Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

691 stemmen
Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

Van een akkoord is voorlopig nog geen sprake, maar het lijkt slechts een kwestie van tijd voor Nicky Hayen permanent wordt gepromoveerd tot T1 van Club Brugge. Niet alleen solliciteert hij zelf naar een verlengd verblijf, ook door enkele goede referenties lijkt zijn handtekening louter nog een formaliteit.

Maandag stond er een ongetwijfeld bijzonder positieve evaluatie gepland voor Hayen, die zelf reeds aangaf dat hij staat te popelen om zijn kribbel onder een vast contract in Jan Breydel te zetten. Ondertussen liet ook voorzitter Bart Verhaeghe al meermaals uitschijnen dat hij diezelfde mening is toegedaan.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Steun voor Hayen

Eerstdaags volgt er wellicht dus witte rook vanuit Westkapelle, maar mocht daar iemand in de bestuurskamer er nog aan twijfelen om Hayen vast te benoemen geven zijn spelers hem nog een extra zetje. Vanuit de kleedkamer klinkt het zowat unaniem dat de kampioenenamker definitief moet worden aangesteld.

"Het is niet aan ons om daarover te beslissen, maar iedereen heeft gezien wat hij heeft gedaan en dat hij het Club-DNA heeft", aldus Simon Mignolet. "Ik denk dat hij een groot aandeel heeft in dit succes, het slim aangepakt heeft én ook op handen wordt gedragen door het publiek. Als het aan mij ligt blijft hij."

Sterkhouders unaniem

Eenzelfde geluid bij Brandon Mechele. "Wie volgend seizoen de hoofdcoach zal zijn? Nicky waarschijnlijk, ik weet het niet", sprak ook het meubelstuk zijn steun uit voor de T1 ad interim. Net zoals aanvoerder Hans Vanaken. "Als je kampioen speelt twee maanden nadat je overneemt kan je al bijna niet anders."

"Hij heeft gewoon getoond dat hij capabel is om het te doen. Maar nu is het aan het bestuur en de voorzitter om de juiste keuze te maken. Die beslissing ligt niet in mijn handen, maar volgens mij is hij klaar om de volgende stap in zijn trainerscarrière te zetten", geeft ook de dirigent van Blauw-Zwart groen licht.

Zegen van Mannaert

Hoewel hij de fakkel doorgeeft en dus niks meer in de pap te brokken heeft doet tot slot ook afscheidnemend CEO Vincent Mannaert een goed woordje voor Hayen. "Ik heb er niks aan te zeggen, maar dit lijkt een no-brainer. De verdienste van Nicky is groot. Hij heeft het fantastisch gedaan en iets neergezet."

Denkt u dat Hayen nog lang T1 van Club zal blijven?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

136
136
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

30
30
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

32
32
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

102
102
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

95
95
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

68
68
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

123
123
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

51
51
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

129
129
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

24
24
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

253
253
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

815
815
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

501
501
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

543
543
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

385
385
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

707
707
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

542
542
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2233
2233
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws