'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

89
'Kompany slikt: torenhoge vraagprijs voor toptarget Bayern'

Vincent Kompany zorgde de voorbije weken voor één van de meest verbazingwekkende overgangen van de zomer. Hij degradeerde met Burnley uit de Premier League, maar wist desondanks een overstap naar Bayern München te versieren. Het wordt uitkijken hoe de 38-jarige het er vanaf zal brengen in één van de woeligste clubs ter wereld.

De opdracht van Kompany wordt er in ieder geval wel simpel: prijzen pakken. Om dat te bewerkstelligen, lijkt er ook de nodige transferactiviteit op til te staan bij de Duitse grootmacht. Eén van hun grootste prioriteiten lijkt het aantrekken van een nieuwe nummer zes te zijn.

LEES OOK: Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

Bayern moet stevig dokken voor Palhinha

Daarvoor werd João Palhinha opnieuw aangeduid als de gewenste aanwinst. Bayern probeerde de 28-jarige Portugees ook vorige zomer al weg te kapen bij Fulham, maar vond toen geen akkoord met de Engelsen. Kompany gaf alvast zijn zegen voor de transfer.

Alleen dreigen de onderhandelingen opnieuw zeer moeilijk te worden. Fulham zou een eerste bod van 35 miljoen euro afgewezen hebben en Bayern zeer slecht nieuws bezorgd hebben. Sky Sports weet immers dat ze een prijskaartje van maar liefst 70 miljoen euro aan Palhinha hangen.

Kans voor Onana?

Dat is dus het dubbele van wat Bayern tot dusver geboden heeft. Het water tussen de twee clubs lijkt dus nog zeer diep te zijn en er zal nog veel onderhandeld moeten worden als er nog een akkoord gevonden wil worden. Met Palhinha zelf zal dat wellicht geen probleem zijn, want vorige zomer had Bayern met hem al een overeenkomst.

Het wordt dus maar afwachten of de clubs eruit zullen komen. Bayern kan maar beter enkele alternatieven achter de hand houden. Eén van de namen die daarbij in de Duitse pers al naar voor geschoven werd, is die van Rode Duivel Amadou Onana. 

Moet Bayern voor die prijs nog doordrukken voor Palhinha?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

29
29
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

32
32
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

111
111
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

39
39
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

130
130
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

220
220
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

35
35
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

275
275
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

228
228
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

101
101
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

166
166
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

68
68
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

42
42
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

111
111
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

97
97
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

499
499
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws