KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

door
KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

Behoudens een verrassing zet Thorstin Fink eerstdaags zijn kribbel onder een contract in Genk, waar nadien ook de eerste zomeraanwinsten wel eens snel kunnen volgen. In de tussentijd viel er in de Cegeka Arena alvast goed nieuws te rapen.

Via de officiële kanalen laten de Limburgers namelijk weten dat Ibrahima Bangoura, die reeds nog tot medio 2026 vastlag, zijn contract met nog eens twee extra seizoenen heeft verlengd. Een duidelijke blijk van vertrouwen in de 20-jarige Guineeër.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Genk gelooft in Bangoura

Bangoura streek twee jaar geleden neer in Genk, waar hij de voorbije seizoenen vooral ervaring opdeed bij het tweede elftal. In totaal betwistte de defensieve middenvelder tot dusver al 47 wedstrijden voor Jong Genk in de Challenger Pro League.

Sinds januari werd Bangoura overgeheveld naar de A-kern, waar hij in de play-offs tegen Club Brugge recent zelfs zijn debuut mocht vieren. Nadien volgden nog twee korte invalbeurten, om vervolgens opnieuw naar de achtergrond te verdwijnen.

Doorbraak onder Fink?

Toch gelooft Genk duidelijk dus in Bangoura, die zelf ook aan het woord komt op de clubwebsite. "Ik heb mijn contract verlengd omdat ik me goed voel in Genk. Ze hebben veel vertrouwen in mij en ik voel dat mijn vooruitgang goed gaat bij de club."

"Ik heb een goede periode gehad bij Jong Genk. Volgend seizoen wil ik opnieuw een stap vooruit zetten en bevestigen bij de eerste ploeg", klinkt het vol ambitie. De komst van Fink, die graag werkt met de jeugd, kan daarbij allicht een handje helpen.

Gelooft u in Bangoura?

Meest recent

Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

2
2
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

12
12
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

132
132
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

132
132
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

199
199
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

212
212
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

345
345
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

183
183
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

55
55
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

294
294
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

59
59
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

230
230
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

177
177
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

258
258
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

194
194
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

122
122
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

186
186
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

140
140
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

264
264
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

96
96
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

330
330

Meer sportnieuws