'Club Brugge kan cashen: toptransfer voor Spileers?'

1803 stemmen
'Club Brugge kan cashen: toptransfer voor Spileers?'

De makelaars struikelen mekaar over de voeten in Westkapelle, waar tal van goudhaantjes gegeerd zijn in het buitenland. Zo kan Club Brugge wie weet ook wel cashen op Jorne Spileers, die onder Nicky Hayen nochtans wat naar de achtergrond verdween.

De 19-jarige verdediger verloor centraal achterin gaandeweg het pleit van Joel Ordoñez, wiens naam nu ook alsmaar vaker opduikt in de geruchtenmolen. Zelf werd Spileers een tijdje geleden nog aan Napoli gelinkt, maar de laatste tijd vielen er geen updates meer te rapen.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Spileers naar Napoli?

Toch blijkt de interesse nog niet bekoeld, want Gazzetta dello Sport stelt dat de aanvoerder van de Jonge Duivels nog altijd op de radar staat in Napels. Daar zou vooral sportief directeur Giovanni Manna uitermate gecharmeerd zijn door Spileers zijn kwaliteiten.

Meer nog: samen met Mario Hermoso is de tiener er naar verluidt de voornaamste kandidaat om kersvers coach Antonio Conte zijn defensie te verstevigen. De toonaangevende krant voegt eraan toe dat Spileers zelf alvast openstaat voor een eventuele transfer.

Prijskaartje Club?

Hoewel zijn looneisen lager uitvallen dan die van Hermoso, die gratis op te pikken valt bij Atlético Madrid, zal Blauw-Zwart wellicht wel boter bij de vis verlangen. Zelfs zonder een vaste basisplaats wordt Spileers hoog ingeschat in Brugge, waar hij tot 2026 vastligt.

Zijn geschatte marktwaarde van een vijftal miljoen zal alleszins niet volstaan om het eigen jeugdproduct, die tot dusver 55 keer in actie kwam, weg te plukken uit Jan Breydel. Na zijn fraaie assist in Firenze is de Italiaanse belangstelling vermoedelijk niet toevallig.

Hoeveel is Spileers volgens u waard?

Meest recent

Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

45
45
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

15
15
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

14
14
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

121
121
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

72
72
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

84
84
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

248
248
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

252
252
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

62
62
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

43
43
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

142
142
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

141
141
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

50
50
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

391
391
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

70
70
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

291
291
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

360
360
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

110
110
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

64
64
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

428
428
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

270
270
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

509
509

Meer sportnieuws