'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

750 stemmen
'AA Gent vol op toerental: twee spitsen in één klap?'

Zondag staat voor AA Gent de Europese barragematch tegen KRC Genk op het programma, meteen ook de laatste wedstrijd voor Hein Vanhaezebrouck en Laurent Depoitre. Dat de coach wordt opgevolgd door Wouter Vrancken staat al een tijdje min of meer vast. Ook de vervanger(s) van Depoitre zitten in de pijplijn.

Niet dat het clubmonument het voorbije seizoen nog veel aan spelen toekwam, maar dat de Buffalo's nood hebben aan vers bloed voorin is niettemin een understatement. Straks schieten alleen Tarik Tissoudali en Mathias Fernandez-Pardo, allebei beter in steun van een bliksemafleider, nog over als opties diep in de punt.

LEES OOK: Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Gudjohnsen in Gent

Hoewel het nog altijd wachten blijft op de officiële aanstelling van Arnar Vidarsson als sportief directeur zijn de Gentenaren dan ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nadat de afgelopen weken al tal van geruchten de ronde deden worden twee dossiers stilaan alsmaar concreter.

Zo geraakte een aantal dagen geleden reeds bekend dat de transfer van Andri Gudjohnsen intussen al helemaal in kannen en kruiken is. Sacha Tavolieri bevestigt nu dat de 22-jarige IJslander, die zo'n drietal miljoen zou kosten en als eerste aanwinst de stempel van zijn landgenoot lijkt te dragen, in ons land vertoeft.

Kanga op komst?

Gudjohnsen, die eerder al medisch gekeurd werd, brengt dinsdag eerst een bezoek aan de Planet Group Arena alvorens op zoek te gaan naar een woonplaats in de buurt. Zijn officiële aankondiging lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd. En ook in het dossier van Wilfried Kanga worden er vorderingen geboekt.

AA Gent heeft al een tijdje een oogje laten vallen op de 26-jarige Ivoriaan, dit seizoen goed voor 12 goals in 37 optredens voor Standard. Vermits zij de huurling niet definitief kunnen overnemen duwen de Buffalo's nog volgens Tavolieri harder door bij Hertha Berlijn voor Kanga, wiens profiel aanleunt bij dat van Depoitre. 

Wie lijkt u een betere spits?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

7
7
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

56
56
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

110
110
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

157
157
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

149
149
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

26
26
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

128
128
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

216
216
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

194
194
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

271
271
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

593
593
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

317
317
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

591
591
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws