'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

687
'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

Na de onverhoopte titel wil Club Brugge niet zomaar bij de pakken blijven zitten. Zo speurt het vernieuwde management al volop naar vers bloed, terwijl er op uitgaand vlak allicht ook nog wat zal bewegen in Jan Breydel. Daar moeten bovendien nog een paar lastige knopen worden doorgehakt.

Hoewel het volgend seizoen opnieuw lang op drie fronten actief hoopt te zijn is Blauw-Zwart alvast van plan om nog wat overtollige ballast in de kleedkamer te dumpen. Zo wordt er opnieuw naar een liefst permanente oplossing gezocht voor dure miscasts Roman Yaremchuk en Dedryck Boyata.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Onderhandelingen met Odoi

Daarnaast hoeft Éder Balanta niet op een nieuw contract te rekenen. Wel overweegt Club volgens Het Laatste Nieuws om de eveneens aflopende overeenkomst van Denis Odoi te verlengen. De polyvalente ancien kwam in de play-offs helemaal boven water en had nog een groot aandeel in de titel.

Bovendien is hij een van de leidersfiguren in Westkapelle, waar eerstdaags alleszins een gesprek gepland staat. Club zou bereid zijn om te luisteren naar Odoi, die mogelijk een verbintenis voor één extra seizoen krijgt voorgeschoteld. Of hij ook zal ingaan op dat voorstel is voorlopig niet bekend.

Meubelstuk Mechele

Tenslotte wil de Ghanees international, die zeker niet aan stoppen denkt, misschien op zijn oude dag wel elders nog meer aan spelen toekomen. Nog volgens HLN staat ook het dossier van Brandon Mechele, die zijn laatste contractjaar ingaat, trouwens op de agenda van de nieuwe beleidsmakers.

Daarmee is echter geen haast gemoeid: de verwachting is sowieso dat het meubelstuk Blauw-Zwart eeuwig trouw zal blijven. Voor de volledigheid: behalve Boyata liggen voorts ook Philip Zinckernagel, Chemsdine Talbi, Shion Homma en Nick Shinton straks nog maar één jaar vast in Jan Breydel.

Denkt u dat Mechele zijn carrière zal afsluiten bij Club?

Meest recent

Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

0
0
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

3
3
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

13
13
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

22
22
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

29
29
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

40
40
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

70
70
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

190
190
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

51
51
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

119
119
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

100
100
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

362
362
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

151
151
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

213
213
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

102
102
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

396
396
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

157
157
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

326
326
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

230
230
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

189
189
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

160
160
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

134
134
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

228
228
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

309
309
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

109
109

Meer sportnieuws