'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

door
'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

Van alle topclubs gaat KRC Genk misschien wel de drukste zomer tegemoet. Zowel op inkomend als uitgaand gebied heeft Dimitri de Condé alleszins heel wat werk aan de winkel. Zo eisen drie dilemma's zijn aandacht op.

Tenslotte gaan zowel Mark McKenzie, Mujaid Sadick als Patrik Hrosovsky hun laatste contractjaar in. Een situatie die men na een paar ongemakkelijke ervaringen in het verleden tegenwoordig absoluut probeert te vermijden in de Cegeka Arena. Of toch in het algemeen.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Hrosovsky moet nog wat wachten

Vermits hij nauwelijks nog een marktwaarde vertegenwoordigt wordt voor Hrosovsky volgens Het Belang van Limburg een zeldzame uitzondering toegestaan. Met de 32-jarige middenvelder, die al bijna 200 keer in actie kwam, staan dus nog geen gesprekken gepland.

Een jaar nadat hij tot Speler van het Seizoen werd verkozen in Genk was Hrosovsky ook nu nochtans weer de veldspeler met het meeste minuten achter zijn naam. Allicht wacht De Condé nog het verloop van de volgende campagne af om met hem rond de tafel te zitten.

McKenzie out, Sadick vraagteken

Voor de overige spelers die nog maar tot medio 2025 vastliggen is de situatie anders: zij moeten bijtekenen of vertrekken. In het geval van McKenzie draagt die laatste optie voor alle alvast partijen de voorkeur weg. Een transfer komt er volgens HBVL onherroepelijk aan.

Afwachten of de interesse in de Amerikaan, die tot half juli op de Copa America vertoeft, snel concreet wordt. Sadick tot slot staat wél open voor een nieuwe overeenkomst. Die onderhandelingen, met een grote rol voor Thorsten Fink, zijn momenteel volop aan de gang.

Hrosovsky verdient een contractverlenging

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

0
0
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

61
61
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

124
124
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

138
138
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

186
186
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

33
33
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

310
310
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

565
565
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

215
215
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

235
235
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

56
56
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

311
311
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

317
317
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

349
349
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

372
372
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

115
115
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

350
350
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

268
268
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

227
227

Meer sportnieuws