'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

340 stemmen
'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

Ongeveer een jaartje geleden pakte Inter Miami CF uit met de komst van Lionel Messi. En daar plukt de club enorme vruchten van. De Amerikanen zijn dan ook van plan om hun sterspeler te plezieren met de komst van nog een grote naam.

Na zijn ietwat tegenvallende passage bij Paris Saint-Germain, werd druk gespeculeerd over de toekomst van Messi. Van een terugkeer naar FC Barcelona tot een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië ... zowat alle opties passeerden de revue. Maar uiteindelijk besloot de wereldkampioen om voor Miami te kiezen. 

Die keuze pakte inmiddels bijzonder goed uit voor de club van aandeelhouder David Beckham. Dankzij Messi zijn zowat alle matchen uitverkocht en ook de merchandising vliegt over de toonbank. Ook de resultaten mogen gezien worden. Momenteel staat Miami aan de leiding in de Eastern Conference van de MLS.

Oude Barcelona-bekenden

De transfer van Messi is voorlopig dus een enorm succes. De club doet er dan ook alles aan om haar superster tevreden te houden. En dat heeft ook een invloed op het sportieve beleid. Zo werden inmiddels al heel wat vertrouwelingen van de Argentijn naar de grootstad in Florida gehaald.

In navolging van Messi pakte Miami immers ook uit met de komst van Jordi Alba en Sergio Busquets, jarenlang zijn secondanten bij FC Barcelona. Begin dit kalenderjaar kwam daar ook nog eens Luis Suarez bovenop. En de volgende Messi-bekende lijkt alweer op komst.

Maatje bij nationale ploeg

Dit keer gaat het wel niet om een oud-speler van Barça, maar om één van zijn jarenlange ploegmaats bij de nationale ploeg. Zo meldt de Argentijnse tak van ESPN dat Angel Di Maria groen licht heeft gegeven voor de overstap naar Miami. De ex-aanvaller van onder meer Real Madrid, PSG, Manchester United en Juventus keerde vorige zomer terug naar SL Benfica. Maar daar zou hij na een jaartje dus alweer vertrekken. Allicht werkt Di Maria eerst nog de Copa America af aan de zijde van Messi, alvorens de transfer wordt afgerond.

Messi is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

24
24
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

28
28
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

56
56
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

123
123
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

124
124
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

101
101
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

115
115
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

233
233
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

183
183
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

398
398
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

200
200
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

93
93
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

435
435
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

253
253
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

251
251
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

181
181
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

354
354
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

186
186
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

212
212
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

234
234
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

882
882
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

183
183

Meer sportnieuws