
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

33
33

Meer sportnieuws