'Kompany aast op twee ex-smaakmakers van Anderlecht'

798 stemmen
'Kompany aast op twee ex-smaakmakers van Anderlecht'

Vincent Kompany werd aangesteld als coach van Bayern München. De transfermolen komt nu helemaal op gang. Het is geen grote verrassing dat plots bekende namen aan de Belgische trainer worden gelinkt.

LEES OOK: Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Lokonga en Zirkzee

Zo maken niet al te betrouwbare Engelse en Duitse bronnen gewag van twee dossiers. Zo zou Bayern Sambi Lokonga willen huren van Arsenal, dat hem liefst wil verkopen. De Belgische middenvelder deed het bij Anderlecht zeer goed onder Kompany, waardoor er een transfer voor 18 miljoen euro naar Arsenal volgde. Na een goede start viel hij daar door de mand. Hij werd uitgeleend aan Crystal Palace en Luton Town en bij die laatste club maakt hij indruk.

Een andere naam die de ronde doet, is die van Joshua Zirkzee. Die brak onder Kompany helemaal door bij Anderlecht en ging nadien naar Bologna. Daar schitterde hij afgelopen seizoen en vooral AC Milan wil hem aantrekken. Bayern heeft echter een terugkoopoptie van 25 miljoen euro. Bayern kan wel een extra aanvaller gebruiken.

Eberl doet de transfers

Het is echter de vraag of Kompany écht in zee wil gaan met beide spelers. Een dag nadat hij coach werd van Bayern werden deze geruchten gelanceerd, wat uiteraard wel héél toevallig is. Zou Bart Verbruggen snel volgen? Bovendien is Kompany geen manager maar enkel coach. Max Eberl is er de sportieve baas en hij zal vooral bepalen wie er komt.

Kompany krijgt zeker inspraak en zal profielen doorgeven, maar het is Eberl die de transfers zal doen. 

Lees ook:

🚀

Gaan beiden naar Bayern verkassen?

Meest recent

KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

31
31
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

334
334
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

117
117
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

226
226
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

129
129
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

299
299
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

358
358
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

265
265
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

148
148
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

258
258
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

67
67
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

371
371
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

110
110
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

381
381
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

177
177
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

326
326
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

41
41
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

240
240
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

257
257
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

232
232
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

142
142
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1176
1176
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

94
94
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

449
449
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

149
149

Meer sportnieuws