Zorgen voor Tedesco: zwakke schakel krijgt 4 op 10

door
Zorgen voor Tedesco: zwakke schakel krijgt 4 op 10

De Rode Duivels hebben hun oefenwedstrijd tegen Montenegro al winnend afgesloten: 2-0. In de eerste helft kwam de ploeg van bondscoach Domenico Tedesco voortvarend voor de dag, de tweede periode was van een veel minder niveau. Bepaalde spelers vielen dan ook door de mand.

Tedesco bracht tegen de Montenegrijnen niet zijn beste mogelijk basiself tussen de lijnen. Zo liet hij verschillende sterkhouders rusten en probeerde hij bepaalde zaken uit. Maxim De Cuyper mocht bijvoorbeeld debuteren als linksachter en speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd.

Kevin De Bruyne was in de eerste helft dan weer de grote draaischijf nadat hij toch meer dan een jaar niet meer voor de Duivels had gespeeld. Achterin toonde Wout Faes zich dan weer secuur, terwijl ook Koen Casteels op geen fout te betrappen was. Maar lang niet iedereen haalde het gewenste niveau.

LEES OOK: Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Openda laat het afweten

Met name Loïs Openda speelde een tegenvallende partij. De spits heeft nochtans een puik seizoen bij RB Leipzig achter de rug, maar voorlopig lukt het niet om dat niveau ook bij de nationale ploeg te halen. Onder Tedesco scoorde hij zelfs nog geen enkele keer. Ook woensdag liet hij weer een pak kansen onbenut.

De commentaren in de kranten zijn dan ook scherp. Bij Het Nieuwsblad krijgt hij zelfs maar een 4 op 10. "Toonde zich niet de killer die hij in Duitsland is. Onvoldoende", klinkt het. "Hij deed een briljante pass naar De Bruyne, daar bleef het echter bij. Kreeg twee grote kansen, maar verbrodde die", verklaart La Dernière Heure zijn 4.5 op 10.

Vingers kruisen voor Lukaku

Het wordt dus vingers kruisen dat er tijdens het EK niets met Romelu Lukaku gebeurt, vermits Openda de enige andere spits in de selectie is. "Vrijwel onzichtbaar. Slordig in de combinaties. Miste oog in oog met de Montenegrijnse doelman. Kan de sluipschutter van Leipzig ook opstaan bij de Duivels?", aldus Het Laatste Nieuws. Bij SudPresse tot slot, onderstreept men wel de tomeloze inzet van Openda. "De doublure van Lukaku werkte hard voor het collectief. Maar hij faalde telkens in de afwerking."

Tedesco had nog een derde spits moeten oproepen ...

Meest recent

Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

7
7
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

23
23
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

43
43
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

64
64
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

108
108
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

128
128
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

269
269
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

146
146
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

209
209
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

126
126
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

114
114
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

368
368
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

409
409
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

372
372
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

86
86
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

409
409
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

253
253
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

336
336
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

698
698
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

365
365
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

394
394
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

595
595

Meer sportnieuws