'Genk verlegt grenzen: absolute recordtransfer in de maak?'

1269
'Genk verlegt grenzen: absolute recordtransfer in de maak?'

In het zog van Thorsten Fink streek intussen ook Jarne Steuckers neer in Genk, waar nog veel meer inkomend verkeer in de pijplijn zit. Ook op uitgaand gebied staan er evenwel een aantal deals op til. In één dossier komt er stilaan schot in de zaak.

Nu ze met Steuckers al een mogelijk vervanger beet hebben voor Bilal El Khannouss, wiens schoenen ook deels door Konstantinos Karetsas moeten worden gevuld, kunnen de Limburgers immers werk maken van de Marokkaanse smaakmaker zijn eigen transfer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Interesse in El Khannouss

Hoewel zijn naam geregeld opduikt in de geruchtenmolen liet Het Belang van Limburg vorige week nog verstaan dat tot dusver nog niemand zich had aangeboden in de Cegeka Arena. Daar wacht men dus tot een ploeg met een concreet bod op de proppen komt.

Dat lijkt weliswaar slechts een kwestie van tijd, want naar verluidt heeft nu ook Lazio een oogje laten vallen op El Khannouss. De 20-jarige spelverdeler geniet echter vooral de nodige interesse uit Duitsland, waar Leverkusen en RB Leipzig hem willen rekruteren.

Genk verlangt recordsom

Eventuele gegadigden zullen alleszins bijzonder diep in de buidel moeten tasten. Eerder geraakte reeds bekend dat Dimitri de Condé een gepeperd prijskaartje had geplakt op El Khannouss. Nu weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Op die manier kan de 13-voudig international Igor Thiago dus alweer aftroeven als duurste uitgaande transfer ooit in België. Afwachten of de kassa werkelijk zó luid zal rinkelen in Genk, maar dat El Khannouss straks de absolute jackpot zal opleveren staat wel vast.

Hoeveel is El Khannouss volgens u waard?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

44
44
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

46
46
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

216
216
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

110
110
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

86
86
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

71
71
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

227
227
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

129
129
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

258
258
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

185
185
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

168
168
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

278
278
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

105
105
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

131
131
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

244
244
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

137
137
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws