'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

door
'Genk pakt meteen door met exotische tweede aanwinst'

KRC Genk lijkt in sneltempo zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Woensdag kwam al de officiële bevestiging dat Thorsten Fink de nieuwe hoofdtrainer wordt en nu lijken ook de eerste aanwinsten voor de spelersgroep snel neer te zullen strijken in de Cegeka Arena.

Daarbij lonkt Genk opnieuw naar Sint-Truiden, want ook de komst van Jarne Steuckers zou intussen zo goed als rond zijn. Maar het zal daarbij niet blijven. Genk zou zich ook opnieuw op de Zuid-Amerikaanse markt begeven, waar ze in het verleden al vaker succesvolle transfers deden.

LEES OOK: Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Genk shopt opnieuw in Colombia

Het Belang van Limburg weet immers dat de Limburgers opnieuw een jong talent in Colombia zullen ophalen. Genk zou namelijk ook al dicht staan bij de komst van Adrian Palacios. De 19-jarige verdediger is afkomstig uit Venezuela, maar verdedigt in Colombia de kleuren van Deportivo Cali.

Dat haalde de jeugdinternational in 2022 in zijn thuisland op bij Titanes. Sindsdien speelde Palacios twaalf wedstrijden voor Cali en dat was voldoende om Genk te overtuigen. Ze zouden hem al een tijdje volgen en dicht bij een akkoord met alle partijen staan.

Jonge verdediger op komst

Genk heeft goede ervaringen met de Colombiaanse markt, waar ze in het recente verleden ook al Jhon Lucumi, Carlos Cuesta en Daniel Muñoz gingen ophalen. Die eerste kwam overigens net als Palacios over van Deportivo Cali.

Met de komst van Palacios zou Genk alvast een doublure beet hebben voor Joris Kayembe, want de jongeling kan op de linksachter uit de voeten. Hij speelt de laatste weken bij Cali echter wel vooral als centrale verdediger. Het wordt dus uitkijken voor welke positie Genk hem precies haalt.

Moet Genk daarna nog een linksachter halen?

Meest recent

Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

3
3
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

18
18
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

23
23
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

29
29
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

163
163
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

87
87
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

74
74
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

31
31
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

233
233
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

42
42
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

81
81
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

42
42
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

373
373
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

526
526
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

357
357
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

453
453
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

172
172
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

254
254
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

187
187
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

190
190
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

154
154
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

378
378
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

99
99
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

350
350

Meer sportnieuws