‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

446 stemmen
‘Club Brugge wrijft in de handen, sterkhouder is gewild'

Club Brugge wist Igor Thiago al van de hand te doen voor een recordbedrag, maar komende zomer kunnen meerdere spelers gaan vertrekken bij de landskampioen. Ook Jorne Spileers is gewild.

Eerder kwam al naar buiten dat het Italiaanse Napoli de 19-jarige verdediger op het oog heeft, maar de ploeg van nieuwbakken coach Antonio Conte is niet de enige die op de loer ligt. Volgens Italiaanse media lonkt ook het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Atalanta kende een topseizoen met winst in de Europa League. Volgend seizoen zal het dan ook aantreden in de Champions League en het is daarom op zoek naar versterkingen. Spileers is één van die namen op het lijstje. Bij Club Brugge heeft de verdediger nog een contract tot 2026.

LEES OOK: Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Hoofdprijs

Spileers is helemaal doorgebroken bij Club Brugge en pakte na een remontada alsnog de landstitel met Blauw-Zwart. Het ziet er dan ook niet naar uit dat Club Brugge het verdedigend talent zomaar zal laten gaan, de hoofdprijs lonkt.

Bij Atalanta kan Spileers landgenoot en voormalige ploegmakker De Ketelaere tegenkomen, maar ook bij Napoli zien we mogelijk weer een Rode Duivel. Na het succes van Dries Mertens is een hereniging van Romelu Lukaku met Conte niet uitgesloten.

Blijven of vertrekken?

Het is nog maar de vraag of Spileers zelf een stap naar het buitenland al ziet zitten. In La Gazetta dello Sport werd eerder al geschreven dat de verdediger een transfer komende zomer wel zou zien zitten. Spileers speelde overigens in de jeugd bij Zulte Waregem, maar maakte in 2014 al de overstap naar Club Brugge.

Is Spileers klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

9
9
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

25
25
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

145
145
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

176
176
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

80
80
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

147
147
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

238
238
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

153
153
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

120
120
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

68
68
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

182
182
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

546
546
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

483
483
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

347
347
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

318
318
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

82
82
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

229
229
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

82
82
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

142
142
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

82
82
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

145
145
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

103
103
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

347
347

Meer sportnieuws