'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

door
'FC Messi: Miami haalt volgende wereldkampioen in huis'

Ongeveer een jaartje geleden pakte Inter Miami CF uit met de komst van Lionel Messi. En daar plukt de club enorme vruchten van. De Amerikanen zijn dan ook van plan om hun sterspeler te plezieren met de komst van nog een grote naam.

Na zijn ietwat tegenvallende passage bij Paris Saint-Germain, werd druk gespeculeerd over de toekomst van Messi. Van een terugkeer naar FC Barcelona tot een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië ... zowat alle opties passeerden de revue. Maar uiteindelijk besloot de wereldkampioen om voor Miami te kiezen. 

Die keuze pakte inmiddels bijzonder goed uit voor de club van aandeelhouder David Beckham. Dankzij Messi zijn zowat alle matchen uitverkocht en ook de merchandising vliegt over de toonbank. Ook de resultaten mogen gezien worden. Momenteel staat Miami aan de leiding in de Eastern Conference van de MLS.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Oude Barcelona-bekenden

De transfer van Messi is voorlopig dus een enorm succes. De club doet er dan ook alles aan om haar superster tevreden te houden. En dat heeft ook een invloed op het sportieve beleid. Zo werden inmiddels al heel wat vertrouwelingen van de Argentijn naar de grootstad in Florida gehaald.

In navolging van Messi pakte Miami immers ook uit met de komst van Jordi Alba en Sergio Busquets, jarenlang zijn secondanten bij FC Barcelona. Begin dit kalenderjaar kwam daar ook nog eens Luis Suarez bovenop. En de volgende Messi-bekende lijkt alweer op komst.

Maatje bij nationale ploeg

Dit keer gaat het wel niet om een oud-speler van Barça, maar om één van zijn jarenlange ploegmaats bij de nationale ploeg. Zo meldt de Argentijnse tak van ESPN dat Angel Di Maria groen licht heeft gegeven voor de overstap naar Miami. De ex-aanvaller van onder meer Real Madrid, PSG, Manchester United en Juventus keerde vorige zomer terug naar SL Benfica. Maar daar zou hij na een jaartje dus alweer vertrekken. Allicht werkt Di Maria eerst nog de Copa America af aan de zijde van Messi, alvorens de transfer wordt afgerond.

Messi is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

140
140
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

416
416
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

80
80
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

257
257
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

182
182
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1404
1404
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

153
153
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

193
193
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

321
321
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

591
591
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1057
1057
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

151
151
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

606
606
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

735
735
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

584
584
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

770
770
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

676
676
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

813
813
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2854
2854
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws