‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

door
‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

Club Brugge wist Igor Thiago al van de hand te doen voor een recordbedrag, maar komende zomer kunnen meerdere spelers gaan vertrekken bij de landskampioen. Ook Jorne Spileers is gewild.

Eerder kwam al naar buiten dat het Italiaanse Napoli de 19-jarige verdediger op het oog heeft, maar de ploeg van nieuwbakken coach Antonio Conte is niet de enige die op de loer ligt. Volgens Italiaanse media lonkt ook het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Atalanta kende een topseizoen met winst in de Europa League. Volgend seizoen zal het dan ook aantreden in de Champions League en het is daarom op zoek naar versterkingen. Spileers is één van die namen op het lijstje. Bij Club Brugge heeft de verdediger nog een contract tot 2026.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Hoofdprijs

Spileers is helemaal doorgebroken bij Club Brugge en pakte na een remontada alsnog de landstitel met Blauw-Zwart. Het ziet er dan ook niet naar uit dat Club Brugge het verdedigend talent zomaar zal laten gaan, de hoofdprijs lonkt.

Bij Atalanta kan Spileers landgenoot en voormalige ploegmakker De Ketelaere tegenkomen, maar ook bij Napoli zien we mogelijk weer een Rode Duivel. Na het succes van Dries Mertens is een hereniging van Romelu Lukaku met Conte niet uitgesloten.

Blijven of vertrekken?

Het is nog maar de vraag of Spileers zelf een stap naar het buitenland al ziet zitten. In La Gazetta dello Sport werd eerder al geschreven dat de verdediger een transfer komende zomer wel zou zien zitten. Spileers speelde overigens in de jeugd bij Zulte Waregem, maar maakte in 2014 al de overstap naar Club Brugge.

Is Spileers klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

0
0
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

14
14
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

48
48
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

47
47
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

72
72
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

202
202
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

272
272
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

444
444
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

74
74
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

126
126
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

377
377
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

73
73
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

119
119
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

312
312
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

305
305
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

945
945
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

134
134
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

333
333
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

530
530
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

595
595
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

840
840
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

292
292
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

704
704

Meer sportnieuws