'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

door
'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

Dinsdagochtend maakte Domenico Tedesco de EK-selectie van de Rode Duivels bekend. De bondscoach gaf een lijst van 25 spelers vrij, maar helemaal definitief is die nog niet. Hij liet immers de deur op een kier om toch nog een 26ste naam aan de selectie toe te voegen.

Tedeso gaf immers aan dat op het voorbereidende trainingskamp en voor de oefenwedstrijden tegen Montenegro en Luxemburg nog twee jonge spelers bij de groep zullen aansluiten. Op basis van hun prestaties en eventuele blessures zal de Duitser beslissen of hij één van hen definitief bij de groep haalt.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Tedesco haalt nog 2 jonkies bij selectie

Tedesco wou nog niet bevestigen welke spelers dat zullen worden, omdat er nog onder meer blessurezorgen spelen. Wel vertelde hij dat de keuze gemaakt zou worden in samenspraak met Gill Swerts. Dat wijst er dus op dat het extra duo uit de kern van de Jonge Duivels zal komen.

Er wordt dan ook druk gespeculeerd over wie de twee jongeren zouden kunnen worden. Mario Stroeykens werd al naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat, maar er zijn nog meer kanshebbers. La Dernière Heure gooit nog drie namen op tafel.

Smets, Keita en Engels in de running

Zij opperen dat Matte Smets, Arne Engels en Mandela Keita nog in aanmerking zouden kunnen komen. Smets speelde een zeer sterk seizoen bij STVV en zal deze zomer wellicht naar een topclub verkassen. Centraal achterin is de spoeling bovendien dun en Tedesco zou zeer gecharmeerd zijn van de 20-jarige.

Engels en Keita zouden dan weer extra opties vormen op het middenveld. Die laatste debuteerde in maart al als Rode Duivel in de kwalificatiematch in Oostenrijk, maar daarna werd de Antwerp-speler teruggeslagen door blessures. Engels speelt dan weer regelmatig bij Augsburg in de Bundesliga en mocht in maart ook al meetrainen in de aanloop naar de oefenmatchen tegen Ierland en Engeland.

Zou Smets een plaatsje in het oefenkamp verdienen?

Meest recent

De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

0
0
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

23
23
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

7
7
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

80
80
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

20
20
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

36
36
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

143
143
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

129
129
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

87
87
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

34
34
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

318
318
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

159
159
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

232
232
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

515
515
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

155
155
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

109
109
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

247
247
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

62
62
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

72
72
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

215
215
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

135
135
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

722
722

Meer sportnieuws