'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

door
'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

Nu alle festiviteiten omtrent het behalen van de titel achter de rug zijn, kan het echte werk beginnen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo hoopt Blauw-Zwart zo snel mogelijk een akkoord te vinden met coach Nicky Hayen. Ondertussen is Club echter ook al op de transfermarkt actief. 

Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar Blauw-Zwart houdt wel rekening met het vertrek van bepaalde sterkhouders indien een aanvaardbaar bod op tafel komt. Zo raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Antonio Nusa, Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Daarnaast zal Club ook enkele 'overbodige' pionnen proberen te lozen. De aflopende overeenkomst van Eder Balanta zal bijvoorbeeld niet verlengd worden. Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, kwijt zien te spelen. En ook voor Roman Yaremchuk wordt allicht elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

Peperdure floptransfer

De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken. Daarmee is hij nog steeds de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League. Maar zijn eerste seizoen in Brugse loondienst draaide uit op een enorme deceptie. En dus mocht hij na een jaartje alweer beschikken.

Yaremchuk werd in de voorbije maanden immers verhuurd aan Valencia CF. Daar begon hij na een tegenvallende start steeds meer zijn draai te vinden. Desondanks is een verlengd verblijf niet aan de orde. Zo zijn de Spanjaarden niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. In principe keert de aanvaller dus terug naar Club.

Turkse oplossing

Hier en daar werd al gespeculeerd over een eventueel nieuwe kans, maar dat scenario lijkt onwaarschijnlijk. Toch moet Blauw-Zwart niet wanhopen. Zo wordt een helpende hand toegestoken vanuit Turkije. Inmiddels raakte al bekend dat Trabzonspor interesse heeft in Yaremchuk als opvolger voor Paul Onuachu, die op zijn beurt terugkeert naar moederclub Southampton.

Er werd zelfs al gespeculeerd over een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En nu meldt A Spor dat ook de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Het is niet duidelijk of daarbij gesproken wordt over een nieuwe huurbeurt of permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

3
3
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

48
48
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

26
26
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

128
128
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

67
67
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

52
52
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

48
48
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

83
83
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

64
64
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

157
157
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

335
335
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

224
224
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

657
657
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

364
364
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

71
71
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

413
413
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

559
559
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

708
708
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

155
155
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

283
283

Meer sportnieuws