Lukaku spreekt duidelijke taal over situatie Courtois

door
Lukaku spreekt duidelijke taal over situatie Courtois

De situatie rond Thibaut Courtois en de Belgische nationale ploeg blijft de gemoederen bezighouden. Tegenover Het Laatste Nieuws komt Romelu Lukaku met een duidelijke reactie op de situatie.

Het verhaal is gekend. Courtois ging in de clash met bondscoach Domenico Tedesco na een rel over de aanvoerdersband. De doelman van Real Madrid zal ook niet naar het EK gaan en dat zorgt nog steeds voor veel discussies, vooral in de media.

Lukaku was betrokken in de rel want de aanvaller kreeg de aanvoerdersband wel toegewezen. In een gesprek met Aster Nzeyimana sprak Lukaku duidelijke taal. De goaltjesdief heeft naar eigen zeggen met beide partijen gesproken en zijn ongezouten mening gegeven.

LEES OOK: Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Rode Duivels prioriteit

Lukaku wil dat de Rode Duivels de volledige aandacht krijgen en dat vooral de actieve spelers in de media komen. “Uiteindelijk is de nationale ploeg het belangrijkste. De spelers die er zijn, moeten we vertrouwen geven”, klinkt het bij Big Rom

Volgens Lukaku moeten Courtois en Tedesco rond de tafel als zij dat zelf willen. De toekomst zal wel uitwijzen wat er nog zal gebeuren. Volgens Lukaku is België niet het enige land waar sterspelers zullen ontbreken. “Het is geen gemakkelijke situatie.”

Oproep aan de media

Ook heeft Lukaku een boodschap aan de media, die volgens hem meer olie op het vuur blijven gooien. “Op een gegeven moment moeten ze daar mee stoppen. Geef gewoon vertrouwen aan de spelers die hier zijn, zij hebben het ook allemaal goed gedaan", aldus de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Momenteel zit Lukaku op trainingskamp met de Rode Duivels ter voorbereiding voor het komende EK in Duitsland. Woensdagavond wacht een eerste oefeninterland tegen Montenegro.

Heeft Lukaku hier gelijk?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

14
14
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

27
27
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

43
43
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

195
195
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

151
151
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

193
193
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

197
197
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

69
69
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

790
790
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

494
494
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

177
177
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

93
93
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

177
177
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

366
366
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

303
303
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

288
288
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

230
230

Meer sportnieuws