‘El Hadj revolteert: op transferkoers bij KRC Genk’

1580
‘El Hadj revolteert: op transferkoers bij KRC Genk’

Anouar Ait-El Hadj werd met hoge verwachtingen binnengehaald bij KRC Genk, maar voelt zich gefrustreerd over zijn gebrek aan speeltijd en vertrouwen bij de club. Ondanks enkele glansmomenten en doelpunten, beschouwt hij zijn seizoen als teleurstellend.

Ondanks zijn lastige situatie bij de club heeft hij nooit gerevolteerd, maar nu staat hij open voor een vertrek, met Union SG als mogelijke bestemming.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monstersom Tresoldi; nieuwe parel Anderlecht'

Na het overgangsseizoen: “Volgend jaar moet ik top zijn”

In de wintermercato van 2022 ondertekende Anouar Ait-El Hadj een langdurig contract van 4,5 jaar bij KRC Genk, wat duidelijk aangeeft dat de club veel vertrouwen in hem heeft en grote plannen heeft voor zijn toekomst.

De komst van Ait El Hadj voelde een beetje aan als voorsorteren op de toekomst. “Iedereen weet dat Bilal El Khannouss ooit (en vroeger dan later) zal vertrekken. Met Ait El Hadj dacht Genk zijn vervanger binnen te hebben”, schreef Het Laatste Nieuws toen.

Desondanks kreeg Ait El Hadj vorig seizoen niet vaak de kans om in het eerste elftal te spelen onder Wouter Vrancken. “Simpel. Dit is een overgangsseizoen”, zei de speler daar zelf over in een interview met Het Belang van Limburg.

“Volgend seizoen moet ik top zijn. Sterker dan voorheen, is de bedoeling”, voorspelde Ait El Hadj.

Ook dit seizoen lang teleurstellend: maar El Hadj revolteert niet

Dit seizoen kreeg Anouar Ait-El Hadj opnieuw weinig speeltijd bij KRC Genk en leek zelfs bijna afgeschreven in Limburg. Het duurde tot begin maart voordat hij opnieuw van zich deed spreken met een sterke prestatie tegen Standard, waarin hij de matchwinnaar was met een beslissend doelpunt.

Daarna zette hij door met goede prestaties en meer doelpunten. Ondanks zijn goede optredens in de play-offs beschouwt Ait-El Hadj zijn seizoen als een teleurstelling. In een interview met HUMO gaf hij aan dat zijn tijd bij Genk niet gemakkelijk is geweest, maar dat hij er veel van heeft geleerd.

“Soms verdiende ik het om te spelen, maar kreeg ik de kans niet: dat was lastig”, verklaarde hij.

Hoewel hij de mogelijkheid had om te revolteren, heeft hij dat niet gedaan omdat hij op elk moment volledig deel uitmaakte van de groep. “In elke wedstrijd bestond de kans dat ik speelminuten zou krijgen.”

El Hadj ontevreden bij Genk: hij wil vertrekken

Anouar Ait-El Hadj kreeg slechts ongeveer 10% van de speeltijd in de reguliere competitie bij KRC Genk, maar hij benadrukte in La Libre dat hij geen spijt heeft van zijn transfer naar de club.

Toch lijkt hij niet helemaal tevreden te zijn met zijn situatie bij Genk, omdat hij niet het vertrouwen en de speeltijd krijgt die hij graag zou willen. Volgens Le Soir staat de 22-jarige niet onwelwillend tegenover een transfer.

De krant meldt dat Union SG interesse toont in de aanvallende middenvelder, maar er zijn nog geen concrete gesprekken gaande tussen de betrokken partijen, laat staan een bod van Union SG.

Een transfer zou El Hadj, een echte Brusselaar, ook de mogelijkheid bieden om terug te keren naar de stad waar hij opgroeide en waar zijn familie woont.

El Hadj past bij Union: “Alles om het te maken op het allerhoogste niveau in België”

Met zijn grote motor en technische capaciteiten heeft Anouar Ait El-Hadj het ideale profiel om de ploeg van Alexander Blessin te versterken, vooral omdat die waarschijnlijk enkele pionnen zal zien vertrekken.

De afgelopen weken heeft El Hadj laten zien wat hij in huis heeft als aanvallende middenvelder bij KRC Genk, waar hij tussen de linies kon opereren en een vrije rol kreeg. Hij gedijt graag in de pocket, waar hij van links naar rechts kan zwerven en van daaruit zijn acties kan maken.

Bovendien is El Hadj fysiek sterk en beschikt hij over een groot loopvermogen, wat cruciaal is in het spelsysteem van Union. “Ik vind dat Anouar een heel complete voetballer is”, zei Jonas De Roeck, die bij Anderlecht nauw samenwerkte met El Hadj, in Het Nieuwsblad.

“Een moderne middenvelder, die technisch sterk is én een enorme motor heeft. Mensen onderschatten zijn fysieke kwaliteiten vaak, maar die zijn echt top. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat hij alles heeft om het te maken op het allerhoogste niveau in België en wie weet op termijn zelfs in het buitenland.”

🚀

Moet El Hadj vertrekken bij Genk?

Meest recent

Extra wapen voor Anderlecht: groot debuut in aantocht

RSC Anderlecht haalde in het slot van de transferperiode nog een waslijst aan nieuwkomers in huis. ...

0
0
'Exodus Man City: gigantisch prijskaartje rond Cherki'

Gezien de draconische sancties die de club boven het hoofd hangt, wordt nadrukkelijk rekening ...

7
7
"Lijkt te traag" - Vanaken fors aangepakt na Duivels-vierluik

Hans Vanaken kreeg in het voorbije vierluik behoorlijk wat minuten van nieuwe bondscoach Mark van ...

47
47
Respect! Ronaldo gaat viraal met reactie op afscheidspost Messi

Lionel Messi heeft dinsdagnacht een grandioos afscheid gekregen als international van ...

35
35
Waanzinnig: Club staat voor duizelingwekkende marathon

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

130
130
Loodzwaar dilemma Van Bommel: WK-titularis uit ploeg gezet?

Nu de interland-break erop zit, kan Mark van Bommel een uitgebreide evaluatie maken van zijn eerste ...

213
213
Drama Dolberg: Ajax-spits krijgt afgrijselijk verdict

Sinds zijn vertrek bij RSC Anderlecht gaat het niet bepaald goed met Kasper Dolberg. En net nu hij ...

39
39
"Kwestie van tijd" - Van Bommel doet straffe Duivels-voorspelling

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

329
329
'Tzolis trekt bleek weg: groots transferplan Arsenal gelekt'

Het zijn niet de meest aangename dagen voor Christos Tzolis. De flankaanvaller viel geblesseerd uit ...

135
135
Onthuld: bizarre aanwezige op crisismeeting Ronaldo

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

101
101
Fransen slachten Van Bommel af: zelfs Zidane trapt na

Zinédine Zidane klopt de Rode Duivels met een ploeg die niet eens zijn beste elf was, en ...

187
187
Strijd begint: eerste uitdager voor Infantino meldt zich

De voorbije maanden kwam Gianni Infantino in het oog van de storm te staan. De voorzitter van de ...

42
42
'Nu al paniek over Anderlecht-transfer: uitweg al gezocht'

Anderlecht was in de zomer zeer actief op de transfermarkt. Daardoor beschikt trainer Vitor Bruno ...

397
397
Van Bommel getipt voor november: Albert onthult zijn elftal

De eerste wedstrijden van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zitten erop. De balans ...

107
107
Zo kwam KVK bij coach uit: "Dat vond ik verrassend"

KV Kortrijk zorgde deze week voor een opvallende démarche. Meer dan drie weken na het ontslag ...

99
99
'Mourinho ongenadig: 2 spelers meteen doorgestuurd bij Real'

José Mourinho streek in de zomer opnieuw neer bij Real Madrid, dertien jaar na zijn vorige ...

99
99
Opvallende naam verdwijnt na drie matchen uit JPL

Het interlandvoetbal zit er weer op en dus gaat de focus vanaf komend weekend weer op de ...

39
39
Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

269
269
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

63
63
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

60
60
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

183
183
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

87
87
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

82
82
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

39
39
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

125
125

Meer sportnieuws