'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

750 stemmen
'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

Zondag staat voor AA Gent de Europese barragematch tegen KRC Genk op het programma, meteen ook de laatste wedstrijd voor Hein Vanhaezebrouck en Laurent Depoitre. Dat de coach wordt opgevolgd door Wouter Vrancken staat al een tijdje min of meer vast. Ook de vervanger(s) van Depoitre zitten in de pijplijn.

Niet dat het clubmonument het voorbije seizoen nog veel aan spelen toekwam, maar dat de Buffalo's nood hebben aan vers bloed voorin is niettemin een understatement. Straks schieten alleen Tarik Tissoudali en Mathias Fernandez-Pardo, allebei beter in steun van een bliksemafleider, nog over als opties diep in de punt.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Gudjohnsen in Gent

Hoewel het nog altijd wachten blijft op de officiële aanstelling van Arnar Vidarsson als sportief directeur zijn de Gentenaren dan ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nadat de afgelopen weken al tal van geruchten de ronde deden worden twee dossiers stilaan alsmaar concreter.

Zo geraakte een aantal dagen geleden reeds bekend dat de transfer van Andri Gudjohnsen intussen al helemaal in kannen en kruiken is. Sacha Tavolieri bevestigt nu dat de 22-jarige IJslander, die zo'n drietal miljoen zou kosten en als eerste aanwinst de stempel van zijn landgenoot lijkt te dragen, in ons land vertoeft.

Kanga op komst?

Gudjohnsen, die eerder al medisch gekeurd werd, brengt dinsdag eerst een bezoek aan de Planet Group Arena alvorens op zoek te gaan naar een woonplaats in de buurt. Zijn officiële aankondiging lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd. En ook in het dossier van Wilfried Kanga worden er vorderingen geboekt.

AA Gent heeft al een tijdje een oogje laten vallen op de 26-jarige Ivoriaan, dit seizoen goed voor 12 goals in 37 optredens voor Standard. Vermits zij de huurling niet definitief kunnen overnemen duwen de Buffalo's nog volgens Tavolieri harder door bij Hertha Berlijn voor Kanga, wiens profiel aanleunt bij dat van Depoitre. 

Wie lijkt u een betere spits?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

24
24
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

29
29
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

196
196
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

115
115
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

213
213
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

265
265
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

123
123
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

563
563
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

176
176
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

487
487
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

719
719
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

235
235
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

756
756
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

522
522
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

373
373
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1253
1253
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

471
471
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

409
409
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws