'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

271 stemmen
'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

Dinsdagochtend maakte Domenico Tedesco de EK-selectie van de Rode Duivels bekend. De bondscoach gaf een lijst van 25 spelers vrij, maar helemaal definitief is die nog niet. Hij liet immers de deur op een kier om toch nog een 26ste naam aan de selectie toe te voegen.

Tedeso gaf immers aan dat op het voorbereidende trainingskamp en voor de oefenwedstrijden tegen Montenegro en Luxemburg nog twee jonge spelers bij de groep zullen aansluiten. Op basis van hun prestaties en eventuele blessures zal de Duitser beslissen of hij één van hen definitief bij de groep haalt.

LEES OOK: Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Tedesco haalt nog 2 jonkies bij selectie

Tedesco wou nog niet bevestigen welke spelers dat zullen worden, omdat er nog onder meer blessurezorgen spelen. Wel vertelde hij dat de keuze gemaakt zou worden in samenspraak met Gill Swerts. Dat wijst er dus op dat het extra duo uit de kern van de Jonge Duivels zal komen.

Er wordt dan ook druk gespeculeerd over wie de twee jongeren zouden kunnen worden. Mario Stroeykens werd al naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat, maar er zijn nog meer kanshebbers. La Dernière Heure gooit nog drie namen op tafel.

Smets, Keita en Engels in de running

Zij opperen dat Matte Smets, Arne Engels en Mandela Keita nog in aanmerking zouden kunnen komen. Smets speelde een zeer sterk seizoen bij STVV en zal deze zomer wellicht naar een topclub verkassen. Centraal achterin is de spoeling bovendien dun en Tedesco zou zeer gecharmeerd zijn van de 20-jarige.

Engels en Keita zouden dan weer extra opties vormen op het middenveld. Die laatste debuteerde in maart al als Rode Duivel in de kwalificatiematch in Oostenrijk, maar daarna werd de Antwerp-speler teruggeslagen door blessures. Engels speelt dan weer regelmatig bij Augsburg in de Bundesliga en mocht in maart ook al meetrainen in de aanloop naar de oefenmatchen tegen Ierland en Engeland.

🚀

Zou Smets een plaatsje in het oefenkamp verdienen?

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

9
9
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

147
147
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

38
38
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

109
109
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

303
303
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

299
299
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

415
415
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

769
769
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

160
160
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

332
332
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

103
103
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

170
170
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

435
435
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

460
460
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

323
323
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

224
224
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

348
348
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

889
889
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

649
649
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

540
540
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

376
376

Meer sportnieuws