'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

408
'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

Cercle Brugge werkte een straf seizoen af. Het sloot dat uiteindelijk af op de vierde plaats, waardoor het zich straks mag opmaken voor de voorrondes van de Europa League. Maar daarvoor dreigt de Vereniging wel enkele sterkhouders te zullen gaan verliezen.

Verschillende spelers zijn immers gegeerd na een topseizoen. Jongens als Alan Minda, Jesper Daland en Boris Popovic werden al gelinkt aan een transfer. Daarnaast is Leonardo Lopes einde contract en lopen de huurcontracten van Hugo Siquet en Felix Lemaréchal af.

Maar het blijft toch vooral Kevin Denkey die grof wild is op de transfermarkt. De 23-jarige spits beleefde dan ook een boerenjaar. Hij scoorde maar liefst 27 goals in 38 competitiewedstrijden en daarmee veroverde hij ook de Gouden Stier als topschutter van de Jupiler Pro League.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

AC Milan trekt aan mouw Denkey

Dat zou hem weleens een absolute droomtransfer kunnen gaan opleveren. De voorbije maanden werd Denkey al een paar keer gelinkt aan AC Milan en die interesse is nog niet gaan liggen. Integendeel zelfs: volgens Calciomercato werkt sportief directeur Geoffrey Moncada momenteel actief aan een transfer van Denkey.

Milan staat dan wel ook dicht bij de komst van Joshua Zirkzee, het zou de bedoeling zijn om naast de Nederlander nog een spits binnen te halen. De toekomst van Luka Jovic oogt immers onzeker, want Milan zou nog twijfelen of ze het contract van de Serviër nog moeten verlengen.

In balans met Broja (Chelsea)

Daarom speurt Milan ook nog naar een targetspits en zo komen ze uit bij Denkey. Al is de Togolees niet de enige piste die momenteel op tafel ligt. Moncada zou tegelijk immers ook bezig zijn met Armando Broja, die na een mislukte uitleenbeurt aan Fulham straks terugkeert bij Chelsea.

Denkey heeft wel het voordeel dat hij wellicht een pak goedkoper zal uitvallen dan Broja. Er werd wel al gefluisterd dat Cercle zou dromen van een transfersom rond de 20 miljoen euro, maar Chelsea zal wellicht nog een pak meer dan dat vragen voor Broja. Die speelt wel eerst nog met Albanië het EK.

Zou Denkey bij AC Milan potten kunnen breken?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

0
0
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

54
54
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

49
49
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

233
233
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

120
120
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

94
94
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

74
74
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

235
235
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

137
137
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

269
269
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

187
187
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

171
171
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

214
214
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

283
283
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

107
107
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws