'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

783 stemmen
'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

Nu alle festiviteiten omtrent het behalen van de titel achter de rug zijn, kan het echte werk beginnen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo hoopt Blauw-Zwart zo snel mogelijk een akkoord te vinden met coach Nicky Hayen. Ondertussen is Club echter ook al op de transfermarkt actief. 

Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar Blauw-Zwart houdt wel rekening met het vertrek van bepaalde sterkhouders indien een aanvaardbaar bod op tafel komt. Zo raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Antonio Nusa, Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Daarnaast zal Club ook enkele 'overbodige' pionnen proberen te lozen. De aflopende overeenkomst van Eder Balanta zal bijvoorbeeld niet verlengd worden. Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, kwijt zien te spelen. En ook voor Roman Yaremchuk wordt allicht elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: ‘Zulte Waregem wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Peperdure floptransfer

De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken. Daarmee is hij nog steeds de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League. Maar zijn eerste seizoen in Brugse loondienst draaide uit op een enorme deceptie. En dus mocht hij na een jaartje alweer beschikken.

Yaremchuk werd in de voorbije maanden immers verhuurd aan Valencia CF. Daar begon hij na een tegenvallende start steeds meer zijn draai te vinden. Desondanks is een verlengd verblijf niet aan de orde. Zo zijn de Spanjaarden niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. In principe keert de aanvaller dus terug naar Club.

Turkse oplossing

Hier en daar werd al gespeculeerd over een eventueel nieuwe kans, maar dat scenario lijkt onwaarschijnlijk. Toch moet Blauw-Zwart niet wanhopen. Zo wordt een helpende hand toegestoken vanuit Turkije. Inmiddels raakte al bekend dat Trabzonspor interesse heeft in Yaremchuk als opvolger voor Paul Onuachu, die op zijn beurt terugkeert naar moederclub Southampton.

Er werd zelfs al gespeculeerd over een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En nu meldt A Spor dat ook de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Het is niet duidelijk of daarbij gesproken wordt over een nieuwe huurbeurt of permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

11
11
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

158
158
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

27
27
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

94
94
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

233
233
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

84
84
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

61
61
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

429
429
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

1101
1101
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

182
182
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

207
207
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

866
866
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

462
462
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

124
124
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

778
778
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

157
157
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

52
52
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

185
185
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

400
400
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

175
175
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

503
503
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

144
144
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

297
297
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

484
484
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

52
52

Meer sportnieuws