'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

door
'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

Ongeveer een jaartje geleden pakte Inter Miami CF uit met de komst van Lionel Messi. En daar plukt de club enorme vruchten van. De Amerikanen zijn dan ook van plan om hun sterspeler te plezieren met de komst van nog een grote naam.

Na zijn ietwat tegenvallende passage bij Paris Saint-Germain, werd druk gespeculeerd over de toekomst van Messi. Van een terugkeer naar FC Barcelona tot een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië ... zowat alle opties passeerden de revue. Maar uiteindelijk besloot de wereldkampioen om voor Miami te kiezen. 

Die keuze pakte inmiddels bijzonder goed uit voor de club van aandeelhouder David Beckham. Dankzij Messi zijn zowat alle matchen uitverkocht en ook de merchandising vliegt over de toonbank. Ook de resultaten mogen gezien worden. Momenteel staat Miami aan de leiding in de Eastern Conference van de MLS.

Oude Barcelona-bekenden

De transfer van Messi is voorlopig dus een enorm succes. De club doet er dan ook alles aan om haar superster tevreden te houden. En dat heeft ook een invloed op het sportieve beleid. Zo werden inmiddels al heel wat vertrouwelingen van de Argentijn naar de grootstad in Florida gehaald.

In navolging van Messi pakte Miami immers ook uit met de komst van Jordi Alba en Sergio Busquets, jarenlang zijn secondanten bij FC Barcelona. Begin dit kalenderjaar kwam daar ook nog eens Luis Suarez bovenop. En de volgende Messi-bekende lijkt alweer op komst.

Maatje bij nationale ploeg

Dit keer gaat het wel niet om een oud-speler van Barça, maar om één van zijn jarenlange ploegmaats bij de nationale ploeg. Zo meldt de Argentijnse tak van ESPN dat Angel Di Maria groen licht heeft gegeven voor de overstap naar Miami. De ex-aanvaller van onder meer Real Madrid, PSG, Manchester United en Juventus keerde vorige zomer terug naar SL Benfica. Maar daar zou hij na een jaartje dus alweer vertrekken. Allicht werkt Di Maria eerst nog de Copa America af aan de zijde van Messi, alvorens de transfer wordt afgerond.

Messi is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

19
19
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

32
32
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

28
28
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

112
112
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

105
105
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

190
190
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

208
208
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

350
350
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

577
577
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

284
284
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

410
410
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

242
242
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

363
363
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

225
225

Meer sportnieuws