'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

door
'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

Van alle topclubs gaat KRC Genk misschien wel de drukste zomer tegemoet. Zowel op inkomend als uitgaand gebied heeft Dimitri de Condé alleszins heel wat werk aan de winkel. Zo eisen drie dilemma's zijn aandacht op.

Tenslotte gaan zowel Mark McKenzie, Mujaid Sadick als Patrik Hrosovsky hun laatste contractjaar in. Een situatie die men na een paar ongemakkelijke ervaringen in het verleden tegenwoordig absoluut probeert te vermijden in de Cegeka Arena. Of toch in het algemeen.

LEES OOK: Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

Hrosovsky moet nog wat wachten

Vermits hij nauwelijks nog een marktwaarde vertegenwoordigt wordt voor Hrosovsky volgens Het Belang van Limburg een zeldzame uitzondering toegestaan. Met de 32-jarige middenvelder, die al bijna 200 keer in actie kwam, staan dus nog geen gesprekken gepland.

Een jaar nadat hij tot Speler van het Seizoen werd verkozen in Genk was Hrosovsky ook nu nochtans weer de veldspeler met het meeste minuten achter zijn naam. Allicht wacht De Condé nog het verloop van de volgende campagne af om met hem rond de tafel te zitten.

McKenzie out, Sadick vraagteken

Voor de overige spelers die nog maar tot medio 2025 vastliggen is de situatie anders: zij moeten bijtekenen of vertrekken. In het geval van McKenzie draagt die laatste optie voor alle alvast partijen de voorkeur weg. Een transfer komt er volgens HBVL onherroepelijk aan.

Afwachten of de interesse in de Amerikaan, die tot half juli op de Copa America vertoeft, snel concreet wordt. Sadick tot slot staat wél open voor een nieuwe overeenkomst. Die onderhandelingen, met een grote rol voor Thorsten Fink, zijn momenteel volop aan de gang.

Hrosovsky verdient een contractverlenging

Meest recent

'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

3
3
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

363
363
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

16
16
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

31
31
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

210
210
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

137
137
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

86
86
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

95
95
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

97
97
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

839
839
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

94
94
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

50
50
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

314
314
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

708
708
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

115
115
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

390
390
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

582
582
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

256
256
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

546
546
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

94
94
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

157
157
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

170
170
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56

Meer sportnieuws