Eén Duivel krijgt volle laag: "Haal Hazard uit pensioen!"

door
Eén Duivel krijgt volle laag:

De Rode Duivels werkten woensdagavond hun voorlaatste oefenwedstrijd richting het EK af. In het Koning Boudewijn-stadion vormde Montenegro de tegenstander van dienst. Kevin De Bruyne zorgde vlak voor rust voor de verdiende 1-0, maar België liet ook een pak kansen liggen. 

Bondscoach Domenico Tedesco liet voor de gelegenheid verschillende pionnen rusten. Onder meer Romelu Lukaku nam in de tribune plaats, Jérémy Doku begon op de bank. Maar met jongens als Kevin De Bruyne, Johan Bakayoko, Amadou Onana, Loïs Openda, ... stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de leiding.

In de eerste helft waren de Duivels dan ook grotendeels baas over de match. Zo werd de defensie voor rust amper gestest. Aan de overzijde stapelden de Belgische kansen zich dan weer op. Maar de Montenegrijnse doelman Matija Sarkic, een jeugdproduct van Anderlecht, kwam sterk voor de dag.

LEES OOK: Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Missers Carrasco

Al moesten de Duivels de hand toch vooral in eigen boezem steken. Zo liet België een pak goede kansen onbenut. Met name Yannick Carrasco werd meermaals in een gevaarlijke positie gebracht en zorgde zelf voor enkele goede acties. Maar in de afwerking liet de flankaanvaller van Al-Shabab het keer op keer afweten.

Ook Openda had zijn vizier in de eerste helft allerminst op scherp. Toch wordt vooral Carrasco onder vuur genomen op het sociale medium 'X'. Nochtans toonde hij zich bijzonder gretig, maar de hij wordt zwaar afgerekend op zijn gemiste kansen. Heel wat volgers vinden dat er meer dan voldoende andere alternatieven zijn voor zijn basisplaats. 

Overigens mocht Carrasco zijn aanvoerder danken dat België ondanks zijn missers toch op voorsprong kon gaan rusten. Zo tekende Kevin De Bruyne vlak voor de rust voor de 1-0.

Indien iedereen fit, staat Carrasco dan in uw ideale basiself bij de Duivels?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

44
44
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

32
32
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

52
52
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

60
60
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

50
50
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

90
90
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

103
103
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

277
277
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

109
109
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

289
289
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

422
422
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws