Buitenkans voor Club Brugge? 'Oud-smaakmaker in etalage'

door
Buitenkans voor Club Brugge? 'Oud-smaakmaker in etalage'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato zijn aanvallende compartiment verder versterken. Een nieuwe spits staat bovenaan de verlanglijst en wellicht moet er ook op de flanken nog wat mankracht bij. Daarvoor kan het misschien wel aankloppen bij een oude bekende.

Als landskampioen is Blauw-Zwart nu al zeker van een plekje in de vernieuwde Champions League. Om daarin ook een rol van betekenis te spelen zal de selectie voldoende sterk moeten zijn in de breedte. Versterking is dus welgekomen. Zeker omdat Club wellicht verschillende sterkhouders moet vervangen.

Igor Thiago bijvoorbeeld, trekt zoals geweten naar Brentford FC. CEO Bob Madou bevestigde inmiddels dat een directe opvolger voor de Braziliaan zal worden aangetrokken. Daarnaast heerst ook de nodige interesse in Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa. Indien zij vertrekken, moet ook voor hun gepaste vervanging gevonden worden.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Danjuma kan beschikken

De sportieve leiding heeft ondertussen ongetwijfeld al een lijstje opgesteld met geschikte targets daarvoor. Maar daar komt mogelijk nog een interessante optie bij. Eén van de voormalige smaakmakers zou namelijk op zoek moeten naar een nieuwe club. Volgens AS moet Arnaut Danjuma immers beschikken bij Villarreal CF.

De Nederlandse flankaanvaller, die ook centraal uit de voeten kan, speelde in 2018/19 een seizoen voor Club en groeide toen uit tot één van de absolute sterkhouders. Na amper één jaar werd hij dan ook voor de nodige miljoenen verkocht aan AFC Bournemouth. Sindsdien verloopt zijn carrière echter met hoogtes en laagtes.

Zwaar contract dumpen

Inmiddels ligt de 27-jarige Danjuma onder contract bij Villarreal, dat hem zonder succes aan Everton verhuurde. Volgens AS zou de Spaanse club hem deze zomer echter definitief van de hand willen doen. Danjuma heeft nog een tweejarig contract, maar om zijn relatief hoge salaris te lozen lijkt Villarreal niet van plan om moeilijk te doen tijdens de onderhandelingen. Waagt Club Brugge zijn kans? De komende weken zullen dat moeten uitwijzen. Van concrete blauw-zwarte interesse is voorlopig geen sprake.

Club moet proberen Danjuma terug te halen?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht:

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

0
0
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

55
55
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

37
37
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

256
256
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

91
91
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

677
677
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

146
146
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

606
606
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

63
63
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

159
159
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

218
218
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

85
85
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

554
554
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

550
550
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

84
84

Meer sportnieuws