'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

door
'Deze 3 jonkies mogen dromen van EK-selectie bij Duivels'

Dinsdagochtend maakte Domenico Tedesco de EK-selectie van de Rode Duivels bekend. De bondscoach gaf een lijst van 25 spelers vrij, maar helemaal definitief is die nog niet. Hij liet immers de deur op een kier om toch nog een 26ste naam aan de selectie toe te voegen.

Tedeso gaf immers aan dat op het voorbereidende trainingskamp en voor de oefenwedstrijden tegen Montenegro en Luxemburg nog twee jonge spelers bij de groep zullen aansluiten. Op basis van hun prestaties en eventuele blessures zal de Duitser beslissen of hij één van hen definitief bij de groep haalt.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Tedesco haalt nog 2 jonkies bij selectie

Tedesco wou nog niet bevestigen welke spelers dat zullen worden, omdat er nog onder meer blessurezorgen spelen. Wel vertelde hij dat de keuze gemaakt zou worden in samenspraak met Gill Swerts. Dat wijst er dus op dat het extra duo uit de kern van de Jonge Duivels zal komen.

Er wordt dan ook druk gespeculeerd over wie de twee jongeren zouden kunnen worden. Mario Stroeykens werd al naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat, maar er zijn nog meer kanshebbers. La Dernière Heure gooit nog drie namen op tafel.

Smets, Keita en Engels in de running

Zij opperen dat Matte Smets, Arne Engels en Mandela Keita nog in aanmerking zouden kunnen komen. Smets speelde een zeer sterk seizoen bij STVV en zal deze zomer wellicht naar een topclub verkassen. Centraal achterin is de spoeling bovendien dun en Tedesco zou zeer gecharmeerd zijn van de 20-jarige.

Engels en Keita zouden dan weer extra opties vormen op het middenveld. Die laatste debuteerde in maart al als Rode Duivel in de kwalificatiematch in Oostenrijk, maar daarna werd de Antwerp-speler teruggeslagen door blessures. Engels speelt dan weer regelmatig bij Augsburg in de Bundesliga en mocht in maart ook al meetrainen in de aanloop naar de oefenmatchen tegen Ierland en Engeland.

Zou Smets een plaatsje in het oefenkamp verdienen?

Meest recent

Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

1
1
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

46
46
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

33
33
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

50
50
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

34
34
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

137
137
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

67
67
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

228
228
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

88
88
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

161
161
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

340
340
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

161
161
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

344
344
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

143
143
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

349
349
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

329
329
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

298
298
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

581
581
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

605
605
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

107
107
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

214
214
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

591
591
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

573
573

Meer sportnieuws