Deze MLS-club wil transfer afronden met Club Brugge

door
Deze MLS-club wil transfer afronden met Club Brugge

Bij Club Brugge gaan er toch een aantal spelers vertrekken. Voormalig CEO Vincent Mannaert liet onlangs een opvallend nieuwtje weten over Ferran Jutgla. Onze redactie heeft daar nu meer nieuws over.

LEES OOK: Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Jutgla naar de Major League Soccer? 

"In Miami had ik contact met een collega-CEO van een MLS-club die mij vertelde dat hij dacht aan Jutglà. Ik heb de inhoud van dat gesprek doorgebriefd aan Dévy Rigaux (Director of Football, nvdr.)", aldus Mannaert onlangs in HLN. 

Onze redactie weet dat het om Columbus Crew gaat. Zij hebben de Spaanse aanvaller gescout tijdens het tweeluik tegen Fiorentina. Jutgla kende een bizar seizoen. Met 11 goals en 9 assists in 50 matchen was hij goed voor een goal of assist om de 132,75 minuten.

Sterk in topmatchen

Waar Igor Thiago vooral de man was die schitterde tegen de ‘kleinere ploegen’, was Jutgla zeer bepalend tegen de grotere clubs. Met 1 goal en 5 assists in 9 matchen in de Champions’ Play-Offs, waarvan amper 5 als basispion, was hij héél belangrijk bij de titelwinst.

Maar Jutgla werd heel vaak als linkerwinger uitgespeeld, wat niet zijn beste positie is. In een ideaal scenario is hij de tweede aanvaller. Wil Jutgla nog zo een jaar doormaken waar hij niet de eerste keuze is als centrumspits?

Club gaat sowieso een stevige centrumaanvaller aantrekken. Jutgla ligt nog tot medio 2026 onder contract en het is dus misschien wel hét moment om nog een mooie som te vangen. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 6,5 miljoen euro.

Claudio Reulens

Moet Club Jutgla mits een goed bod laten gaan?

Meest recent

Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

58
58
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

32
32
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

42
42
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

210
210
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

273
273
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

426
426
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

210
210
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

698
698
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

444
444
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

109
109
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

177
177
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

125
125
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

112
112
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

254
254
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

161
161
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

583
583
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

305
305
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

492
492
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

502
502
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

254
254
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

400
400
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

617
617

Meer sportnieuws