'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

219 stemmen
'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

Zaterdag kreeg Charles De Ketelaere in de uitzwaaiwedstrijd van de Rode Duivels tegen Luxemburg een kwartiertje speeltijd als vervanger van Kevin De Bruyne. Het wordt uitkijken welke rol de 23-jarige aanvaller kan spelen op het aankomende EK na een sterk seizoen bij Atalanta.

De Ketelaere beleefde in Bergamo een geweldig jaar, waarin hij weer helemaal openbloeide na zijn moeilijke periode bij AC Milan. Hij liet in alle competities samen veertien goals en elf assists optekenen en leidde zijn ploeg zo mee naar een vierde plaats in de Serie A, een bekerfinale en vooral eindwinst in de Europa League.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Atalanta en AC Milan vinden geen akkoord

Niemand twijfelde er de voorbije maanden dan ook aan dat Atalanta zijn aankoopoptie van 22 miljoen euro zou lichten. Tot grote vreugde van De Ketelaere zelf, want de voorbije weken en maanden gaf hij al meermaals aan dat hij dolgraag bij de club wil blijven. Maar nu komt zijn verlengd verblijf alsmaar meer in gevaar.

Het werd de laatste tijd duidelijk dat Atalanta wil proberen om zijn transferprijs naar beneden te trekken, maar Sky Sport Italia weet dat Milan halsstarrig aan de afgesproken voorwaarden blijft vasthouden. Atalanta heeft nog tot 14 juni om de optie te lichten, maar de kans lijkt stilaan zeer klein dat het nog zover zal komen.

Dossier wijd open na verstrijken deadline

Dat betekent dat er alsmaar meer vraagtekens zullen komen over zijn toekomst. Na het verstrijken van de deadline zullen Atalanta en Milan wellicht wel blijven onderhandelen, maar dan moet De Ketelaere in principe terugkeren naar de Rossoneri. En daarna kan alles.

Er komt bij Milan een nieuwe trainer en die zou kunnen beslissen om De Ketelaere een nieuwe kans in San Siro te geven. Of er kunnen zich andere clubs in de strijd gaan mengen. De zomer lijkt zo toch drukker dan verwacht te worden voor de Rode Duivel.

Zal De Ketelaere volgend seizoen nog bij Atalanta spelen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

118
118
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

18
18
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

46
46
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

82
82
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

169
169
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

670
670
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

121
121
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

211
211
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

167
167
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

153
153
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

265
265
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

177
177
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

513
513
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

253
253
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

237
237
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

473
473
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

144
144

Meer sportnieuws