‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

door
‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

Club Brugge wist Igor Thiago al van de hand te doen voor een recordbedrag, maar komende zomer kunnen meerdere spelers gaan vertrekken bij de landskampioen. Ook Jorne Spileers is gewild.

Eerder kwam al naar buiten dat het Italiaanse Napoli de 19-jarige verdediger op het oog heeft, maar de ploeg van nieuwbakken coach Antonio Conte is niet de enige die op de loer ligt. Volgens Italiaanse media lonkt ook het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Atalanta kende een topseizoen met winst in de Europa League. Volgend seizoen zal het dan ook aantreden in de Champions League en het is daarom op zoek naar versterkingen. Spileers is één van die namen op het lijstje. Bij Club Brugge heeft de verdediger nog een contract tot 2026.

LEES OOK: Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Hoofdprijs

Spileers is helemaal doorgebroken bij Club Brugge en pakte na een remontada alsnog de landstitel met Blauw-Zwart. Het ziet er dan ook niet naar uit dat Club Brugge het verdedigend talent zomaar zal laten gaan, de hoofdprijs lonkt.

Bij Atalanta kan Spileers landgenoot en voormalige ploegmakker De Ketelaere tegenkomen, maar ook bij Napoli zien we mogelijk weer een Rode Duivel. Na het succes van Dries Mertens is een hereniging van Romelu Lukaku met Conte niet uitgesloten.

Blijven of vertrekken?

Het is nog maar de vraag of Spileers zelf een stap naar het buitenland al ziet zitten. In La Gazetta dello Sport werd eerder al geschreven dat de verdediger een transfer komende zomer wel zou zien zitten. Spileers speelde overigens in de jeugd bij Zulte Waregem, maar maakte in 2014 al de overstap naar Club Brugge.

Is Spileers klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

13
13
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

11
11
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

392
392
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

43
43
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

28
28
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

67
67
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

37
37
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

60
60
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

136
136
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

45
45
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

8
8
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

92
92
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

80
80
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

89
89
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

106
106
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

146
146
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

18
18
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

372
372
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

101
101
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

288
288
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

260
260
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

371
371
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

313
313
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

328
328
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

230
230

Meer sportnieuws