'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

door
'De Ketelaere bibbert: droomtransfer alsmaar meer in gevaar'

Zaterdag kreeg Charles De Ketelaere in de uitzwaaiwedstrijd van de Rode Duivels tegen Luxemburg een kwartiertje speeltijd als vervanger van Kevin De Bruyne. Het wordt uitkijken welke rol de 23-jarige aanvaller kan spelen op het aankomende EK na een sterk seizoen bij Atalanta.

De Ketelaere beleefde in Bergamo een geweldig jaar, waarin hij weer helemaal openbloeide na zijn moeilijke periode bij AC Milan. Hij liet in alle competities samen veertien goals en elf assists optekenen en leidde zijn ploeg zo mee naar een vierde plaats in de Serie A, een bekerfinale en vooral eindwinst in de Europa League.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Atalanta en AC Milan vinden geen akkoord

Niemand twijfelde er de voorbije maanden dan ook aan dat Atalanta zijn aankoopoptie van 22 miljoen euro zou lichten. Tot grote vreugde van De Ketelaere zelf, want de voorbije weken en maanden gaf hij al meermaals aan dat hij dolgraag bij de club wil blijven. Maar nu komt zijn verlengd verblijf alsmaar meer in gevaar.

Het werd de laatste tijd duidelijk dat Atalanta wil proberen om zijn transferprijs naar beneden te trekken, maar Sky Sport Italia weet dat Milan halsstarrig aan de afgesproken voorwaarden blijft vasthouden. Atalanta heeft nog tot 14 juni om de optie te lichten, maar de kans lijkt stilaan zeer klein dat het nog zover zal komen.

Dossier wijd open na verstrijken deadline

Dat betekent dat er alsmaar meer vraagtekens zullen komen over zijn toekomst. Na het verstrijken van de deadline zullen Atalanta en Milan wellicht wel blijven onderhandelen, maar dan moet De Ketelaere in principe terugkeren naar de Rossoneri. En daarna kan alles.

Er komt bij Milan een nieuwe trainer en die zou kunnen beslissen om De Ketelaere een nieuwe kans in San Siro te geven. Of er kunnen zich andere clubs in de strijd gaan mengen. De zomer lijkt zo toch drukker dan verwacht te worden voor de Rode Duivel.

Zal De Ketelaere volgend seizoen nog bij Atalanta spelen?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

15
15
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

109
109
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

116
116
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

44
44
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

84
84
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

151
151
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

62
62
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

54
54
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

94
94
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

31
31
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

80
80
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

304
304
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

403
403
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

194
194
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

402
402
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

144
144
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

573
573
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

109
109

Meer sportnieuws