'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

door
'Yaremchuk-deal in zicht: Club start onderhandelingen'

Nu alle festiviteiten omtrent het behalen van de titel achter de rug zijn, kan het echte werk beginnen voor de sportieve leiding van Club Brugge. Zo hoopt Blauw-Zwart zo snel mogelijk een akkoord te vinden met coach Nicky Hayen. Ondertussen is Club echter ook al op de transfermarkt actief. 

Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar Blauw-Zwart houdt wel rekening met het vertrek van bepaalde sterkhouders indien een aanvaardbaar bod op tafel komt. Zo raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Antonio Nusa, Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Daarnaast zal Club ook enkele 'overbodige' pionnen proberen te lozen. De aflopende overeenkomst van Eder Balanta zal bijvoorbeeld niet verlengd worden. Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, kwijt zien te spelen. En ook voor Roman Yaremchuk wordt allicht elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: 'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Peperdure floptransfer

De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken. Daarmee is hij nog steeds de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League. Maar zijn eerste seizoen in Brugse loondienst draaide uit op een enorme deceptie. En dus mocht hij na een jaartje alweer beschikken.

Yaremchuk werd in de voorbije maanden immers verhuurd aan Valencia CF. Daar begon hij na een tegenvallende start steeds meer zijn draai te vinden. Desondanks is een verlengd verblijf niet aan de orde. Zo zijn de Spanjaarden niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. In principe keert de aanvaller dus terug naar Club.

Turkse oplossing

Hier en daar werd al gespeculeerd over een eventueel nieuwe kans, maar dat scenario lijkt onwaarschijnlijk. Toch moet Blauw-Zwart niet wanhopen. Zo wordt een helpende hand toegestoken vanuit Turkije. Inmiddels raakte al bekend dat Trabzonspor interesse heeft in Yaremchuk als opvolger voor Paul Onuachu, die op zijn beurt terugkeert naar moederclub Southampton.

Er werd zelfs al gespeculeerd over een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En nu meldt A Spor dat ook de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Het is niet duidelijk of daarbij gesproken wordt over een nieuwe huurbeurt of permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

63
63
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

70
70
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

80
80
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

105
105
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

73
73
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

108
108
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

181
181
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

137
137
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

273
273
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

234
234
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

404
404
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

138
138
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

885
885
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

181
181
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

727
727
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

210
210
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

238
238
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

94
94
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

613
613
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272

Meer sportnieuws