'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

687 stemmen
'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

Na de onverhoopte titel wil Club Brugge niet zomaar bij de pakken blijven zitten. Zo speurt het vernieuwde management al volop naar vers bloed, terwijl er op uitgaand vlak allicht ook nog wat zal bewegen in Jan Breydel. Daar moeten bovendien nog een paar lastige knopen worden doorgehakt.

Hoewel het volgend seizoen opnieuw lang op drie fronten actief hoopt te zijn is Blauw-Zwart alvast van plan om nog wat overtollige ballast in de kleedkamer te dumpen. Zo wordt er opnieuw naar een liefst permanente oplossing gezocht voor dure miscasts Roman Yaremchuk en Dedryck Boyata.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Onderhandelingen met Odoi

Daarnaast hoeft Éder Balanta niet op een nieuw contract te rekenen. Wel overweegt Club volgens Het Laatste Nieuws om de eveneens aflopende overeenkomst van Denis Odoi te verlengen. De polyvalente ancien kwam in de play-offs helemaal boven water en had nog een groot aandeel in de titel.

Bovendien is hij een van de leidersfiguren in Westkapelle, waar eerstdaags alleszins een gesprek gepland staat. Club zou bereid zijn om te luisteren naar Odoi, die mogelijk een verbintenis voor één extra seizoen krijgt voorgeschoteld. Of hij ook zal ingaan op dat voorstel is voorlopig niet bekend.

Meubelstuk Mechele

Tenslotte wil de Ghanees international, die zeker niet aan stoppen denkt, misschien op zijn oude dag wel elders nog meer aan spelen toekomen. Nog volgens HLN staat ook het dossier van Brandon Mechele, die zijn laatste contractjaar ingaat, trouwens op de agenda van de nieuwe beleidsmakers.

Daarmee is echter geen haast gemoeid: de verwachting is sowieso dat het meubelstuk Blauw-Zwart eeuwig trouw zal blijven. Voor de volledigheid: behalve Boyata liggen voorts ook Philip Zinckernagel, Chemsdine Talbi, Shion Homma en Nick Shinton straks nog maar één jaar vast in Jan Breydel.

Denkt u dat Mechele zijn carrière zal afsluiten bij Club?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

183
183
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

105
105
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

152
152
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

140
140
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

305
305
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

108
108
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

655
655
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

68
68
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

268
268
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

287
287
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

474
474
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

772
772
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

167
167

Meer sportnieuws