Doku helemaal gek van collega-Duivel: "Zo'n beer!"

door
Doku helemaal gek van collega-Duivel:

De Rode Duivels hebben zaterdag nog wat extra vertrouwen getankt in aanloop naar het EK. Zo werd de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg met 3-0 gewonnen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Jérémy Doku.

De flankaanvaller van Manchester City moest in de oefenpot tegen Montenegro nog vrede nemen met een invalbeurt. Tegen de Luxemburgers verscheen hij echter weer aan de aftrap. En Doku toonde opnieuw waarom hij door verschillende waarnemers wordt getipt als een mogelijke EK-sensatie.

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Momenten kiezen

Het jeugdproduct van Anderlecht was niet alom tegenwoordig. Maar eenmaal hij aan de bal kwam, ging het publiek telkens op het puntje van hun stoel zitten. Zo pakte Doku weer uit met een pak van zijn typische flitsende acties. Ook al werd hij meermaals dubbel gedekt.

Achteraf liet Doku ook verstaan dat het een bewuste keuze was om zo nu en dan uit de match te verdwijnen. "Ik weet dat ik in één-tegen-één-situaties gevaarlijk kan zijn, dus die momenten probeer ik te grijpen. Ik ga niet élke keer, het is zaak momenten te kiezen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Liefde voor Lukaku

Eén van zijn zoveelste acties leverde uiteindelijk ook een fraaie assist op. En het was niet toevallig Romelu Lukaku die voor de afwerking zorgde. Doku lijkt een steeds betere connectie te krijgen met de nationale topschutter aller tijden.

De jongeling is dan ook bijzonder lovend voor zijn ervaren ploegmaat. "Ik probeer hem altijd te vinden. En ik ben altijd blij met een assist. Zo hoop ik er nog veel te maken op het EK. Rom is zo'n beer voorin, die de bal kan bijhouden. Ja, het was plezant spelen zo."

Lukaku scoort minstens drie keer op het EK ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

62
62
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

148
148
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

280
280
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

204
204
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

166
166
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

196
196
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

50
50
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

177
177
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

96
96
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

246
246
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

446
446
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

283
283
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

247
247
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

221
221
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

331
331
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

311
311
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

378
378
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

321
321
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

125
125
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

84
84
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

210
210
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

236
236

Meer sportnieuws