Kevin De Bruyne sluit een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië niet uit. De Rode Duivel toont nog wekelijks op het hoogste niveau een topspeler te zijn, maar het grote geld uit het Midden-Oosten lonkt.
Sterren zoals Cristiano Ronaldo, Karim Benzema en Neymar werden al naar Saudi-Arabië gelokt en verdienen enorme bedragen. Ook voor De Bruyne ligt een astronomisch loon klaar. Een bedrag van 150 miljoen euro moet KDB overtuigen naar Saudi-Arabië te trekken, dat laat Het Nieuwsblad weten.
Momenteel verdient De Bruyne ook zijn boterham bij Man City. Jaarlijks strijkt de spelverdeler in Engeland zo’n 23 miljoen euro aan loon op. In Saudi-Arabië kan dat in vergelijking met de andere spelers van zijn status oplopen tot 75 miljoen euro per jaar. De Bruyne heeft nog een contract tot 2025 bij Man City.
Hoogste niveau
De Bruyne liet al weten open te staan voor een transfer naar Saudi-Arabië. De Rode Duivel kan nog mee op het hoogste niveau, maar kampte het afgelopen seizoen wel met veel blessureleed. Het lijkt alsof KDB nu meer naar de toekomst kijkt en de financiële kant van het verhaal.
Als City ook nog een transferbedrag wil vangen voor De Bruyne zal het nu moeten verkopen. Een zomerse knaltransfer is aldus zeker een optie voor de voormalige middenvelder van onder meer KRC Genk. Deze maand wordt De Bruyne overigens 33 jaar.
Maar eerst wacht het EK in Duitsland. De Bruyne wordt gezien als dé bepalende speler in de selectie van Domenico Tedesco. Alle ogen zullen gericht zijn op de sterkhouder van Manchester City. Met Yannick Carrasco kan KDB alvast informatie vragen over een overstap naar Saudi-Arabië.