Tedesco verrast: 'Hem wou ik nog meenemen naar het EK"

door
Tedesco verrast: 'Hem wou ik nog meenemen naar het EK

De bekendmaking van zijn EK-selectie ging voor Domenico Tedesco uiteraard gepaard met een spervuur aan vragen. De bondscoach moest over zowat alle afwezigen met een uitleg op de proppen komen. Al schoof hij één naam ook zélf naar voren.

"Jullie vragen niet naar hem, maar ik wil nog even Ameen Al-Dakhil vermelden. Ik vind het echt jammer dat hij geblesseerd is, want hij had ons overtuigd. Dat was een tegenslag", suggereerde Tedesco dat de 22-jarige verdediger anders tot de gelukkigen zou behoren.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Pech voor Al-Dakhil

Opvallend, want hoewel hij al geregeld zijn kans kreeg van Tedesco verscheen Al-Dakhil nog maar één keer aan de aftrap bij de Rode Duivels. Bovendien ligt hij al sinds begin februari in de lappenmand, en was hij daarvoor reeds op een zijspoor beland bij Burnley.

Toch overwoog de bondscoach blijkbaar om de viervoudig international mee te nemen naar Duitsland. Wie weet was er dan wel geen sprake geweest van Axel Witsel, die zijn ticket deels aan de matige prestaties van een paar jongere concurrenten te danken heeft.

Favoriet van Tedesco

Zij wisten Tedesco niet te overtuigen, waarop hij besloot om de kaart van de ervaren rot te trekken. Vast staat alleszins dat zijn sneer richting Koni De Winter en co niet voor Al-Dakhil zijn oren bedoeld was. Afwachten of hij ook na het EK nog in de bovenste schuif ligt.

Denkt u dat Al-Dakhil er indien fit sowieso bij was geweest op het EK?

Meest recent

Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

1
1
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

8
8
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

27
27
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

42
42
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

25
25
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

42
42
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

168
168
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

29
29
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

47
47
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

217
217
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

161
161
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

133
133
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

238
238
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

88
88
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

64
64
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

436
436
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

196
196
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

314
314
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

290
290
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

944
944
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

74
74
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

530
530
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

191
191
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

136
136

Meer sportnieuws