'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

408 stemmen
'AC Milan meldt zich bij Cercle Brugge voor transfer'

Cercle Brugge werkte een straf seizoen af. Het sloot dat uiteindelijk af op de vierde plaats, waardoor het zich straks mag opmaken voor de voorrondes van de Europa League. Maar daarvoor dreigt de Vereniging wel enkele sterkhouders te zullen gaan verliezen.

Verschillende spelers zijn immers gegeerd na een topseizoen. Jongens als Alan Minda, Jesper Daland en Boris Popovic werden al gelinkt aan een transfer. Daarnaast is Leonardo Lopes einde contract en lopen de huurcontracten van Hugo Siquet en Felix Lemaréchal af.

Maar het blijft toch vooral Kevin Denkey die grof wild is op de transfermarkt. De 23-jarige spits beleefde dan ook een boerenjaar. Hij scoorde maar liefst 27 goals in 38 competitiewedstrijden en daarmee veroverde hij ook de Gouden Stier als topschutter van de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

AC Milan trekt aan mouw Denkey

Dat zou hem weleens een absolute droomtransfer kunnen gaan opleveren. De voorbije maanden werd Denkey al een paar keer gelinkt aan AC Milan en die interesse is nog niet gaan liggen. Integendeel zelfs: volgens Calciomercato werkt sportief directeur Geoffrey Moncada momenteel actief aan een transfer van Denkey.

Milan staat dan wel ook dicht bij de komst van Joshua Zirkzee, het zou de bedoeling zijn om naast de Nederlander nog een spits binnen te halen. De toekomst van Luka Jovic oogt immers onzeker, want Milan zou nog twijfelen of ze het contract van de Serviër nog moeten verlengen.

In balans met Broja (Chelsea)

Daarom speurt Milan ook nog naar een targetspits en zo komen ze uit bij Denkey. Al is de Togolees niet de enige piste die momenteel op tafel ligt. Moncada zou tegelijk immers ook bezig zijn met Armando Broja, die na een mislukte uitleenbeurt aan Fulham straks terugkeert bij Chelsea.

Denkey heeft wel het voordeel dat hij wellicht een pak goedkoper zal uitvallen dan Broja. Er werd wel al gefluisterd dat Cercle zou dromen van een transfersom rond de 20 miljoen euro, maar Chelsea zal wellicht nog een pak meer dan dat vragen voor Broja. Die speelt wel eerst nog met Albanië het EK.

Zou Denkey bij AC Milan potten kunnen breken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

7
7
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

35
35
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

13
13
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

32
32
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

257
257
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

298
298
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

357
357
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

321
321
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

140
140
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

77
77
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

87
87
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

468
468
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

111
111
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

104
104
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

77
77
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

78
78
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

246
246
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

239
239
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

733
733
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

333
333
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

172
172
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

176
176
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

162
162

Meer sportnieuws