KBVB bevestigt mokerslag: Rode Duivel niet mee naar Duitsland

door
KBVB bevestigt mokerslag: Rode Duivel niet mee naar Duitsland

De Rode Duivels hebben hun uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg met ruime 3-0-cijfers gewonnen, maar betaalden daar wel een prijs voor. Zo bevestigt de KBVB dat Thomas Meunier volgende week niet mee zal reizen naar Duitsland wegens een blessure. Zijn EK lijkt er dus op voorhand al op te zitten.

In de laatste oefenwedstrijden was het vooral zaak om geen extra blessuregevallen op te lopen. Zeker in de achterhoede. Met Jan Vertonghen en Arthur Theate neemt bondscoach Domenico Tedesco immers al twee verdedigers mee die nog steeds revalideren.

Maar tegen Luxemburg liep het na een kwartiertje spelen al fout. Zo ging Meunier plots zitten nadat hij een blessure had opgelopen. Meteen werd duidelijk dat hij niet meer verder kon, waarna Maxim De Cuyper de rechtsback kwam vervangen.

LEES OOK: Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Onderzoeken in België

Vlak na de match waren de eerste geluiden over zijn blessure al zorgwekkend. "Wij zijn ook droevig, omdat Thomas echt wel iets gevoeld heeft. Zondag weten we meer, maar het ziet er niet zo goed uit", reageerde Tedesco voor de televisiecamera's.

En dat slechte nieuws werd daags nadien ook bevestigd. Zo laat de KBVB weten dat Meunier komende woensdag niet met de rest van de selectie meereist naar het basiskamp in Duitsland. Hij zal in de komende dagen verdere onderzoeken ondergaan om de duur van zijn afwezigheid vast te leggen.

Geen directe vervanger?

Die verdere onderzoeken lijken erop te wijzen dat Tedesco en co er op hopen dat Meunier in de loop van het EK alsnog zijn rentree kan maken. Dat zou dus de vermoedens bevestigen dat de bondscoach geen directe vervanger zal oproepen. Dat is toch een aanzienlijk risico. Zeker gezien de situaties rond Vertonghen en Theate, wordt de spoeling achterin zo wel erg dun.

Tedesco moet een directe vervanger oproepen ...

Meest recent

Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

1
1
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

7
7
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

33
33
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

60
60
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

80
80
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

29
29
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

94
94
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

91
91
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

213
213
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

590
590
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

55
55
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

71
71
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

121
121
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

91
91
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

326
326
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

191
191
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

103
103
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

171
171
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

165
165
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

116
116
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

90
90
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

96
96
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

117
117
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

422
422

Meer sportnieuws