'Genk & STVV vinden overeenkomst: prijskaartje bekend'

1325 stemmen
'Genk & STVV vinden overeenkomst: prijskaartje bekend'

Het lijkt nog slechts een kwestie van tijd alvorens Thorsten Fink wordt voorgesteld als nieuwe coach van KRC Genk. Intussen geraken alvast meer details bekend over de op til staande deal, die volgens Het Nieuwsblad "geen geheim meer is".

Het is de eerste keer in de geschiedenis van de twee streekrivalen dat Genk een trainer wegplukt bij STVV, waar Fink recent zelf al zijn afscheid aankondigde. Nog volgens de krant lijken de fans in de Cegeka Arena daar echter niet om te malen. Zij staan klaar om de 56-jarige Duitser met open armen te ontvangen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

KRC Genk rond met Fink

Op persoonlijk vlak zou Fink, die behalve zijn assistenten Sebastian Hahn en Goran Kontic ook Matte Smets en Jarne Steuckers wil meenemen uit Sint-Truiden, intussen volledig rond zijn met zijn toekomstige werkgever. Eens alles ook op clubniveau afgerond geraakt kan zijn overstap officieel worden aangekondigd.

Het Belang van Limburg bevestigt dat de gesprekken daaromtrent al in een vergevorderd stadium zitten. "Een akkoord tussen alle partijen over de verbrekingsvergoeding is niet meer veraf", klinkt het. Vermits hij in Stayen nog een lopend contract had moet Genk de Kanaries nog geld op tafel leggen voor hun trainer.

STVV vangt kleine som

Nog volgens HBVL bedraagt diens afkoopsom "enkele honderdduizenden euro's", een bedrag dat Dimitri de Condé en co dus evenwel met plezier overschrijven op de Truiense bankrekening. Het doorgaans goed geïnformeerde dagblad verwacht dat alle administratie deze week nog in orde komt. Wordt vervolgd.

🚀

Genk had beter een vrije trainer aangeworven

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

19
19
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

8
8
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

28
28
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

99
99
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

62
62
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

143
143
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

283
283
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

218
218
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

147
147
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

22
22
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

110
110
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

135
135
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

685
685
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

206
206
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

123
123
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

65
65
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

397
397
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

350
350
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

860
860
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

564
564

Meer sportnieuws