'Club Brugge ziet bod van 6 miljoen geweigerd worden'

1118 stemmen
'Club Brugge ziet bod van 6 miljoen geweigerd worden'

Club Brugge gaat wellicht een stevige zomermercato kennen. Het zal met zekerheid de Belgische club worden die het meest gaat spenderen aan nieuwe spelers. Vanuit Zweden is er zeer opvallend nieuws over een bod van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Club Brugge aast op Djukanovic

Club Brugge heeft volgens Expressen onlangs een bod van maar liefst 6 miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic. Dat voorstel werd door Hammarby echter geweigerd en het is niet bekend of Club Brugge nog een bod gaat uitbrengen. Lazio toonde ook al concrete interesse.

Djukanovic is een 19-jarige linkerflankaanvaller die sinds januari 2023 voor Hammarby speelt. Zij haalden hem voor 1 miljoen euro weg bij Podgorica. Sindsdien was hij in 46 wedstrijden goed voor 15 goals en 1 assist. De speler ligt nog tot eind december 2027 onder contract bij de Zweedse club.

Volgt er een nieuw bod van Club?

Het jonge talent kwam ook al vier keer uit voor het nationaal elftal van Montenegro. Djukanovic zou bij Club Brugge mogelijk Antonio Nusa kunnen opvolgen. De jonge Noor wordt al een jaar, ondanks een matig seizoen, in verband gebracht met een transfer. Bayer Leverkusen zou nog steeds in de markt zijn.

Club Brugge schakelt zo stevig door op de transfermarkt. Ardon Jashari werd al voor bijna 6 miljoen euro aangetrokken en Zaid Romero volgt weldra ook voor dat bedrag.

Lees ook:

Moet Club nog een bod doen?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

7
7
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

14
14
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

46
46
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

99
99
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

48
48
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

207
207
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

518
518
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

355
355
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

239
239
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

416
416
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

123
123
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

148
148
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

188
188
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

417
417
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

538
538
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

203
203
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

377
377
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

77
77
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

312
312
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

134
134
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

155
155
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

624
624
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

215
215

Meer sportnieuws