'Chelsea verbaast met nieuwe coach: contract van vijf jaar'

154 stemmen
'Chelsea verbaast met nieuwe coach: contract van vijf jaar'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, draait de trainersdans aan de Europese top op volle toeren. En daar neemt ook Chelsea FC gretig aan deel. De Blues zouden echter al een opvolger voor Mauricio Pochettino in het vizier hebben.

Nadat Chelsea in Amerikaanse handen terecht kwam, spendeerde de club waanzinnige bedragen op de transfermarkt. Tijdens de eerste transferperiode onder het bewind van sterke man Tom Boehly investeerde Chelsea vooral in relatief ervaren spelers, die voor een directe meerwaarde konden zorgen. Dat bleek evenwel geen groot succes.

De Blues stelden vorig seizoen zwaar teleur, wisselden vier keer van trainer en het merendeel van die aanwinsten is ondertussen al vertrokken. Tijdens de voorbije mercato's werd de transferstrategie dan ook aangepast. Zo zette Chelsea vooral in op een jonge spelers met een hoog potentieel.

LEES OOK: 'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Bye bye Pochettino

Maar ook die investeringen hebben voorlopig te weinig gerendeerd. Zo begon de club opnieuw erg tegenvallend aan het huidige seizoen. In het slot van de competitie werd weliswaar een remonte ingezet en wist Chelsea alsnog een Europees ticket af te dwingen. Maar dat bleek onvoldoende voor de clubleiding.

Daags na de laatste competitiematch maakte de Londense club immers bekend dat de samenwerking met Pochettino na amper één jaar alweer werd stopgezet. En dus moeten de Blues voor de zoveelste keer op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Verschillende kandidaten passeerden al de revue.

Kampioenenmaker Leicester

Eén man zou er momenteel echter bovenuit steken. Volgens The Guardian staat Enzo Maresca immers bovenaan het lijstje. De Italiaan heeft dan ook een sterk seizoen achter de rug bij Leicester City, dat hij naar de titel in de Championship leidde. Eerder deed hij ook al ervaring op als assistent bij Manchester City. Volgens Sky Sports kreeg Chelsea inmiddels officiële toestemming van Leicester om de gesprekken op te starten. Maresca zou op Stamford Bridge voor vier seizoenen kunnen tekenen.

Chelsea is een Europese topclub ...

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

73
73
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

33
33
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

89
89
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

116
116
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

437
437
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

229
229
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

579
579
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

228
228
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

389
389
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

179
179
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

123
123
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

360
360
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

455
455
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

590
590
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

74
74
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

231
231
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

602
602
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

448
448
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

202
202
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws