‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

446 stemmen
‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

Club Brugge wist Igor Thiago al van de hand te doen voor een recordbedrag, maar komende zomer kunnen meerdere spelers gaan vertrekken bij de landskampioen. Ook Jorne Spileers is gewild.

Eerder kwam al naar buiten dat het Italiaanse Napoli de 19-jarige verdediger op het oog heeft, maar de ploeg van nieuwbakken coach Antonio Conte is niet de enige die op de loer ligt. Volgens Italiaanse media lonkt ook het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Atalanta kende een topseizoen met winst in de Europa League. Volgend seizoen zal het dan ook aantreden in de Champions League en het is daarom op zoek naar versterkingen. Spileers is één van die namen op het lijstje. Bij Club Brugge heeft de verdediger nog een contract tot 2026.

LEES OOK: 'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Hoofdprijs

Spileers is helemaal doorgebroken bij Club Brugge en pakte na een remontada alsnog de landstitel met Blauw-Zwart. Het ziet er dan ook niet naar uit dat Club Brugge het verdedigend talent zomaar zal laten gaan, de hoofdprijs lonkt.

Bij Atalanta kan Spileers landgenoot en voormalige ploegmakker De Ketelaere tegenkomen, maar ook bij Napoli zien we mogelijk weer een Rode Duivel. Na het succes van Dries Mertens is een hereniging van Romelu Lukaku met Conte niet uitgesloten.

Blijven of vertrekken?

Het is nog maar de vraag of Spileers zelf een stap naar het buitenland al ziet zitten. In La Gazetta dello Sport werd eerder al geschreven dat de verdediger een transfer komende zomer wel zou zien zitten. Spileers speelde overigens in de jeugd bij Zulte Waregem, maar maakte in 2014 al de overstap naar Club Brugge.

Is Spileers klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

0
0
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

6
6
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

17
17
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

32
32
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

24
24
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

152
152
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

57
57
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

161
161
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

133
133
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

211
211
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

98
98
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

177
177
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

637
637
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

235
235
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1175
1175
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

223
223
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

85
85
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

230
230
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

355
355
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

332
332
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

73
73
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

93
93
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

87
87

Meer sportnieuws