'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

door
'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

Zaterdag kreeg Charles De Ketelaere in de uitzwaaiwedstrijd van de Rode Duivels tegen Luxemburg een kwartiertje speeltijd als vervanger van Kevin De Bruyne. Het wordt uitkijken welke rol de 23-jarige aanvaller kan spelen op het aankomende EK na een sterk seizoen bij Atalanta.

De Ketelaere beleefde in Bergamo een geweldig jaar, waarin hij weer helemaal openbloeide na zijn moeilijke periode bij AC Milan. Hij liet in alle competities samen veertien goals en elf assists optekenen en leidde zijn ploeg zo mee naar een vierde plaats in de Serie A, een bekerfinale en vooral eindwinst in de Europa League.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Atalanta en AC Milan vinden geen akkoord

Niemand twijfelde er de voorbije maanden dan ook aan dat Atalanta zijn aankoopoptie van 22 miljoen euro zou lichten. Tot grote vreugde van De Ketelaere zelf, want de voorbije weken en maanden gaf hij al meermaals aan dat hij dolgraag bij de club wil blijven. Maar nu komt zijn verlengd verblijf alsmaar meer in gevaar.

Het werd de laatste tijd duidelijk dat Atalanta wil proberen om zijn transferprijs naar beneden te trekken, maar Sky Sport Italia weet dat Milan halsstarrig aan de afgesproken voorwaarden blijft vasthouden. Atalanta heeft nog tot 14 juni om de optie te lichten, maar de kans lijkt stilaan zeer klein dat het nog zover zal komen.

Dossier wijd open na verstrijken deadline

Dat betekent dat er alsmaar meer vraagtekens zullen komen over zijn toekomst. Na het verstrijken van de deadline zullen Atalanta en Milan wellicht wel blijven onderhandelen, maar dan moet De Ketelaere in principe terugkeren naar de Rossoneri. En daarna kan alles.

Er komt bij Milan een nieuwe trainer en die zou kunnen beslissen om De Ketelaere een nieuwe kans in San Siro te geven. Of er kunnen zich andere clubs in de strijd gaan mengen. De zomer lijkt zo toch drukker dan verwacht te worden voor de Rode Duivel.

Zal De Ketelaere volgend seizoen nog bij Atalanta spelen?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

45
45
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

27
27
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

148
148
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

100
100
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

147
147
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

188
188
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

251
251
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

13
13
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

379
379
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

177
177
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

262
262
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

63
63
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

200
200
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

255
255
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

134
134
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

164
164
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

75
75
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

538
538
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

124
124
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

327
327
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

468
468
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

514
514

Meer sportnieuws