Doku helemaal gek van collega-Duivel: "Zo'n beer!"

202 stemmen
Doku helemaal gek van collega-Duivel:

De Rode Duivels hebben zaterdag nog wat extra vertrouwen getankt in aanloop naar het EK. Zo werd de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg met 3-0 gewonnen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Jérémy Doku.

De flankaanvaller van Manchester City moest in de oefenpot tegen Montenegro nog vrede nemen met een invalbeurt. Tegen de Luxemburgers verscheen hij echter weer aan de aftrap. En Doku toonde opnieuw waarom hij door verschillende waarnemers wordt getipt als een mogelijke EK-sensatie.

LEES OOK: Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Momenten kiezen

Het jeugdproduct van Anderlecht was niet alom tegenwoordig. Maar eenmaal hij aan de bal kwam, ging het publiek telkens op het puntje van hun stoel zitten. Zo pakte Doku weer uit met een pak van zijn typische flitsende acties. Ook al werd hij meermaals dubbel gedekt.

Achteraf liet Doku ook verstaan dat het een bewuste keuze was om zo nu en dan uit de match te verdwijnen. "Ik weet dat ik in één-tegen-één-situaties gevaarlijk kan zijn, dus die momenten probeer ik te grijpen. Ik ga niet élke keer, het is zaak momenten te kiezen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Liefde voor Lukaku

Eén van zijn zoveelste acties leverde uiteindelijk ook een fraaie assist op. En het was niet toevallig Romelu Lukaku die voor de afwerking zorgde. Doku lijkt een steeds betere connectie te krijgen met de nationale topschutter aller tijden.

De jongeling is dan ook bijzonder lovend voor zijn ervaren ploegmaat. "Ik probeer hem altijd te vinden. En ik ben altijd blij met een assist. Zo hoop ik er nog veel te maken op het EK. Rom is zo'n beer voorin, die de bal kan bijhouden. Ja, het was plezant spelen zo."

Lukaku scoort minstens drie keer op het EK ...

Meest recent

Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

11
11
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

65
65
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

295
295
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

151
151
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

286
286
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

105
105
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

75
75
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

485
485
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

193
193
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

429
429
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

369
369
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

160
160
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

692
692
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

215
215
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

587
587
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

156
156
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

825
825
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

272
272
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

980
980
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

547
547
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

219
219
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

403
403
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1560
1560
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

517
517
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

347
347

Meer sportnieuws