'AC Milan werpt levenslijn voor transfer De Ketelaere'

door
'AC Milan werpt levenslijn voor transfer De Ketelaere'

Charles De Ketelaere hoopt de komende weken zijn rol te kunnen spelen bij de Rode Duivels op het EK. De 23-jarige aanvaller zat de voorbije maanden immers in uitstekende vorm bij Atalanta, waar hij een indrukwekkend seizoen afwerkte. Desondanks oogt zijn toekomst nog onzeker.

De Ketelaere speelde dit seizoen immers slechts op huurbasis in Bergamo. Dat leek echter geen probleem te vormen, want Atalanta beschikt over een aankoopoptie en de voorbije maanden spraken zowel club als speler meermaals de wens uit om hun samenwerking verder te zetten. Maar plots kwam er een kink in de kabel.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Patstelling doordat Atalanta prijs wil laten zakken

Atalanta moet 22 à 23 miljoen euro op tafel leggen om de aankoopoptie te lichten, maar de club probeert om de prijs nog naar beneden te halen. Dat is niet naar de zin van AC Milan, dat rekent op de eerder afgesproken transfersom en bovendien schermt met buitenlandse interesse voor De Ketelaere.

Op die manier dreigt een patstelling, die alleen maar erger gemaakt werd door het feit dat de deadline voor het lichten van de aankoopoptie snel naderde. Atalanta had immers slechts tot 14 juni, daarna moest De Ketelaere in principe terug naar Milan en moesten de onderhandelingen min of meer herbeginnen.

AC Milan doet geste voor De Ketelaere

Maar nu zou Milan toch een geste gedaan hebben die een opening maakt voor een akkoord tussen de twee clubs. Ze zouden de deadline voor het lichten van de aankoopoptie immers verlengd hebben tot 20 juni, zo meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio, Op die manier heeft Atalanta iets meer tijd om alsnog tot een akkoord te komen.

De Ketelaere mag dus nog steeds hopen op een verlengd verblijf, maar het lijkt er niet op dat daarover duidelijkheid zal komen voor de start van het EK. Dat is toch voor alle partijen een vervelende situatie. Ook voor bondscoach Domenico Tedesco, die zijn spelers liefst zo weinig mogelijk ziet afgeleid worden door transferperikelen.

Zullen Atalanta en AC Milan alsnog een akkoord vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

68
68
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

281
281
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

34
34
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

48
48
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

20
20
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

12
12
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

30
30
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

39
39
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

110
110
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

70
70
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

192
192
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

29
29
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

212
212
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

55
55
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

198
198
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

195
195
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

302
302
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

88
88
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

349
349
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

197
197
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

436
436
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

301
301
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

396
396
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

316
316

Meer sportnieuws