‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

374
‘Anderlecht vreest, gewilde pion flirt met andere club’

RSC Anderlecht probeert nog steeds Thomas Delaney vast te leggen, maar de financiële situatie van de club laat dat niet toe. De Deense middenvelder heeft nog een contract bij Sevilla en moet afgekocht worden.

Afgelopen seizoen speelde Delaney op huurbasis bij RSC Anderlecht. De Deense middenvelder was een ervaren pion onder landgenoot Brian Riemer en paars-wit zou de international graag bij de club houden. Er lonken echter meerdere opties voor Delaney.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Terugkeer naar oude liefde

In een gesprek met het Deense Bold flirtte Delaney openlijk met een terugkeer naar oude liefde FC Kopenhagen. De focus ligt nu op het EK in Duitsland met Denemarken, maar een terugkeer ligt zeker op tafel. “Ik blijf bij mijn woorden”, zei Delaney die in het verleden al eens over een terugkeer sprak.

De ervaren rot verwachtte zelfs al eerder een transfer, maar uiteindelijk kwam die er nog niet en dat irriteert Delaney. “Ik hou van de club. Ik heb 23 jaar voor FC Kopenhagen gespeeld. Ik werd lid van de fanclub toen ik net geboren was, dus ze liggen me nauw aan het hart”, aldus Delaney.

Ook financiële problemen

Uiteindelijk ging een terugkeer naar FC Kopenhagen niet door, de reden? Alvast niet financiën, verzekerde Delaney. “Er waren drie partijen die overeen moesten komen en dat was helaas niet gelukt. Ik wil duidelijk maken dat het zeker niet om salaris ging, dat werd vorig jaar wel gezegd.”

Afgelopen seizoen speelde Delaney in totaal 25 competitieve wedstrijden voor RSC Anderlecht. Daarin was de middenvelder goed voor één doelpunt en twee assists.

Fredberg ook?

Naast Delaney kwam eerder al het nieuws naar buiten dat ook Jesper Fredberg aan de mouw wordt getrokken door FC Kopenhagen. Anderlecht moet dus niet enkel een vertrek van de middenvelder vrezen, maar ook van de Sportief Directeur.

Moet Delaney bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

0
0
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

25
25
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

6
6
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

100
100
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

53
53
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

136
136
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

54
54
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

45
45
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

191
191
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

47
47
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

88
88
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

233
233
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

140
140
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

224
224
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

209
209
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

273
273
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

159
159
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

241
241
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

336
336

Meer sportnieuws