Conte heeft nieuwe club beet, volgt Lukaku hem?

door stemmen
Conte heeft nieuwe club beet, volgt Lukaku hem?

Het zal weer een drukke zomer worden voor Romelu Lukaku, want na het EK zal hij ook weer op zoek moeten naar een nieuwe club. Een verlengd verblijf bij AS Roma zit er niet in en bij moederclub Chelsea heeft hij ook geen toekomst. Er blijven wel enkele opties op tafel liggen voor de Rode Duivel.

Zo werd er de voorbije weken gespeculeerd dat Lukaku weleens herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte. De twee hebben een innige band, want Conte wou onze landgenoot al naar Chelsea halen toen hij er tussen 2016 en 2018 trainer was. Uiteindelijk zouden de twee pas even later samenwerken bij Internazionale, van 2019 tot 2021.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Conte zet handtekening bij Napoli

Conte deed Lukaku daar helemaal openbloeien, met als apotheose de eerste Scudetto in elf jaar tijd in 2021. Daarna scheidden hun wegen opnieuw: Conte stapte op bij Inter en Lukaku koos even later eieren voor zijn geld door naar Chelsea te verkassen. Nu is een eerste voorwaarde voor een reünie alvast vervuld.

Conte heeft immers een nieuwe club gevonden. Hij zette woensdag zijn langverwachte handtekening bij Napoli, waar hij een overeenkomst voor drie seizoenen voorgeschoteld gekregen heeft. Hij moet de Partenopei weer op de rails zetten na een tegenvallend seizoen.

Reünie met Lukaku op komst?

Een jaar geleden vierde Napoli nog zijn eerste titel in meer dan 30 jaar, maar dit seizoen raakten ze niet verder dan een schamele tiende plaats in de Serie A. Conte moet hen weer naar de top leiden en kan daarvoor al zeker rekenen op Cyril Ngonge. Mogelijk komt daar dus nog een tweede Belg bij met Lukaku.

Napoli gaat deze zomer immers op zoek naar een nieuwe nummer negen omdat Victor Osimhen vrijwel zeker zal vertrekken. Lukaku is één van de opties die genoemd worden. Met Conte is zijn grootste pleitbezorger alvast neergestreken in Napels en dus lijkt de kans op een transfer weer groter.

Moet Conte proberen om Lukaku naar Napoli te halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

17
17
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

24
24
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

59
59
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

52
52
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

143
143
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

127
127
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

120
120
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

675
675
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

400
400
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

206
206
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

411
411
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws