Doku helemaal gek van collega-Duivel: "Zo'n beer!"

door
Doku helemaal gek van collega-Duivel:

De Rode Duivels hebben zaterdag nog wat extra vertrouwen getankt in aanloop naar het EK. Zo werd de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg met 3-0 gewonnen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Jérémy Doku.

De flankaanvaller van Manchester City moest in de oefenpot tegen Montenegro nog vrede nemen met een invalbeurt. Tegen de Luxemburgers verscheen hij echter weer aan de aftrap. En Doku toonde opnieuw waarom hij door verschillende waarnemers wordt getipt als een mogelijke EK-sensatie.

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Momenten kiezen

Het jeugdproduct van Anderlecht was niet alom tegenwoordig. Maar eenmaal hij aan de bal kwam, ging het publiek telkens op het puntje van hun stoel zitten. Zo pakte Doku weer uit met een pak van zijn typische flitsende acties. Ook al werd hij meermaals dubbel gedekt.

Achteraf liet Doku ook verstaan dat het een bewuste keuze was om zo nu en dan uit de match te verdwijnen. "Ik weet dat ik in één-tegen-één-situaties gevaarlijk kan zijn, dus die momenten probeer ik te grijpen. Ik ga niet élke keer, het is zaak momenten te kiezen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Liefde voor Lukaku

Eén van zijn zoveelste acties leverde uiteindelijk ook een fraaie assist op. En het was niet toevallig Romelu Lukaku die voor de afwerking zorgde. Doku lijkt een steeds betere connectie te krijgen met de nationale topschutter aller tijden.

De jongeling is dan ook bijzonder lovend voor zijn ervaren ploegmaat. "Ik probeer hem altijd te vinden. En ik ben altijd blij met een assist. Zo hoop ik er nog veel te maken op het EK. Rom is zo'n beer voorin, die de bal kan bijhouden. Ja, het was plezant spelen zo."

Lukaku scoort minstens drie keer op het EK ...

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

30
30
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

27
27
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

85
85
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

31
31
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

105
105
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

156
156
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

162
162
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

185
185
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

348
348
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

168
168
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

45
45
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

91
91
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

547
547
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

780
780
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

562
562
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

81
81
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

171
171
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

415
415
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

216
216
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

738
738
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

593
593

Meer sportnieuws