'Genk & STVV vinden overeenkomst: prijskaartje bekend'

door
'Genk & STVV vinden overeenkomst: prijskaartje bekend'

Het lijkt nog slechts een kwestie van tijd alvorens Thorsten Fink wordt voorgesteld als nieuwe coach van KRC Genk. Intussen geraken alvast meer details bekend over de op til staande deal, die volgens Het Nieuwsblad "geen geheim meer is".

Het is de eerste keer in de geschiedenis van de twee streekrivalen dat Genk een trainer wegplukt bij STVV, waar Fink recent zelf al zijn afscheid aankondigde. Nog volgens de krant lijken de fans in de Cegeka Arena daar echter niet om te malen. Zij staan klaar om de 56-jarige Duitser met open armen te ontvangen.

LEES OOK: ‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

KRC Genk rond met Fink

Op persoonlijk vlak zou Fink, die behalve zijn assistenten Sebastian Hahn en Goran Kontic ook Matte Smets en Jarne Steuckers wil meenemen uit Sint-Truiden, intussen volledig rond zijn met zijn toekomstige werkgever. Eens alles ook op clubniveau afgerond geraakt kan zijn overstap officieel worden aangekondigd.

Het Belang van Limburg bevestigt dat de gesprekken daaromtrent al in een vergevorderd stadium zitten. "Een akkoord tussen alle partijen over de verbrekingsvergoeding is niet meer veraf", klinkt het. Vermits hij in Stayen nog een lopend contract had moet Genk de Kanaries nog geld op tafel leggen voor hun trainer.

STVV vangt kleine som

Nog volgens HBVL bedraagt diens afkoopsom "enkele honderdduizenden euro's", een bedrag dat Dimitri de Condé en co dus evenwel met plezier overschrijven op de Truiense bankrekening. Het doorgaans goed geïnformeerde dagblad verwacht dat alle administratie deze week nog in orde komt. Wordt vervolgd.

Genk had beter een vrije trainer aangeworven

Meest recent

Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

6
6
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

68
68
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

177
177
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

61
61
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

111
111
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

187
187
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

407
407
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

570
570
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

174
174
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

457
457
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

62
62
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

178
178
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

679
679
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

49
49
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

680
680
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

372
372
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

962
962
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

275
275
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

199
199
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

133
133
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

656
656

Meer sportnieuws