Conte heeft nieuwe club beet, volgt Lukaku hem?

door
Conte heeft nieuwe club beet, volgt Lukaku hem?

Het zal weer een drukke zomer worden voor Romelu Lukaku, want na het EK zal hij ook weer op zoek moeten naar een nieuwe club. Een verlengd verblijf bij AS Roma zit er niet in en bij moederclub Chelsea heeft hij ook geen toekomst. Er blijven wel enkele opties op tafel liggen voor de Rode Duivel.

Zo werd er de voorbije weken gespeculeerd dat Lukaku weleens herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte. De twee hebben een innige band, want Conte wou onze landgenoot al naar Chelsea halen toen hij er tussen 2016 en 2018 trainer was. Uiteindelijk zouden de twee pas even later samenwerken bij Internazionale, van 2019 tot 2021.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Conte zet handtekening bij Napoli

Conte deed Lukaku daar helemaal openbloeien, met als apotheose de eerste Scudetto in elf jaar tijd in 2021. Daarna scheidden hun wegen opnieuw: Conte stapte op bij Inter en Lukaku koos even later eieren voor zijn geld door naar Chelsea te verkassen. Nu is een eerste voorwaarde voor een reünie alvast vervuld.

Conte heeft immers een nieuwe club gevonden. Hij zette woensdag zijn langverwachte handtekening bij Napoli, waar hij een overeenkomst voor drie seizoenen voorgeschoteld gekregen heeft. Hij moet de Partenopei weer op de rails zetten na een tegenvallend seizoen.

Reünie met Lukaku op komst?

Een jaar geleden vierde Napoli nog zijn eerste titel in meer dan 30 jaar, maar dit seizoen raakten ze niet verder dan een schamele tiende plaats in de Serie A. Conte moet hen weer naar de top leiden en kan daarvoor al zeker rekenen op Cyril Ngonge. Mogelijk komt daar dus nog een tweede Belg bij met Lukaku.

Napoli gaat deze zomer immers op zoek naar een nieuwe nummer negen omdat Victor Osimhen vrijwel zeker zal vertrekken. Lukaku is één van de opties die genoemd worden. Met Conte is zijn grootste pleitbezorger alvast neergestreken in Napels en dus lijkt de kans op een transfer weer groter.

Moet Conte proberen om Lukaku naar Napoli te halen?

Meest recent

Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

9
9
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

25
25
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

138
138
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

136
136
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

148
148
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

318
318
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

111
111
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

70
70
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

33
33
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

71
71
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

297
297
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

72
72
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

85
85
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

87
87
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

65
65
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

56
56
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

245
245
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

375
375
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

82
82
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

221
221
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

181
181
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

215
215
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

502
502
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

285
285
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

380
380

Meer sportnieuws