'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

door
'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

Dinsdagochtend maakte Domenico Tedesco de EK-selectie van de Rode Duivels bekend. De bondscoach gaf een lijst van 25 spelers vrij, maar helemaal definitief is die nog niet. Hij liet immers de deur op een kier om toch nog een 26ste naam aan de selectie toe te voegen.

Tedeso gaf immers aan dat op het voorbereidende trainingskamp en voor de oefenwedstrijden tegen Montenegro en Luxemburg nog twee jonge spelers bij de groep zullen aansluiten. Op basis van hun prestaties en eventuele blessures zal de Duitser beslissen of hij één van hen definitief bij de groep haalt.

LEES OOK: Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

Tedesco haalt nog 2 jonkies bij selectie

Tedesco wou nog niet bevestigen welke spelers dat zullen worden, omdat er nog onder meer blessurezorgen spelen. Wel vertelde hij dat de keuze gemaakt zou worden in samenspraak met Gill Swerts. Dat wijst er dus op dat het extra duo uit de kern van de Jonge Duivels zal komen.

Er wordt dan ook druk gespeculeerd over wie de twee jongeren zouden kunnen worden. Mario Stroeykens werd al naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat, maar er zijn nog meer kanshebbers. La Dernière Heure gooit nog drie namen op tafel.

Smets, Keita en Engels in de running

Zij opperen dat Matte Smets, Arne Engels en Mandela Keita nog in aanmerking zouden kunnen komen. Smets speelde een zeer sterk seizoen bij STVV en zal deze zomer wellicht naar een topclub verkassen. Centraal achterin is de spoeling bovendien dun en Tedesco zou zeer gecharmeerd zijn van de 20-jarige.

Engels en Keita zouden dan weer extra opties vormen op het middenveld. Die laatste debuteerde in maart al als Rode Duivel in de kwalificatiematch in Oostenrijk, maar daarna werd de Antwerp-speler teruggeslagen door blessures. Engels speelt dan weer regelmatig bij Augsburg in de Bundesliga en mocht in maart ook al meetrainen in de aanloop naar de oefenmatchen tegen Ierland en Engeland.

Zou Smets een plaatsje in het oefenkamp verdienen?

Meest recent

Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

2
2
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

25
25
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

73
73
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

109
109
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

206
206
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

44
44
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

92
92
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

254
254
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

30
30
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

130
130
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

43
43
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

278
278
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

22
22
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

245
245
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

59
59
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

126
126
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

30
30
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

63
63
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

119
119
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

67
67
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

48
48
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

22
22
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

93
93
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

44
44
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69

Meer sportnieuws