'Genk verlegt grenzen: absolute recordtransfer in de maak?'

door
'Genk verlegt grenzen: absolute recordtransfer in de maak?'

In het zog van Thorsten Fink streek intussen ook Jarne Steuckers neer in Genk, waar nog veel meer inkomend verkeer in de pijplijn zit. Ook op uitgaand gebied staan er evenwel een aantal deals op til. In één dossier komt er stilaan schot in de zaak.

Nu ze met Steuckers al een mogelijk vervanger beet hebben voor Bilal El Khannouss, wiens schoenen ook deels door Konstantinos Karetsas moeten worden gevuld, kunnen de Limburgers immers werk maken van de Marokkaanse smaakmaker zijn eigen transfer.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Interesse in El Khannouss

Hoewel zijn naam geregeld opduikt in de geruchtenmolen liet Het Belang van Limburg vorige week nog verstaan dat tot dusver nog niemand zich had aangeboden in de Cegeka Arena. Daar wacht men dus tot een ploeg met een concreet bod op de proppen komt.

Dat lijkt weliswaar slechts een kwestie van tijd, want naar verluidt heeft nu ook Lazio een oogje laten vallen op El Khannouss. De 20-jarige spelverdeler geniet echter vooral de nodige interesse uit Duitsland, waar Leverkusen en RB Leipzig hem willen rekruteren.

Genk verlangt recordsom

Eventuele gegadigden zullen alleszins bijzonder diep in de buidel moeten tasten. Eerder geraakte reeds bekend dat Dimitri de Condé een gepeperd prijskaartje had geplakt op El Khannouss. Nu weet Kicker dat Genk minstens 35 tot wel 40 miljoen hoopt te vangen.

Op die manier kan de 13-voudig international Igor Thiago dus alweer aftroeven als duurste uitgaande transfer ooit in België. Afwachten of de kassa werkelijk zó luid zal rinkelen in Genk, maar dat El Khannouss straks de absolute jackpot zal opleveren staat wel vast.

Hoeveel is El Khannouss volgens u waard?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

5
5
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

43
43
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

236
236
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

45
45
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

589
589
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

88
88
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

164
164
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

226
226
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

102
102
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

282
282
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

307
307
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

66
66
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

37
37
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

844
844
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

92
92
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

159
159
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

684
684
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

361
361
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

261
261
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

626
626
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

430
430
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

92
92
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

817
817
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

278
278

Meer sportnieuws