'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

750 stemmen
'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

Zondag staat voor AA Gent de Europese barragematch tegen KRC Genk op het programma, meteen ook de laatste wedstrijd voor Hein Vanhaezebrouck en Laurent Depoitre. Dat de coach wordt opgevolgd door Wouter Vrancken staat al een tijdje min of meer vast. Ook de vervanger(s) van Depoitre zitten in de pijplijn.

Niet dat het clubmonument het voorbije seizoen nog veel aan spelen toekwam, maar dat de Buffalo's nood hebben aan vers bloed voorin is niettemin een understatement. Straks schieten alleen Tarik Tissoudali en Mathias Fernandez-Pardo, allebei beter in steun van een bliksemafleider, nog over als opties diep in de punt.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Gudjohnsen in Gent

Hoewel het nog altijd wachten blijft op de officiële aanstelling van Arnar Vidarsson als sportief directeur zijn de Gentenaren dan ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nadat de afgelopen weken al tal van geruchten de ronde deden worden twee dossiers stilaan alsmaar concreter.

Zo geraakte een aantal dagen geleden reeds bekend dat de transfer van Andri Gudjohnsen intussen al helemaal in kannen en kruiken is. Sacha Tavolieri bevestigt nu dat de 22-jarige IJslander, die zo'n drietal miljoen zou kosten en als eerste aanwinst de stempel van zijn landgenoot lijkt te dragen, in ons land vertoeft.

Kanga op komst?

Gudjohnsen, die eerder al medisch gekeurd werd, brengt dinsdag eerst een bezoek aan de Planet Group Arena alvorens op zoek te gaan naar een woonplaats in de buurt. Zijn officiële aankondiging lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd. En ook in het dossier van Wilfried Kanga worden er vorderingen geboekt.

AA Gent heeft al een tijdje een oogje laten vallen op de 26-jarige Ivoriaan, dit seizoen goed voor 12 goals in 37 optredens voor Standard. Vermits zij de huurling niet definitief kunnen overnemen duwen de Buffalo's nog volgens Tavolieri harder door bij Hertha Berlijn voor Kanga, wiens profiel aanleunt bij dat van Depoitre. 

🚀

Wie lijkt u een betere spits?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

13
13
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

23
23
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

156
156
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

54
54
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

64
64
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

132
132
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

166
166
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

173
173
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

59
59
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

141
141
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

284
284
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

358
358
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

435
435
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

634
634
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

243
243
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

298
298
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

910
910
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

492
492
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

457
457
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

606
606

Meer sportnieuws