Fredberg geeft aan Anderlecht-fans transferplannen prijs

door
Fredberg geeft aan Anderlecht-fans transferplannen prijs

RSC Anderlecht speelde tot de laatste speeldag mee voor de landstitel. Ze eindigden na een goed seizoen uiteindelijk derde. De Brusselaars hopen volgend jaar weer mee te strijden. Daarvoor zijn transfers nodig en CEO Sports Jesper Fredberg gaf daar meer duiding over.

Er zal zeker geen leegloop volgen, zoals her en der wordt beweerd. Onze redactie gaf de transferplannen van Anderlecht vele weken geleden al prijs. Die kan je hier nog eens terugvinden. Fredberg bevestigt dat artikel.

LEES OOK: Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Anderlecht zoekt vijftal nieuwe spelers

"Het is niet onze ambitie om de ploeg opnieuw volledig door elkaar te gooien, maar wel te bouwen op de ploeg die er nu is. Zo willen we de volgende stap zetten. Centraal achteraan moeten er zeker twee verdedigers bij. Dat is duidelijk. Daarnaast willen we nog twee à drie extra versterkingen. Op het middenveld moet er een offensieve kracht bij en vooraan een flankaanvaller om Thorgan Hazard te vervangen", vertelde Fredberg in een gesprek met de RSCA-fans.

Anderlecht wil graag Ludwig Augustinsson, Thomas Delaney en Federico Gattoni houden. Dat zijn géén nieuwe transfers, maar kadert in de tactiek om de spelerskern grotendeels bij elkaar te houden.

"Augustinsson, Delaney en Gattoni gaan nu terug naar hun club. Maar we willen sommigen houden, de gesprekken met Sevilla zijn gaande", aldus Fredberg. Die gaf ook aan dat RSCA een goed evenwicht wil tussen ervaring en jongere spelers.

Transfers kunnen even duren

"Je hebt spelers nodig die fysiek de strijd aankunnen, anders ga je ten onder. Maar uiteraard vinden we het belangrijk om snel combinatievoetbal te spelen, dus we moeten op zoek naar de goede mix tussen profielen. Verschaeren, Stroeykens, … kunnen dat en moeten goed omringd worden. We gaan geen drie spelers zoals Delaney opstellen, maar ook geen drie types als Verschaeren", klinkt het.

Fredberg laat ook weten dat de fans niet meteen moeten hopen op transfers. "Het kan even duren om versterkingen te halen. We zitten niet in de positie om meteen vanaf dag één 4 nieuwe versterkingen binnen te halen. Ook het EK speelt daarin een rol, want clubs verkopen nu niet. Zij wachten ook het einde van het EK af. Maar uiteraard zijn we al in onderhandeling over een aantal nieuwe targets. Wachten kan ook zijn voordeel hebben, zie de goede transfers die we hebben gedaan naar het einde van de mercato vorig seizoen."

Gaat RSCA een goede mercato kennen?

Meest recent

Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

27
27
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

168
168
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

13
13
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

49
49
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

62
62
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

91
91
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

85
85
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

58
58
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

347
347
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

215
215
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

79
79
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

684
684
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

118
118
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

147
147
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

281
281
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

163
163
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

64
64
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

830
830
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

352
352
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

342
342
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

68
68
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

132
132
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

311
311
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

103
103

Meer sportnieuws