'Club Brugge ziet bod van 6 miljoen geweigerd worden'

door
'Club Brugge ziet bod van 6 miljoen geweigerd worden'

Club Brugge gaat wellicht een stevige zomermercato kennen. Het zal met zekerheid de Belgische club worden die het meest gaat spenderen aan nieuwe spelers. Vanuit Zweden is er zeer opvallend nieuws over een bod van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Club Brugge aast op Djukanovic

Club Brugge heeft volgens Expressen onlangs een bod van maar liefst 6 miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic. Dat voorstel werd door Hammarby echter geweigerd en het is niet bekend of Club Brugge nog een bod gaat uitbrengen. Lazio toonde ook al concrete interesse.

Djukanovic is een 19-jarige linkerflankaanvaller die sinds januari 2023 voor Hammarby speelt. Zij haalden hem voor 1 miljoen euro weg bij Podgorica. Sindsdien was hij in 46 wedstrijden goed voor 15 goals en 1 assist. De speler ligt nog tot eind december 2027 onder contract bij de Zweedse club.

Volgt er een nieuw bod van Club?

Het jonge talent kwam ook al vier keer uit voor het nationaal elftal van Montenegro. Djukanovic zou bij Club Brugge mogelijk Antonio Nusa kunnen opvolgen. De jonge Noor wordt al een jaar, ondanks een matig seizoen, in verband gebracht met een transfer. Bayer Leverkusen zou nog steeds in de markt zijn.

Club Brugge schakelt zo stevig door op de transfermarkt. Ardon Jashari werd al voor bijna 6 miljoen euro aangetrokken en Zaid Romero volgt weldra ook voor dat bedrag.

Lees ook:

Moet Club nog een bod doen?

Meest recent

Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

19
19
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

3
3
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

12
12
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

16
16
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

123
123
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

122
122
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

66
66
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

43
43
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

352
352
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

73
73
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

45
45
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

70
70
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

85
85
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

187
187
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

96
96
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

714
714
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

111
111
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

136
136
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

167
167
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

279
279
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

341
341
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

210
210
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

228
228
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

379
379

Meer sportnieuws