'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

door
'Contractnieuws in Genk: De Condé hakt 3 knopen door'

Van alle topclubs gaat KRC Genk misschien wel de drukste zomer tegemoet. Zowel op inkomend als uitgaand gebied heeft Dimitri de Condé alleszins heel wat werk aan de winkel. Zo eisen drie dilemma's zijn aandacht op.

Tenslotte gaan zowel Mark McKenzie, Mujaid Sadick als Patrik Hrosovsky hun laatste contractjaar in. Een situatie die men na een paar ongemakkelijke ervaringen in het verleden tegenwoordig absoluut probeert te vermijden in de Cegeka Arena. Of toch in het algemeen.

LEES OOK: 'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

Hrosovsky moet nog wat wachten

Vermits hij nauwelijks nog een marktwaarde vertegenwoordigt wordt voor Hrosovsky volgens Het Belang van Limburg een zeldzame uitzondering toegestaan. Met de 32-jarige middenvelder, die al bijna 200 keer in actie kwam, staan dus nog geen gesprekken gepland.

Een jaar nadat hij tot Speler van het Seizoen werd verkozen in Genk was Hrosovsky ook nu nochtans weer de veldspeler met het meeste minuten achter zijn naam. Allicht wacht De Condé nog het verloop van de volgende campagne af om met hem rond de tafel te zitten.

McKenzie out, Sadick vraagteken

Voor de overige spelers die nog maar tot medio 2025 vastliggen is de situatie anders: zij moeten bijtekenen of vertrekken. In het geval van McKenzie draagt die laatste optie voor alle alvast partijen de voorkeur weg. Een transfer komt er volgens HBVL onherroepelijk aan.

Afwachten of de interesse in de Amerikaan, die tot half juli op de Copa America vertoeft, snel concreet wordt. Sadick tot slot staat wél open voor een nieuwe overeenkomst. Die onderhandelingen, met een grote rol voor Thorsten Fink, zijn momenteel volop aan de gang.

Hrosovsky verdient een contractverlenging

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

49
49
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

33
33
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

53
53
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

174
174
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

224
224
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

52
52
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

214
214
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

177
177
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

127
127
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

301
301
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

262
262
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

226
226
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

670
670
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

279
279
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

565
565
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

574
574
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

565
565
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

526
526
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

421
421
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

147
147
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

141
141
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

84
84
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

30
30
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

407
407
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

229
229

Meer sportnieuws