'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

door
'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

Nu alle festiviteiten omtrent het behalen van de titel achter de rug zijn, kan het echte werk beginnen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo hoopt Blauw-Zwart zo snel mogelijk een akkoord te vinden met coach Nicky Hayen. Ondertussen is Club echter ook al op de transfermarkt actief. 

Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar Blauw-Zwart houdt wel rekening met het vertrek van bepaalde sterkhouders indien een aanvaardbaar bod op tafel komt. Zo raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Antonio Nusa, Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Daarnaast zal Club ook enkele 'overbodige' pionnen proberen te lozen. De aflopende overeenkomst van Eder Balanta zal bijvoorbeeld niet verlengd worden. Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, kwijt zien te spelen. En ook voor Roman Yaremchuk wordt allicht elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

Peperdure floptransfer

De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken. Daarmee is hij nog steeds de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League. Maar zijn eerste seizoen in Brugse loondienst draaide uit op een enorme deceptie. En dus mocht hij na een jaartje alweer beschikken.

Yaremchuk werd in de voorbije maanden immers verhuurd aan Valencia CF. Daar begon hij na een tegenvallende start steeds meer zijn draai te vinden. Desondanks is een verlengd verblijf niet aan de orde. Zo zijn de Spanjaarden niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. In principe keert de aanvaller dus terug naar Club.

Turkse oplossing

Hier en daar werd al gespeculeerd over een eventueel nieuwe kans, maar dat scenario lijkt onwaarschijnlijk. Toch moet Blauw-Zwart niet wanhopen. Zo wordt een helpende hand toegestoken vanuit Turkije. Inmiddels raakte al bekend dat Trabzonspor interesse heeft in Yaremchuk als opvolger voor Paul Onuachu, die op zijn beurt terugkeert naar moederclub Southampton.

Er werd zelfs al gespeculeerd over een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En nu meldt A Spor dat ook de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Het is niet duidelijk of daarbij gesproken wordt over een nieuwe huurbeurt of permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

16
16
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

123
123
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

346
346
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

100
100
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

34
34
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

172
172
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

739
739
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

120
120
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

180
180
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

94
94
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

41
41
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

737
737
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

497
497
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

63
63
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

432
432
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

215
215
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

358
358
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

435
435
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

407
407
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

241
241
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

142
142
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

236
236
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

266
266

Meer sportnieuws