'De Bruyne maakt transferintentie duidelijk bij City'

555
'De Bruyne maakt transferintentie duidelijk bij City'

Na de verloren FA Cup-finale zit ook het seizoen van Manchester City er helemaal op. Kevin De Bruyne kan de knop dus volledig omdraaien richting het Europees kampioenschap. Ondertussen wordt ook druk gespeculeerd over zijn toekomst in het clubvoetbal.

KDB werd destijds al op jonge leeftijd naar de Premier League gehaald door Chelsea FC. Daar kreeg hij evenwel nooit een volwaardige kans. Nadat hij vervolgens helemaal doorbrak in de Bundesliga, haalde City hem in 2015 terug naar Engeland. En dat werd de start van een bijzonder succesvolle periode.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League en zette hij verschillende straffe records op zijn naam. De spelmaker versierde ook verschillende knappe individuele onderscheidingen.

LEES OOK: PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Gegeerd in VS en Saudi-Arabië

Op collectief vlak haalden De Bruyne en City eveneens de ene prijs na de andere in huis. Inmiddels werd de Rode Duivel al zes keer landskampioen in Manchester en won hij er tal van nationale bekers. Vorig seizoen kwam daar ook nog eens de langverwachte eindzege in de Champions League bovenop.

Maar ondertussen nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, wordt dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zeker omdat kapitaalkrachtige clubs uit de Saudische Pro League en MLS aan zijn mouw trekken.

Contractverlenging gewenst

Op korte termijn lijkt een vertrek evenwel niet aan de orde. Tenminste toch als het aan De Bruyne zelf ligt. Volgens The Times heeft de Rode Duivel namelijk aangegeven dat hij openstaat om te onderhandelen over een verlenging van zijn huidige contract, dat eind volgend seizoen afloopt. KDB zou dus van plan zijn om nog één keertje bij te tekenen, alvorens hij zich eventueel aan een transfer waagt. Afwachten dus of City bereid is om snel rond te tafel te gaan. Sowieso is de club niet happig op het geven van langere overeenkomst aan speler van 30 jaar of ouder.

🚀

City moet het contract van De Bruyne verlengen ...

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

1
1
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

41
41
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

25
25
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

48
48
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

78
78
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

320
320
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

227
227
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

319
319
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

365
365
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

434
434
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

382
382
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

54
54
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

166
166
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

125
125
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

140
140
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

79
79

Meer sportnieuws