'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

door
'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

Na de onverhoopte titel wil Club Brugge niet zomaar bij de pakken blijven zitten. Zo speurt het vernieuwde management al volop naar vers bloed, terwijl er op uitgaand vlak allicht ook nog wat zal bewegen in Jan Breydel. Daar moeten bovendien nog een paar lastige knopen worden doorgehakt.

Hoewel het volgend seizoen opnieuw lang op drie fronten actief hoopt te zijn is Blauw-Zwart alvast van plan om nog wat overtollige ballast in de kleedkamer te dumpen. Zo wordt er opnieuw naar een liefst permanente oplossing gezocht voor dure miscasts Roman Yaremchuk en Dedryck Boyata.

LEES OOK: Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

Onderhandelingen met Odoi

Daarnaast hoeft Éder Balanta niet op een nieuw contract te rekenen. Wel overweegt Club volgens Het Laatste Nieuws om de eveneens aflopende overeenkomst van Denis Odoi te verlengen. De polyvalente ancien kwam in de play-offs helemaal boven water en had nog een groot aandeel in de titel.

Bovendien is hij een van de leidersfiguren in Westkapelle, waar eerstdaags alleszins een gesprek gepland staat. Club zou bereid zijn om te luisteren naar Odoi, die mogelijk een verbintenis voor één extra seizoen krijgt voorgeschoteld. Of hij ook zal ingaan op dat voorstel is voorlopig niet bekend.

Meubelstuk Mechele

Tenslotte wil de Ghanees international, die zeker niet aan stoppen denkt, misschien op zijn oude dag wel elders nog meer aan spelen toekomen. Nog volgens HLN staat ook het dossier van Brandon Mechele, die zijn laatste contractjaar ingaat, trouwens op de agenda van de nieuwe beleidsmakers.

Daarmee is echter geen haast gemoeid: de verwachting is sowieso dat het meubelstuk Blauw-Zwart eeuwig trouw zal blijven. Voor de volledigheid: behalve Boyata liggen voorts ook Philip Zinckernagel, Chemsdine Talbi, Shion Homma en Nick Shinton straks nog maar één jaar vast in Jan Breydel.

Denkt u dat Mechele zijn carrière zal afsluiten bij Club?

Meest recent

'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

11
11
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

77
77
Totale transferwending: 'Kompany ligt Club Brugge dwars'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

68
68
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

151
151
'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

37
37
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

235
235
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

36
36
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

390
390
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

21
21
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

188
188
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

309
309
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

382
382
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

65
65
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

175
175
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

298
298
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

165
165
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

67
67
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

385
385
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

117
117
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

95
95
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

518
518
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

813
813
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

327
327
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

325
325

Meer sportnieuws