'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

door
'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

KRC Genk lijkt in sneltempo zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Woensdag kwam al de officiële bevestiging dat Thorsten Fink de nieuwe hoofdtrainer wordt en nu lijken ook de eerste aanwinsten voor de spelersgroep snel neer te zullen strijken in de Cegeka Arena.

Daarbij lonkt Genk opnieuw naar Sint-Truiden, want ook de komst van Jarne Steuckers zou intussen zo goed als rond zijn. Maar het zal daarbij niet blijven. Genk zou zich ook opnieuw op de Zuid-Amerikaanse markt begeven, waar ze in het verleden al vaker succesvolle transfers deden.

LEES OOK: KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Genk shopt opnieuw in Colombia

Het Belang van Limburg weet immers dat de Limburgers opnieuw een jong talent in Colombia zullen ophalen. Genk zou namelijk ook al dicht staan bij de komst van Adrian Palacios. De 19-jarige verdediger is afkomstig uit Venezuela, maar verdedigt in Colombia de kleuren van Deportivo Cali.

Dat haalde de jeugdinternational in 2022 in zijn thuisland op bij Titanes. Sindsdien speelde Palacios twaalf wedstrijden voor Cali en dat was voldoende om Genk te overtuigen. Ze zouden hem al een tijdje volgen en dicht bij een akkoord met alle partijen staan.

Jonge verdediger op komst

Genk heeft goede ervaringen met de Colombiaanse markt, waar ze in het recente verleden ook al Jhon Lucumi, Carlos Cuesta en Daniel Muñoz gingen ophalen. Die eerste kwam overigens net als Palacios over van Deportivo Cali.

Met de komst van Palacios zou Genk alvast een doublure beet hebben voor Joris Kayembe, want de jongeling kan op de linksachter uit de voeten. Hij speelt de laatste weken bij Cali echter wel vooral als centrale verdediger. Het wordt dus uitkijken voor welke positie Genk hem precies haalt.

Moet Genk daarna nog een linksachter halen?

Meest recent

Einde van een tijdperk: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

3
3
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

51
51
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

22
22
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

294
294
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

289
289
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

136
136
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

121
121
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

171
171
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

26
26
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

207
207
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

138
138
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

118
118
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

192
192
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

48
48
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

69
69
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

331
331
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

270
270
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

255
255
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

161
161
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

132
132
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

72
72
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

109
109
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

356
356
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

150
150

Meer sportnieuws