'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

89
'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

Vincent Kompany zorgde de voorbije weken voor één van de meest verbazingwekkende overgangen van de zomer. Hij degradeerde met Burnley uit de Premier League, maar wist desondanks een overstap naar Bayern München te versieren. Het wordt uitkijken hoe de 38-jarige het er vanaf zal brengen in één van de woeligste clubs ter wereld.

De opdracht van Kompany wordt er in ieder geval wel simpel: prijzen pakken. Om dat te bewerkstelligen, lijkt er ook de nodige transferactiviteit op til te staan bij de Duitse grootmacht. Eén van hun grootste prioriteiten lijkt het aantrekken van een nieuwe nummer zes te zijn.

LEES OOK: Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Bayern moet stevig dokken voor Palhinha

Daarvoor werd João Palhinha opnieuw aangeduid als de gewenste aanwinst. Bayern probeerde de 28-jarige Portugees ook vorige zomer al weg te kapen bij Fulham, maar vond toen geen akkoord met de Engelsen. Kompany gaf alvast zijn zegen voor de transfer.

Alleen dreigen de onderhandelingen opnieuw zeer moeilijk te worden. Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro afgewezen hebben en Bayern zeer slecht nieuws bezorgd hebben. Sky Sports weet immers dat ze een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen.

Kans voor Onana?

Dat is dus het dubbele van wat Bayern tot dusver geboden heeft. Het water tussen de twee clubs lijkt dus nog zeer diep te zijn en er zal nog veel onderhandeld moeten worden als er nog een akkoord gevonden wil worden. Met Palhinha zelf zal dat wellicht geen probleem zijn, want vorige zomer had Bayern met hem al een overeenkomst.

Het wordt dus maar afwachten of de clubs eruit zullen komen. Bayern kan maar beter enkele alternatieven achter de hand houden. Eén van de namen die daarbij in de Duitse pers al naar voor geschoven werd, is die van Rode Duivel Amadou Onana. 

Moet Bayern voor die prijs nog doordrukken voor Palhinha?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

52
52
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

23
23
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

43
43
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

32
32
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

86
86
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

64
64
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

169
169
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

84
84
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

77
77
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

710
710
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

136
136
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

84
84
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

35
35
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

368
368
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

397
397
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

383
383
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

373
373
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

84
84
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

351
351
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws