'Vrancken drukt meteen stempel op transfers AA Gent'

door
'Vrancken drukt meteen stempel op transfers AA Gent'

AA Gent maakt zich momenteel op voor de laatste wedstrijd van het seizoen. Aanstaande zondag wordt immers tegen KRC Genk geknokt om het enige overgebleven Europese ticket. Maar ondertussen zijn de Buffalo's ook al druk in de weer met het komende seizoen. 

Voor Gent betekent de partij van zondag tevens het einde van een heus tijdperk. Zo zal definitief afscheid genomen worden van de legendarische voorzitter Ivan De Witte. Manager Michel Louwagie wordt op zijn beurt terug geplaatst naar een adviserende rol, in principe zal ook hij dus geen beslissingsrecht meer hebben. 

En ook de derde pilaar uit het triumviraat dat de club in 2015 naar de landstitel leidde, verdwijnt uit beeld. Zo werd anderhalve week geleden officieel bekend gemaakt dat Gent afscheid neemt van Hein Vanhaezebrouck. Tegen Genk zal hij zijn laatste match als hoofdcoach van de Buffalo's afwerken.

LEES OOK: Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Volgende week witte rook

Inmiddels is het geen geheim meer wie zijn beoogde opvolger zal worden. Zo trekt Gent al een tijdje aan de mouw van Wouter Vrancken. De oud-middenvelder, die destijds zelf een tweetal seizoenen voor de Buffalo's speelde, zou naar verluidt hoog aangeschreven staan bij eigenaar Sam Baro.

En nadat zijn contract bij KRC Genk per direct werd ontbonden, leek de weg richting de Planet Group Arena open te liggen voor Vrancken. Inmiddels is zijn overgang ook al quasi rond. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri worden de laatste details nog afgerond en zal er volgende week een officiële aanknodiging volgen.

Inspraak in transferbeleid

Vervolgens kan Vrancken meteen aan de slag. Zeker als de Buffalo's opnieuw in de Europese voorrondes belanden, valt er geen tijd te verspillen. Bovendien meldt Tavolieri dat de nieuwe trainer meteen nauw betrokken zal worden bij het transferbeleid. Vrancken zal dus zijn stempel mogen drukken op welke spelers vertrekken en vooral welke aanwinsten worden aangetrokken. Al lijken de eerste versterkingen nu al op komst.

Vrancken is een goede trainer voor Gent ...

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

38
38
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

9
9
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

59
59
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

41
41
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

73
73
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

41
41
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

88
88
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

33
33
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

82
82
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

187
187
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

383
383
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

56
56
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

224
224
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

103
103
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

101
101
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

639
639
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

269
269
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

186
186
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

162
162
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

336
336
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws