‘Van Seraing naar toptransfer: spits brengt miljoenen op’

door
‘Van Seraing naar toptransfer: spits brengt miljoenen op’

Georges Mikautadze maakte een aantal seizoenen geleden het mooie weer bij Seraing, maar staat nu voor een toptransfer. Olympique Lyon wil miljoenen op tafel leggen voor de aanvaller.

Mikautadze was de aanvalsleider bij Seraing, maar stond onder contract bij FC Metz. Na zijn goede prestaties in de Jupiler Pro League besloot Ajax een slordige zestien miljoen euro op tafel te leggen. In Amsterdam kon de Georgiër echter geen potten breken.

LEES OOK: Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

Na uitleenbeurt toptransfer

Mikautadze werd afgelopen seizoen uitgeleend aan zijn oude club FC Metz en daar maakte de spits indruk in de Ligue 1. Hij scoorde veertien keer en gaf vier assists in 22 competitiewedstrijden. Dat is ook Olympique Lyon niet ontgaan. De club van Malick Fofana en Orel Mangala heeft miljoenen veil voor Mikautadze.

De Georgische international is een jeugdproduct van Lyon, maar kon er nooit doorbreken. De 23-jarige aanvaller ging al op jonge leeftijd naar AS Saint-Priest en maakte vervolgens een transfer naar FC Metz. Nu ligt de aanvaller nog tot 2028 onder contract bij Ajax. Hij zou twintig miljoen euro moeten kosten volgens Franse media.

Geen extra miljoenen voor Ajax

Die vraagprijs zal echter niet naar Ajax gaan. FC Metz zal namelijk ook de aankoopoptie van dertien miljoen euro lichten. De Franse club degradeerde uit de Ligue 1 en een doorverkoop van Mikautadze met de bijkomende miljoenen zullen zeker van pas komen. Overigens hoeft Gift Orban (KAA Gent) niet te vrezen want Mikautadze zou vooral als vervanger van de op leeftijd komende Alexandre Lacazette (33) worden gehaald.

Is Lyon een goede club voor Mikautadze?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

18
18
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

53
53
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

38
38
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

71
71
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

15
15
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

117
117
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

465
465
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

128
128
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

315
315
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

64
64
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

430
430
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

125
125
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

120
120
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

255
255
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

294
294
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

768
768
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

211
211
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

527
527
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

320
320
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

333
333
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

136
136

Meer sportnieuws