'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

door
'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

Zaterdag kreeg Charles De Ketelaere in de uitzwaaiwedstrijd van de Rode Duivels tegen Luxemburg een kwartiertje speeltijd als vervanger van Kevin De Bruyne. Het wordt uitkijken welke rol de 23-jarige aanvaller kan spelen op het aankomende EK na een sterk seizoen bij Atalanta.

De Ketelaere beleefde in Bergamo een geweldig jaar, waarin hij weer helemaal openbloeide na zijn moeilijke periode bij AC Milan. Hij liet in alle competities samen veertien goals en elf assists optekenen en leidde zijn ploeg zo mee naar een vierde plaats in de Serie A, een bekerfinale en vooral eindwinst in de Europa League.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Atalanta en AC Milan vinden geen akkoord

Niemand twijfelde er de voorbije maanden dan ook aan dat Atalanta zijn aankoopoptie van 22 miljoen euro zou lichten. Tot grote vreugde van De Ketelaere zelf, want de voorbije weken en maanden gaf hij al meermaals aan dat hij dolgraag bij de club wil blijven. Maar nu komt zijn verlengd verblijf alsmaar meer in gevaar.

Het werd de laatste tijd duidelijk dat Atalanta wil proberen om zijn transferprijs naar beneden te trekken, maar Sky Sport Italia weet dat Milan halsstarrig aan de afgesproken voorwaarden blijft vasthouden. Atalanta heeft nog tot 14 juni om de optie te lichten, maar de kans lijkt stilaan zeer klein dat het nog zover zal komen.

Dossier wijd open na verstrijken deadline

Dat betekent dat er alsmaar meer vraagtekens zullen komen over zijn toekomst. Na het verstrijken van de deadline zullen Atalanta en Milan wellicht wel blijven onderhandelen, maar dan moet De Ketelaere in principe terugkeren naar de Rossoneri. En daarna kan alles.

Er komt bij Milan een nieuwe trainer en die zou kunnen beslissen om De Ketelaere een nieuwe kans in San Siro te geven. Of er kunnen zich andere clubs in de strijd gaan mengen. De zomer lijkt zo toch drukker dan verwacht te worden voor de Rode Duivel.

Zal De Ketelaere volgend seizoen nog bij Atalanta spelen?

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

188
188
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

80
80
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

387
387
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

39
39
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

73
73
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

161
161
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

62
62
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

145
145
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

441
441
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

183
183
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

244
244
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

489
489
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

186
186
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

165
165
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

75
75
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

386
386
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

94
94
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179

Meer sportnieuws