Fredberg geeft aan Anderlecht-fans transferplannen prijs

door
Fredberg geeft aan Anderlecht-fans transferplannen prijs

RSC Anderlecht speelde tot de laatste speeldag mee voor de landstitel. Ze eindigden na een goed seizoen uiteindelijk derde. De Brusselaars hopen volgend jaar weer mee te strijden. Daarvoor zijn transfers nodig en CEO Sports Jesper Fredberg gaf daar meer duiding over.

Er zal zeker geen leegloop volgen, zoals her en der wordt beweerd. Onze redactie gaf de transferplannen van Anderlecht vele weken geleden al prijs. Die kan je hier nog eens terugvinden. Fredberg bevestigt dat artikel.

LEES OOK: Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Anderlecht zoekt vijftal nieuwe spelers

"Het is niet onze ambitie om de ploeg opnieuw volledig door elkaar te gooien, maar wel te bouwen op de ploeg die er nu is. Zo willen we de volgende stap zetten. Centraal achteraan moeten er zeker twee verdedigers bij. Dat is duidelijk. Daarnaast willen we nog twee à drie extra versterkingen. Op het middenveld moet er een offensieve kracht bij en vooraan een flankaanvaller om Thorgan Hazard te vervangen", vertelde Fredberg in een gesprek met de RSCA-fans.

Anderlecht wil graag Ludwig Augustinsson, Thomas Delaney en Federico Gattoni houden. Dat zijn géén nieuwe transfers, maar kadert in de tactiek om de spelerskern grotendeels bij elkaar te houden.

"Augustinsson, Delaney en Gattoni gaan nu terug naar hun club. Maar we willen sommigen houden, de gesprekken met Sevilla zijn gaande", aldus Fredberg. Die gaf ook aan dat RSCA een goed evenwicht wil tussen ervaring en jongere spelers.

Transfers kunnen even duren

"Je hebt spelers nodig die fysiek de strijd aankunnen, anders ga je ten onder. Maar uiteraard vinden we het belangrijk om snel combinatievoetbal te spelen, dus we moeten op zoek naar de goede mix tussen profielen. Verschaeren, Stroeykens, … kunnen dat en moeten goed omringd worden. We gaan geen drie spelers zoals Delaney opstellen, maar ook geen drie types als Verschaeren", klinkt het.

Fredberg laat ook weten dat de fans niet meteen moeten hopen op transfers. "Het kan even duren om versterkingen te halen. We zitten niet in de positie om meteen vanaf dag één 4 nieuwe versterkingen binnen te halen. Ook het EK speelt daarin een rol, want clubs verkopen nu niet. Zij wachten ook het einde van het EK af. Maar uiteraard zijn we al in onderhandeling over een aantal nieuwe targets. Wachten kan ook zijn voordeel hebben, zie de goede transfers die we hebben gedaan naar het einde van de mercato vorig seizoen."

Gaat RSCA een goede mercato kennen?

Meest recent

Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

7
7
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

51
51
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

39
39
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

147
147
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

113
113
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

288
288
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

927
927
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

51
51
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

131
131
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

128
128
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

239
239
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

74
74
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

520
520
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

111
111
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

371
371
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

582
582
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

309
309
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

365
365
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

370
370
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

78
78
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

455
455
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

82
82
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

78
78
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

99
99

Meer sportnieuws