'De Bruyne maakt transferintentie duidelijk bij City'

555 stemmen
'De Bruyne maakt transferintentie duidelijk bij City'

Na de verloren FA Cup-finale zit ook het seizoen van Manchester City er helemaal op. Kevin De Bruyne kan de knop dus volledig omdraaien richting het Europees kampioenschap. Ondertussen wordt ook druk gespeculeerd over zijn toekomst in het clubvoetbal.

KDB werd destijds al op jonge leeftijd naar de Premier League gehaald door Chelsea FC. Daar kreeg hij evenwel nooit een volwaardige kans. Nadat hij vervolgens helemaal doorbrak in de Bundesliga, haalde City hem in 2015 terug naar Engeland. En dat werd de start van een bijzonder succesvolle periode.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League en zette hij verschillende straffe records op zijn naam. De spelmaker versierde ook verschillende knappe individuele onderscheidingen.

LEES OOK: WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Gegeerd in VS en Saudi-Arabië

Op collectief vlak haalden De Bruyne en City eveneens de ene prijs na de andere in huis. Inmiddels werd de Rode Duivel al zes keer landskampioen in Manchester en won hij er tal van nationale bekers. Vorig seizoen kwam daar ook nog eens de langverwachte eindzege in de Champions League bovenop.

Maar ondertussen nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, wordt dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zeker omdat kapitaalkrachtige clubs uit de Saudische Pro League en MLS aan zijn mouw trekken.

Contractverlenging gewenst

Op korte termijn lijkt een vertrek evenwel niet aan de orde. Tenminste toch als het aan De Bruyne zelf ligt. Volgens The Times heeft de Rode Duivel namelijk aangegeven dat hij openstaat om te onderhandelen over een verlenging van zijn huidige contract, dat eind volgend seizoen afloopt. KDB zou dus van plan zijn om nog één keertje bij te tekenen, alvorens hij zich eventueel aan een transfer waagt. Afwachten dus of City bereid is om snel rond te tafel te gaan. Sowieso is de club niet happig op het geven van langere overeenkomst aan speler van 30 jaar of ouder.

City moet het contract van De Bruyne verlengen ...

Meest recent

'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

0
0
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

25
25
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

66
66
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

14
14
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

117
117
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

116
116
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

605
605
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

794
794
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

285
285
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

171
171
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

245
245
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

185
185
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

144
144
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

165
165
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

98
98
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

39
39
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

70
70
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

82
82
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

165
165
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

343
343
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1105
1105
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

241
241

Meer sportnieuws