KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

door
KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

Behoudens een verrassing zet Thorstin Fink eerstdaags zijn kribbel onder een contract in Genk, waar nadien ook de eerste zomeraanwinsten wel eens snel kunnen volgen. In de tussentijd viel er in de Cegeka Arena alvast goed nieuws te rapen.

Via de officiële kanalen laten de Limburgers namelijk weten dat Ibrahima Bangoura, die reeds nog tot medio 2026 vastlag, zijn contract met nog eens twee extra seizoenen heeft verlengd. Een duidelijke blijk van vertrouwen in de 20-jarige Guineeër.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

Genk gelooft in Bangoura

Bangoura streek twee jaar geleden neer in Genk, waar hij de voorbije seizoenen vooral ervaring opdeed bij het tweede elftal. In totaal betwistte de defensieve middenvelder tot dusver al 47 wedstrijden voor Jong Genk in de Challenger Pro League.

Sinds januari werd Bangoura overgeheveld naar de A-kern, waar hij in de play-offs tegen Club Brugge recent zelfs zijn debuut mocht vieren. Nadien volgden nog twee korte invalbeurten, om vervolgens opnieuw naar de achtergrond te verdwijnen.

Doorbraak onder Fink?

Toch gelooft Genk duidelijk dus in Bangoura, die zelf ook aan het woord komt op de clubwebsite. "Ik heb mijn contract verlengd omdat ik me goed voel in Genk. Ze hebben veel vertrouwen in mij en ik voel dat mijn vooruitgang goed gaat bij de club."

"Ik heb een goede periode gehad bij Jong Genk. Volgend seizoen wil ik opnieuw een stap vooruit zetten en bevestigen bij de eerste ploeg", klinkt het vol ambitie. De komst van Fink, die graag werkt met de jeugd, kan daarbij allicht een handje helpen.

Gelooft u in Bangoura?

Meest recent

Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

11
11
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

26
26
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

41
41
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

396
396
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

50
50
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

129
129
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

105
105
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

191
191
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

89
89
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

36
36
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

98
98
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

66
66
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

31
31
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

152
152
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

287
287
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

127
127
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

381
381
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

214
214
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

309
309
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

85
85
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

444
444
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

217
217
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

516
516

Meer sportnieuws