'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

750 stemmen
'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

Zondag staat voor AA Gent de Europese barragematch tegen KRC Genk op het programma, meteen ook de laatste wedstrijd voor Hein Vanhaezebrouck en Laurent Depoitre. Dat de coach wordt opgevolgd door Wouter Vrancken staat al een tijdje min of meer vast. Ook de vervanger(s) van Depoitre zitten in de pijplijn.

Niet dat het clubmonument het voorbije seizoen nog veel aan spelen toekwam, maar dat de Buffalo's nood hebben aan vers bloed voorin is niettemin een understatement. Straks schieten alleen Tarik Tissoudali en Mathias Fernandez-Pardo, allebei beter in steun van een bliksemafleider, nog over als opties diep in de punt.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Gudjohnsen in Gent

Hoewel het nog altijd wachten blijft op de officiële aanstelling van Arnar Vidarsson als sportief directeur zijn de Gentenaren dan ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nadat de afgelopen weken al tal van geruchten de ronde deden worden twee dossiers stilaan alsmaar concreter.

Zo geraakte een aantal dagen geleden reeds bekend dat de transfer van Andri Gudjohnsen intussen al helemaal in kannen en kruiken is. Sacha Tavolieri bevestigt nu dat de 22-jarige IJslander, die zo'n drietal miljoen zou kosten en als eerste aanwinst de stempel van zijn landgenoot lijkt te dragen, in ons land vertoeft.

Kanga op komst?

Gudjohnsen, die eerder al medisch gekeurd werd, brengt dinsdag eerst een bezoek aan de Planet Group Arena alvorens op zoek te gaan naar een woonplaats in de buurt. Zijn officiële aankondiging lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd. En ook in het dossier van Wilfried Kanga worden er vorderingen geboekt.

AA Gent heeft al een tijdje een oogje laten vallen op de 26-jarige Ivoriaan, dit seizoen goed voor 12 goals in 37 optredens voor Standard. Vermits zij de huurling niet definitief kunnen overnemen duwen de Buffalo's nog volgens Tavolieri harder door bij Hertha Berlijn voor Kanga, wiens profiel aanleunt bij dat van Depoitre. 

🚀

Wie lijkt u een betere spits?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1025
1025
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws