'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

687
'Gesprekken aangevat: Club Brugge breekt contracten open'

Na de onverhoopte titel wil Club Brugge niet zomaar bij de pakken blijven zitten. Zo speurt het vernieuwde management al volop naar vers bloed, terwijl er op uitgaand vlak allicht ook nog wat zal bewegen in Jan Breydel. Daar moeten bovendien nog een paar lastige knopen worden doorgehakt.

Hoewel het volgend seizoen opnieuw lang op drie fronten actief hoopt te zijn is Blauw-Zwart alvast van plan om nog wat overtollige ballast in de kleedkamer te dumpen. Zo wordt er opnieuw naar een liefst permanente oplossing gezocht voor dure miscasts Roman Yaremchuk en Dedryck Boyata.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Onderhandelingen met Odoi

Daarnaast hoeft Éder Balanta niet op een nieuw contract te rekenen. Wel overweegt Club volgens Het Laatste Nieuws om de eveneens aflopende overeenkomst van Denis Odoi te verlengen. De polyvalente ancien kwam in de play-offs helemaal boven water en had nog een groot aandeel in de titel.

Bovendien is hij een van de leidersfiguren in Westkapelle, waar eerstdaags alleszins een gesprek gepland staat. Club zou bereid zijn om te luisteren naar Odoi, die mogelijk een verbintenis voor één extra seizoen krijgt voorgeschoteld. Of hij ook zal ingaan op dat voorstel is voorlopig niet bekend.

Meubelstuk Mechele

Tenslotte wil de Ghanees international, die zeker niet aan stoppen denkt, misschien op zijn oude dag wel elders nog meer aan spelen toekomen. Nog volgens HLN staat ook het dossier van Brandon Mechele, die zijn laatste contractjaar ingaat, trouwens op de agenda van de nieuwe beleidsmakers.

Daarmee is echter geen haast gemoeid: de verwachting is sowieso dat het meubelstuk Blauw-Zwart eeuwig trouw zal blijven. Voor de volledigheid: behalve Boyata liggen voorts ook Philip Zinckernagel, Chemsdine Talbi, Shion Homma en Nick Shinton straks nog maar één jaar vast in Jan Breydel.

Denkt u dat Mechele zijn carrière zal afsluiten bij Club?

Meest recent

HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

0
0
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

114
114
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

107
107
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

183
183
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

151
151
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

192
192
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

324
324
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

147
147
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

170
170
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

146
146
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

125
125
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

199
199
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

310
310
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

116
116
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120

Meer sportnieuws