Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

door
Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

Van een akkoord is voorlopig nog geen sprake, maar het lijkt slechts een kwestie van tijd voor Nicky Hayen permanent wordt gepromoveerd tot T1 van Club Brugge. Niet alleen solliciteert hij zelf naar een verlengd verblijf, ook door enkele goede referenties lijkt zijn handtekening louter nog een formaliteit.

Maandag stond er een ongetwijfeld bijzonder positieve evaluatie gepland voor Hayen, die zelf reeds aangaf dat hij staat te popelen om zijn kribbel onder een vast contract in Jan Breydel te zetten. Ondertussen liet ook voorzitter Bart Verhaeghe al meermaals uitschijnen dat hij diezelfde mening is toegedaan.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Steun voor Hayen

Eerstdaags volgt er wellicht dus witte rook vanuit Westkapelle, maar mocht daar iemand in de bestuurskamer er nog aan twijfelen om Hayen vast te benoemen geven zijn spelers hem nog een extra zetje. Vanuit de kleedkamer klinkt het zowat unaniem dat de kampioenenamker definitief moet worden aangesteld.

"Het is niet aan ons om daarover te beslissen, maar iedereen heeft gezien wat hij heeft gedaan en dat hij het Club-DNA heeft", aldus Simon Mignolet. "Ik denk dat hij een groot aandeel heeft in dit succes, het slim aangepakt heeft én ook op handen wordt gedragen door het publiek. Als het aan mij ligt blijft hij."

Sterkhouders unaniem

Eenzelfde geluid bij Brandon Mechele. "Wie volgend seizoen de hoofdcoach zal zijn? Nicky waarschijnlijk, ik weet het niet", sprak ook het meubelstuk zijn steun uit voor de T1 ad interim. Net zoals aanvoerder Hans Vanaken. "Als je kampioen speelt twee maanden nadat je overneemt kan je al bijna niet anders."

"Hij heeft gewoon getoond dat hij capabel is om het te doen. Maar nu is het aan het bestuur en de voorzitter om de juiste keuze te maken. Die beslissing ligt niet in mijn handen, maar volgens mij is hij klaar om de volgende stap in zijn trainerscarrière te zetten", geeft ook de dirigent van Blauw-Zwart groen licht.

Zegen van Mannaert

Hoewel hij de fakkel doorgeeft en dus niks meer in de pap te brokken heeft doet tot slot ook afscheidnemend CEO Vincent Mannaert een goed woordje voor Hayen. "Ik heb er niks aan te zeggen, maar dit lijkt een no-brainer. De verdienste van Nicky is groot. Hij heeft het fantastisch gedaan en iets neergezet."

Denkt u dat Hayen nog lang T1 van Club zal blijven?

Meest recent

SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

15
15
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

96
96
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

32
32
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

209
209
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

250
250
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

68
68
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

231
231
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

86
86
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

166
166
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

78
78
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

220
220
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

49
49
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

224
224
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

267
267
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

276
276
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

102
102
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

144
144
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

402
402
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

399
399
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

467
467
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

675
675
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

218
218
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

144
144

Meer sportnieuws