'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

door
'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

KRC Genk lijkt in sneltempo zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Woensdag kwam al de officiële bevestiging dat Thorsten Fink de nieuwe hoofdtrainer wordt en nu lijken ook de eerste aanwinsten voor de spelersgroep snel neer te zullen strijken in de Cegeka Arena.

Daarbij lonkt Genk opnieuw naar Sint-Truiden, want ook de komst van Jarne Steuckers zou intussen zo goed als rond zijn. Maar het zal daarbij niet blijven. Genk zou zich ook opnieuw op de Zuid-Amerikaanse markt begeven, waar ze in het verleden al vaker succesvolle transfers deden.

LEES OOK: Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Genk shopt opnieuw in Colombia

Het Belang van Limburg weet immers dat de Limburgers opnieuw een jong talent in Colombia zullen ophalen. Genk zou namelijk ook al dicht staan bij de komst van Adrian Palacios. De 19-jarige verdediger is afkomstig uit Venezuela, maar verdedigt in Colombia de kleuren van Deportivo Cali.

Dat haalde de jeugdinternational in 2022 in zijn thuisland op bij Titanes. Sindsdien speelde Palacios twaalf wedstrijden voor Cali en dat was voldoende om Genk te overtuigen. Ze zouden hem al een tijdje volgen en dicht bij een akkoord met alle partijen staan.

Jonge verdediger op komst

Genk heeft goede ervaringen met de Colombiaanse markt, waar ze in het recente verleden ook al Jhon Lucumi, Carlos Cuesta en Daniel Muñoz gingen ophalen. Die eerste kwam overigens net als Palacios over van Deportivo Cali.

Met de komst van Palacios zou Genk alvast een doublure beet hebben voor Joris Kayembe, want de jongeling kan op de linksachter uit de voeten. Hij speelt de laatste weken bij Cali echter wel vooral als centrale verdediger. Het wordt dus uitkijken voor welke positie Genk hem precies haalt.

Moet Genk daarna nog een linksachter halen?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

240
240
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

206
206
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

113
113
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

56
56
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

167
167
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

310
310
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

279
279
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

113
113
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

42
42
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

234
234
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

285
285
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

566
566
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

366
366
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

453
453
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

660
660
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

654
654
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

442
442
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2295
2295
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws