Eén Duivel krijgt volle laag: "Haal Hazard uit pensioen!"

door
Eén Duivel krijgt volle laag:

De Rode Duivels werkten woensdagavond hun voorlaatste oefenwedstrijd richting het EK af. In het Koning Boudewijn-stadion vormde Montenegro de tegenstander van dienst. Kevin De Bruyne zorgde vlak voor rust voor de verdiende 1-0, maar België liet ook een pak kansen liggen. 

Bondscoach Domenico Tedesco liet voor de gelegenheid verschillende pionnen rusten. Onder meer Romelu Lukaku nam in de tribune plaats, Jérémy Doku begon op de bank. Maar met jongens als Kevin De Bruyne, Johan Bakayoko, Amadou Onana, Loïs Openda, ... stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de leiding.

In de eerste helft waren de Duivels dan ook grotendeels baas over de match. Zo werd de defensie voor rust amper gestest. Aan de overzijde stapelden de Belgische kansen zich dan weer op. Maar de Montenegrijnse doelman Matija Sarkic, een jeugdproduct van Anderlecht, kwam sterk voor de dag.

LEES OOK: 'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Missers Carrasco

Al moesten de Duivels de hand toch vooral in eigen boezem steken. Zo liet België een pak goede kansen onbenut. Met name Yannick Carrasco werd meermaals in een gevaarlijke positie gebracht en zorgde zelf voor enkele goede acties. Maar in de afwerking liet de flankaanvaller van Al-Shabab het keer op keer afweten.

Ook Openda had zijn vizier in de eerste helft allerminst op scherp. Toch wordt vooral Carrasco onder vuur genomen op het sociale medium 'X'. Nochtans toonde hij zich bijzonder gretig, maar de hij wordt zwaar afgerekend op zijn gemiste kansen. Heel wat volgers vinden dat er meer dan voldoende andere alternatieven zijn voor zijn basisplaats. 

Overigens mocht Carrasco zijn aanvoerder danken dat België ondanks zijn missers toch op voorsprong kon gaan rusten. Zo tekende Kevin De Bruyne vlak voor de rust voor de 1-0.

Indien iedereen fit, staat Carrasco dan in uw ideale basiself bij de Duivels?

Meest recent

Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

70
70
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

79
79
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

177
177
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

51
51
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

561
561
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

124
124
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

254
254
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

131
131
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

118
118
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

25
25
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

42
42
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

125
125
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

116
116
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

172
172
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

190
190
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

70
70
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

303
303
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

153
153
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1222
1222
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

62
62
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

170
170
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

168
168
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

295
295
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

77
77
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

61
61

Meer sportnieuws