'Arsenal wil tweede Rode Duivel: eerste contacten gelegd'

door
'Arsenal wil tweede Rode Duivel: eerste contacten gelegd'

Arsenal FC kan wederom terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Maar uiteindelijk moesten de Gunners in de Engelse titelstrijd toch weer hun meerdere erkennen in Manchester City. En dus zou coach Mikel Arteta op versterking azen.

Na enkele seizoenen als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City, werd de Spanjaard in 2019 aangesteld als hoofdtrainer van Arsenal. Het duurde een tijdje alvorens hij de ploeg op de rails, maar in seizoen 2022-2023 lukte het hem dan toch.

Zo liet Arteta zijn ploeg erg aantrekkelijk voetbal brengen, dat ook nog eens gekoppeld wordt aan de nodige resultaten. Voor het tweede jaar op rij eindigde de club op een knappe tweede plaats in de Premier League. En ook in de Champions League liet Arsenal bij momenten mooie dingen zien.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Maatje voor Rice gezocht

Binnen de club is men dan ook erg tevreden over zijn werk en het lijkt de bedoeling om nog een hele poos met Arteta door te gaan. Daarvoor wordt de oud-middenvelder ook op zijn wenken bediend op de transfermarkt. Afgelopen zomer werd bijvoorbeeld grof geld neergelegd voor onder meer Declan Rice, Juriën Timber en Kai Havertz.

Desondanks is de Spaanse trainer nog niet helemaal tevreden over de samenstelling van zijn selectie. Naar volgend seizoen toe wil hij er namelijk een extra spits bij. En ook een controlerende middenvelder die een duo kan vormen met Declan Rice, staat hoog op de verlanglijst.

Navraag naar Onana

Daarvoor worden verschillende namen gevolgd, zoals Martin Zubimendi (Real Sociedad) en Douglas Luiz (Aston Villa). Maar ook Amadou Onana zou nog steeds op de verlanglijst staan. De Rode Duivel van Everton FC was in januari al in beeld en de interesse zou nog steeds actueel zijn. Er zouden ook al eerste contacten zijn gelegd, zo meldt transferwatcher Fabrizio Romano bij Football.London. Het zou evenwel gebleven zijn bij het inwinnen van informatie, van concrete onderhandelingen is vooralsnog geen sprake. Maar daar zou snel verandering in kunnen komen nu de transfercarrousel stilaan op volle toeren begint te draaien.

Onana is klaar voor de stap naar een topclub ...

Meest recent

Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

9
9
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

99
99
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

84
84
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

72
72
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

93
93
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

134
134
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

161
161
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

199
199
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

73
73
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

469
469
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

416
416
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

862
862
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

306
306
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

281
281
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1070
1070
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

354
354
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

404
404
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

222
222
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

678
678
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

278
278

Meer sportnieuws