‘KAA Gent zit niet stil en spreekt met nieuwe aanvaller’

door
‘KAA Gent zit niet stil en spreekt met nieuwe aanvaller’

KAA Gent is al bezig met de selectie te vormen voor komend seizoen. De Buffalo’s haalden eerder al Andri Gudjohnsen binnen, maar de club blijft niet stil zitten. Volgens journalist Sacha Tavolieri bekijkt het ook Afimico Pululu.

Een nobele onbekende naam, maar de aanvaller maakt dit seizoen indruk bij Pools landskampioen Jagiellonia Bialystok. In 31 competitiewedstrijden staat de teller op twaalf doelpunten en vier assists. De 25-jarige Angolees heeft nog een contract tot 2025 met een optie voor een extra jaar.

LEES OOK: Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

Investeringen KAA Gent?

KAA Gent heeft een paleisrevolutie achter de rug met Sam Baro als nieuwe sterke man. De eigenaar neemt het stokje over van Ivan De Witte en Michel Louwagie. Al blijft die laatste nog wel zeker een jaar om advies te geven. Met Wouter Vrancken is er ook een opvolger van Hein Vanhaezebrouck aangesteld.

Het ziet er naar uit dat het kan roeren qua transfers komende zomer in Gent. Arnar Vidarsson is de nieuwe Sports Manager en stelde eerder al een landgenoot voor in de naam van Gudjohnsen. De spits werd opgeleid bij FC Barcelona, Espanyol en Real Madrid. De Buffalo’s kijken nog uit naar een nieuwe spits.

Contacten gelegd

Met Pululu is de naam van die nieuwe spits mogelijk al bekend. Voorlopig bekijkt KAA Gent de situatie, maar naar verluidt hebben De Buffalo’s al wel contacten gelegd met de entourage van de Angolees. Zelf zou Pululu een stap naar de Belgische velden wel zien zitten.

Een goede speler voor KAA Gent?

Meest recent

'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

30
30
'Vermant vs. Tresoldi: Leko hakt spitsenknoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

83
83
De Mil moet puzzelen: blessuretol loopt op bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

60
60
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

194
194
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

103
103
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

66
66
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

183
183
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

28
28
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

68
68
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

113
113
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

179
179
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

53
53
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

89
89
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

36
36
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

107
107
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

358
358
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

212
212
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

45
45
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

217
217
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

101
101
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

76
76
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

409
409
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

74
74

Meer sportnieuws