‘Van Seraing naar toptransfer: spits brengt miljoenen op’

118 stemmen
‘Van Seraing naar toptransfer: spits brengt miljoenen op’

Georges Mikautadze maakte een aantal seizoenen geleden het mooie weer bij Seraing, maar staat nu voor een toptransfer. Olympique Lyon wil miljoenen op tafel leggen voor de aanvaller.

Mikautadze was de aanvalsleider bij Seraing, maar stond onder contract bij FC Metz. Na zijn goede prestaties in de Jupiler Pro League besloot Ajax een slordige zestien miljoen euro op tafel te leggen. In Amsterdam kon de Georgiër echter geen potten breken.

LEES OOK: 'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Na uitleenbeurt toptransfer

Mikautadze werd afgelopen seizoen uitgeleend aan zijn oude club FC Metz en daar maakte de spits indruk in de Ligue 1. Hij scoorde veertien keer en gaf vier assists in 22 competitiewedstrijden. Dat is ook Olympique Lyon niet ontgaan. De club van Malick Fofana en Orel Mangala heeft miljoenen veil voor Mikautadze.

De Georgische international is een jeugdproduct van Lyon, maar kon er nooit doorbreken. De 23-jarige aanvaller ging al op jonge leeftijd naar AS Saint-Priest en maakte vervolgens een transfer naar FC Metz. Nu ligt de aanvaller nog tot 2028 onder contract bij Ajax. Hij zou twintig miljoen euro moeten kosten volgens Franse media.

Geen extra miljoenen voor Ajax

Die vraagprijs zal echter niet naar Ajax gaan. FC Metz zal namelijk ook de aankoopoptie van dertien miljoen euro lichten. De Franse club degradeerde uit de Ligue 1 en een doorverkoop van Mikautadze met de bijkomende miljoenen zullen zeker van pas komen. Overigens hoeft Gift Orban (KAA Gent) niet te vrezen want Mikautadze zou vooral als vervanger van de op leeftijd komende Alexandre Lacazette (33) worden gehaald.

Is Lyon een goede club voor Mikautadze?

Meest recent

'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

19
19
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

98
98
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

37
37
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

244
244
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

93
93
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

289
289
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

177
177
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

225
225
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

787
787
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

477
477
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

291
291
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

263
263
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

119
119
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

150
150
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

600
600
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

305
305
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

93
93
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

229
229
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

96
96
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

649
649
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

677
677

Meer sportnieuws