'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

door
'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

Cercle Brugge werkte een straf seizoen af. Het sloot dat uiteindelijk af op de vierde plaats, waardoor het zich straks mag opmaken voor de voorrondes van de Europa League. Maar daarvoor dreigt de Vereniging wel enkele sterkhouders te zullen gaan verliezen.

Verschillende spelers zijn immers gegeerd na een topseizoen. Jongens als Alan Minda, Jesper Daland en Boris Popovic werden al gelinkt aan een transfer. Daarnaast is Leonardo Lopes einde contract en lopen de huurcontracten van Hugo Siquet en Felix Lemaréchal af.

Maar het blijft toch vooral Kevin Denkey die grof wild is op de transfermarkt. De 23-jarige spits beleefde dan ook een boerenjaar. Hij scoorde maar liefst 27 goals in 38 competitiewedstrijden en daarmee veroverde hij ook de Gouden Stier als topschutter van de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

AC Milan trekt aan mouw Denkey

Dat zou hem weleens een absolute droomtransfer kunnen gaan opleveren. De voorbije maanden werd Denkey al een paar keer gelinkt aan AC Milan en die interesse is nog niet gaan liggen. Integendeel zelfs: volgens Calciomercato werkt sportief directeur Geoffrey Moncada momenteel actief aan een transfer van Denkey.

Milan staat dan wel ook dicht bij de komst van Joshua Zirkzee, het zou de bedoeling zijn om naast de Nederlander nog een spits binnen te halen. De toekomst van Luka Jovic oogt immers onzeker, want Milan zou nog twijfelen of ze het contract van de Serviër nog moeten verlengen.

In balans met Broja (Chelsea)

Daarom speurt Milan ook nog naar een targetspits en zo komen ze uit bij Denkey. Al is de Togolees niet de enige piste die momenteel op tafel ligt. Moncada zou tegelijk immers ook bezig zijn met Armando Broja, die na een mislukte uitleenbeurt aan Fulham straks terugkeert bij Chelsea.

Denkey heeft wel het voordeel dat hij wellicht een pak goedkoper zal uitvallen dan Broja. Er werd wel al gefluisterd dat Cercle zou dromen van een transfersom rond de 20 miljoen euro, maar Chelsea zal wellicht nog een pak meer dan dat vragen voor Broja. Die speelt wel eerst nog met Albanië het EK.

Zou Denkey bij AC Milan potten kunnen breken?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

53
53
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

28
28
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

163
163
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

363
363
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

268
268
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

216
216
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws