'AA Gent slaat toe: zomeraanwinst van 3 miljoen'

586 stemmen
'AA Gent slaat toe: zomeraanwinst van 3 miljoen'

AA Gent sluit binnen een week zijn seizoen af met de barragewedstrijd om het laatste Europese ticket. In aanloop naar dat levensbelangrijke duel is de clubleiding echter ook al met komend seizoen bezig. Zo lijkt de eerste zomeraanwinst op komst.

De Oost-Vlaamse club maakt zich op voor een drukke zomer. Zo neemt men na een overgangsjaar definitief afscheid van voorzitter Ivan De Witte, die permanent plaats maakt voor Sam Baro. Ook manager Michel Louwagie zet een stap opzij. Hij blijft wel op post in een adviserende rol, maar zal geen beslissingsrecht meer hebben.

Gent wil daarom een 'Manager Sports' en een 'Manager Non-Sports' aanduiden. Voor die eerste functie is Arnar Vidarsson de favoriet. Daarnaast zal men een nieuwe trainer moeten aanstellen. Zoals geweten trekt ook Hein Vanhaezebrouck de poort van de Planet Group Arena achter zich dicht. Wouter Vrancken is de topfavoriet om hem op te volgen.

LEES OOK: Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Spits onderweg

Er moeten in principe dus nog drie sleutelposities ingevuld worden. Maar ondertussen zit de rest van het sportieve departement niet stil. Zo maken de Buffalo's al volop werk van zomerse versterking. Zo raakte begin deze maand bekend dat het vizier is gericht op Andri Gudjohnsen.

Deze IJslandse spits is een telg uit een ware voetbalfamilie. Grootvader Arnor speelde destijds bij Lokeren en Anderlecht. Zijn vader Eidur maakte zelfs een Europese topcarrière en speelde bij onder meer FC Barcelona en Chelsea FC, alvorens hij in ons land aan de slag ging bij Cercle Brugge en Club Brugge.

Totaalakkoord gevonden

De jongste Gudjohnsen is momenteel aan de slag bij Lyngy Boldklub. Daar scoorde hij dit seizoen al 15 keer, waardoor hij momenteel topschutter is in de Deense competitie. Die doelpuntenproductie mag hij volgend seizoen proberen voort te zetten in de Planet Group Arena. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat beide clubs inmiddels tot een akkoord zijn gekomen. Gent zou uiteindelijk zo'n 3 miljoen euro neertellen voor de spits. Ook over de persoonlijke voorwaarden zou een overeenkomst zijn gevonden.

Gent gaat volgend seizoen meedoen voor de top 3 ...

Meest recent

KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

0
0
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

93
93
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

28
28
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

148
148
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

132
132
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

148
148
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

177
177
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

159
159
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

273
273
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

431
431
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

77
77
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

244
244
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

223
223
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

299
299
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1130
1130
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

118
118
Mechele looft aanwinst: "Heel goede speler"

Club Brugge sloeg al zwaar toe op de transfermarkt. De landskampioen legde al 32,5 miljoen euro op ...

289
289
Anderlecht in dubio: weldra afscheid van ‘toptransfer’?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen PAOK Saloniki. Bij Paars-Wit heeft Vitor Bruno wel wat ...

583
583
Kritiek neemt toe: AA Gent moét aan klantenbinding doen

AA Gent bakte er in twee matchen tegen Cherkasy niks van. Tegen Göteborg, ook geen hoogvlieger, ...

321
321
Waarom Anderlecht twee pionnen toch moet houden

Bij RSC Anderlecht worden er momenteel héél veel geruchten gelanceerd. Ingaand en ...

279
279
Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

317
317
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

1379
1379
'Antwerp niet uitgeshopt: twee versterkingen in pijplijn'

Antwerp FC heeft woensdag de komst van Ibrahim Salah én Snayder Porozo wereldkundig gemaakt. ...

827
827
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? "Heel pijnlijk verhaal"

Nu het middenveld en de achterhoede schijnbaar voldoende versterkt zijn, heeft Club Brugge zijn ...

1663
1663

Meer sportnieuws