'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

door
'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

Zaterdag kreeg Charles De Ketelaere in de uitzwaaiwedstrijd van de Rode Duivels tegen Luxemburg een kwartiertje speeltijd als vervanger van Kevin De Bruyne. Het wordt uitkijken welke rol de 23-jarige aanvaller kan spelen op het aankomende EK na een sterk seizoen bij Atalanta.

De Ketelaere beleefde in Bergamo een geweldig jaar, waarin hij weer helemaal openbloeide na zijn moeilijke periode bij AC Milan. Hij liet in alle competities samen veertien goals en elf assists optekenen en leidde zijn ploeg zo mee naar een vierde plaats in de Serie A, een bekerfinale en vooral eindwinst in de Europa League.

LEES OOK: De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

Atalanta en AC Milan vinden geen akkoord

Niemand twijfelde er de voorbije maanden dan ook aan dat Atalanta zijn aankoopoptie van 22 miljoen euro zou lichten. Tot grote vreugde van De Ketelaere zelf, want de voorbije weken en maanden gaf hij al meermaals aan dat hij dolgraag bij de club wil blijven. Maar nu komt zijn verlengd verblijf alsmaar meer in gevaar.

Het werd de laatste tijd duidelijk dat Atalanta wil proberen om zijn transferprijs naar beneden te trekken, maar Sky Sport Italia weet dat Milan halsstarrig aan de afgesproken voorwaarden blijft vasthouden. Atalanta heeft nog tot 14 juni om de optie te lichten, maar de kans lijkt stilaan zeer klein dat het nog zover zal komen.

Dossier wijd open na verstrijken deadline

Dat betekent dat er alsmaar meer vraagtekens zullen komen over zijn toekomst. Na het verstrijken van de deadline zullen Atalanta en Milan wellicht wel blijven onderhandelen, maar dan moet De Ketelaere in principe terugkeren naar de Rossoneri. En daarna kan alles.

Er komt bij Milan een nieuwe trainer en die zou kunnen beslissen om De Ketelaere een nieuwe kans in San Siro te geven. Of er kunnen zich andere clubs in de strijd gaan mengen. De zomer lijkt zo toch drukker dan verwacht te worden voor de Rode Duivel.

Zal De Ketelaere volgend seizoen nog bij Atalanta spelen?

Meest recent

Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

17
17
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

265
265
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

15
15
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

96
96
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

178
178
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

296
296
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

541
541
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

611
611
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

116
116
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

31
31
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

965
965
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

245
245
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

291
291
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

128
128
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

167
167
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

536
536
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

550
550
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

312
312
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

512
512
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

173
173
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

676
676
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

718
718
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

481
481
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

431
431
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

211
211

Meer sportnieuws