'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

783 stemmen
'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

Nu alle festiviteiten omtrent het behalen van de titel achter de rug zijn, kan het echte werk beginnen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo hoopt Blauw-Zwart zo snel mogelijk een akkoord te vinden met coach Nicky Hayen. Ondertussen is Club echter ook al op de transfermarkt actief. 

Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar Blauw-Zwart houdt wel rekening met het vertrek van bepaalde sterkhouders indien een aanvaardbaar bod op tafel komt. Zo raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Antonio Nusa, Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Daarnaast zal Club ook enkele 'overbodige' pionnen proberen te lozen. De aflopende overeenkomst van Eder Balanta zal bijvoorbeeld niet verlengd worden. Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, kwijt zien te spelen. En ook voor Roman Yaremchuk wordt allicht elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: ‘Zulte Waregem wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Peperdure floptransfer

De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken. Daarmee is hij nog steeds de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League. Maar zijn eerste seizoen in Brugse loondienst draaide uit op een enorme deceptie. En dus mocht hij na een jaartje alweer beschikken.

Yaremchuk werd in de voorbije maanden immers verhuurd aan Valencia CF. Daar begon hij na een tegenvallende start steeds meer zijn draai te vinden. Desondanks is een verlengd verblijf niet aan de orde. Zo zijn de Spanjaarden niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. In principe keert de aanvaller dus terug naar Club.

Turkse oplossing

Hier en daar werd al gespeculeerd over een eventueel nieuwe kans, maar dat scenario lijkt onwaarschijnlijk. Toch moet Blauw-Zwart niet wanhopen. Zo wordt een helpende hand toegestoken vanuit Turkije. Inmiddels raakte al bekend dat Trabzonspor interesse heeft in Yaremchuk als opvolger voor Paul Onuachu, die op zijn beurt terugkeert naar moederclub Southampton.

Er werd zelfs al gespeculeerd over een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En nu meldt A Spor dat ook de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Het is niet duidelijk of daarbij gesproken wordt over een nieuwe huurbeurt of permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

"Van Bommel? Hij stond ook bij ons op het lijstje"

Mark van Bommel tekende voor amper twee jaar bij de Belgische bond. Niet echt een project voor de ...

3
3
'Cercle Brugge stunt met transfer bij Manchester City'

Cercle Brugge beseft dat het nood heeft aan versterking. De Bruggelingen hebben daarom besloten om ...

37
37
Haalt Anderlecht nog ex-spelers terug in huis?

Bij RSC Anderlecht haalde Tim Borguet Guillaume Gillet terug naar Neerpede. Hij werd er trainer van ...

120
120
Extra optie voor Van Bommel? Belgische parel maakt indruk

Olympique Lyon heeft mogelijk een uitstekende zaak gedaan op de transfermarkt. Zij haalden Julien ...

69
69
Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. Cercle Brugge, Zulte Waregem, KV ...

43
43
'Club Brugge verliest Onyedika: clubs vinden akkoord'

Club Brugge gaat nog een sterkhouder verliezen. Raphael Onyedika trekt weldra de deur achter zich ...

449
449
'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

452
452
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

200
200
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

98
98
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

37
37
Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Dévy Rigaux gaat de kern van Feyenoord flink moeten uitdunnen. Er zijn véél te ...

156
156
Terug van mislukte passage bij Standard: "Euvrard was geen fan"

Bij Standard mogen al een aantal zomeraanwinsten van een jaar geleden weg. Een teken dat de ...

102
102
'Tzolis baalt al: Arsenal gaat plots voor énorme concurrent'

Soms is het toch bizar hoe bepaalde clubs denken op een transfermarkt. Neem nu Arsenal. Zij haalden ...

162
162
Zulte Waregem test flankaanvaller in oefenpartij

Zulte Waregem speelt namiddag een oefenpot tegen het Nederlandse Sparta Rotterdam. De fans van ...

113
113
Bruno maakt indruk: Sibierski moet volgen

Vitor Bruno laat tot op heden een goede indruk achter. Nog meer omdat de Portugese trainer voorlopig ...

331
331
KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

94
94
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

726
726
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

35
35
'Sibierski vloekt: lucratieve transfer niet aan de orde'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

276
276
"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC ...

177
177
België kandidaat EK-winnaar? "Mark stapt niet zomaar in ..."

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

222
222
'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Ondanks een aarzelende start van het toernooi, mag Charles De Ketelaere terugblikken op een geslaagd ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Records in Brugge en Genk, sensatie bij Real'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

313
313
'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

De recordtransfer van Christos Tzolis naar Arsenal is nog maar net goed en wel achter de rug, of ...

906
906
'Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug'

In de komende weken staat er zowel op inkomend als uitgaand vlak ongetwijfeld nog heel wat te ...

683
683

Meer sportnieuws