'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

door
'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

KRC Genk lijkt in sneltempo zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Woensdag kwam al de officiële bevestiging dat Thorsten Fink de nieuwe hoofdtrainer wordt en nu lijken ook de eerste aanwinsten voor de spelersgroep snel neer te zullen strijken in de Cegeka Arena.

Daarbij lonkt Genk opnieuw naar Sint-Truiden, want ook de komst van Jarne Steuckers zou intussen zo goed als rond zijn. Maar het zal daarbij niet blijven. Genk zou zich ook opnieuw op de Zuid-Amerikaanse markt begeven, waar ze in het verleden al vaker succesvolle transfers deden.

LEES OOK: 'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Genk shopt opnieuw in Colombia

Het Belang van Limburg weet immers dat de Limburgers opnieuw een jong talent in Colombia zullen ophalen. Genk zou namelijk ook al dicht staan bij de komst van Adrian Palacios. De 19-jarige verdediger is afkomstig uit Venezuela, maar verdedigt in Colombia de kleuren van Deportivo Cali.

Dat haalde de jeugdinternational in 2022 in zijn thuisland op bij Titanes. Sindsdien speelde Palacios twaalf wedstrijden voor Cali en dat was voldoende om Genk te overtuigen. Ze zouden hem al een tijdje volgen en dicht bij een akkoord met alle partijen staan.

Jonge verdediger op komst

Genk heeft goede ervaringen met de Colombiaanse markt, waar ze in het recente verleden ook al Jhon Lucumi, Carlos Cuesta en Daniel Muñoz gingen ophalen. Die eerste kwam overigens net als Palacios over van Deportivo Cali.

Met de komst van Palacios zou Genk alvast een doublure beet hebben voor Joris Kayembe, want de jongeling kan op de linksachter uit de voeten. Hij speelt de laatste weken bij Cali echter wel vooral als centrale verdediger. Het wordt dus uitkijken voor welke positie Genk hem precies haalt.

Moet Genk daarna nog een linksachter halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

62
62
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

1
1
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

35
35
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

75
75
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

77
77
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

40
40
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

156
156
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

99
99
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

195
195
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

211
211
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

169
169
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

258
258
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

230
230
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

61
61
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

301
301
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

266
266
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

189
189
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

250
250
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

137
137
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

503
503
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

152
152
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

98
98
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

191
191
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

302
302
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

197
197
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

271
271

Meer sportnieuws