KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

door
KRC Genk deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

Behoudens een verrassing zet Thorstin Fink eerstdaags zijn kribbel onder een contract in Genk, waar nadien ook de eerste zomeraanwinsten wel eens snel kunnen volgen. In de tussentijd viel er in de Cegeka Arena alvast goed nieuws te rapen.

Via de officiële kanalen laten de Limburgers namelijk weten dat Ibrahima Bangoura, die reeds nog tot medio 2026 vastlag, zijn contract met nog eens twee extra seizoenen heeft verlengd. Een duidelijke blijk van vertrouwen in de 20-jarige Guineeër.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Genk gelooft in Bangoura

Bangoura streek twee jaar geleden neer in Genk, waar hij de voorbije seizoenen vooral ervaring opdeed bij het tweede elftal. In totaal betwistte de defensieve middenvelder tot dusver al 47 wedstrijden voor Jong Genk in de Challenger Pro League.

Sinds januari werd Bangoura overgeheveld naar de A-kern, waar hij in de play-offs tegen Club Brugge recent zelfs zijn debuut mocht vieren. Nadien volgden nog twee korte invalbeurten, om vervolgens opnieuw naar de achtergrond te verdwijnen.

Doorbraak onder Fink?

Toch gelooft Genk duidelijk dus in Bangoura, die zelf ook aan het woord komt op de clubwebsite. "Ik heb mijn contract verlengd omdat ik me goed voel in Genk. Ze hebben veel vertrouwen in mij en ik voel dat mijn vooruitgang goed gaat bij de club."

"Ik heb een goede periode gehad bij Jong Genk. Volgend seizoen wil ik opnieuw een stap vooruit zetten en bevestigen bij de eerste ploeg", klinkt het vol ambitie. De komst van Fink, die graag werkt met de jeugd, kan daarbij allicht een handje helpen.

Gelooft u in Bangoura?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

28
28
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

45
45
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

72
72
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

48
48
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

48
48
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

82
82
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

186
186
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

153
153
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

137
137
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

67
67
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

63
63
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

129
129
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

184
184
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

270
270
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

155
155
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

205
205
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

387
387
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

69
69
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

517
517
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

137
137
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws