Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

691
Groen licht voor Hayen: sleutelfiguren geven zegen

Van een akkoord is voorlopig nog geen sprake, maar het lijkt slechts een kwestie van tijd voor Nicky Hayen permanent wordt gepromoveerd tot T1 van Club Brugge. Niet alleen solliciteert hij zelf naar een verlengd verblijf, ook door enkele goede referenties lijkt zijn handtekening louter nog een formaliteit.

Maandag stond er een ongetwijfeld bijzonder positieve evaluatie gepland voor Hayen, die zelf reeds aangaf dat hij staat te popelen om zijn kribbel onder een vast contract in Jan Breydel te zetten. Ondertussen liet ook voorzitter Bart Verhaeghe al meermaals uitschijnen dat hij diezelfde mening is toegedaan.

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Steun voor Hayen

Eerstdaags volgt er wellicht dus witte rook vanuit Westkapelle, maar mocht daar iemand in de bestuurskamer er nog aan twijfelen om Hayen vast te benoemen geven zijn spelers hem nog een extra zetje. Vanuit de kleedkamer klinkt het zowat unaniem dat de kampioenenamker definitief moet worden aangesteld.

"Het is niet aan ons om daarover te beslissen, maar iedereen heeft gezien wat hij heeft gedaan en dat hij het Club-DNA heeft", aldus Simon Mignolet. "Ik denk dat hij een groot aandeel heeft in dit succes, het slim aangepakt heeft én ook op handen wordt gedragen door het publiek. Als het aan mij ligt blijft hij."

Sterkhouders unaniem

Eenzelfde geluid bij Brandon Mechele. "Wie volgend seizoen de hoofdcoach zal zijn? Nicky waarschijnlijk, ik weet het niet", sprak ook het meubelstuk zijn steun uit voor de T1 ad interim. Net zoals aanvoerder Hans Vanaken. "Als je kampioen speelt twee maanden nadat je overneemt kan je al bijna niet anders."

"Hij heeft gewoon getoond dat hij capabel is om het te doen. Maar nu is het aan het bestuur en de voorzitter om de juiste keuze te maken. Die beslissing ligt niet in mijn handen, maar volgens mij is hij klaar om de volgende stap in zijn trainerscarrière te zetten", geeft ook de dirigent van Blauw-Zwart groen licht.

Zegen van Mannaert

Hoewel hij de fakkel doorgeeft en dus niks meer in de pap te brokken heeft doet tot slot ook afscheidnemend CEO Vincent Mannaert een goed woordje voor Hayen. "Ik heb er niks aan te zeggen, maar dit lijkt een no-brainer. De verdienste van Nicky is groot. Hij heeft het fantastisch gedaan en iets neergezet."

Denkt u dat Hayen nog lang T1 van Club zal blijven?

Meest recent

Rampscenario Duranville: wat is er aan de hand?

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

7
7
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

5
5
Haaland en Maresca doorbreken stilte na Man City-bom

Manchester City is schuldig bevonden aan meer dan honderd aanklachten voor het verbreken van de ...

21
21
Grote rel door afscheidsmatch Messi: “Een donkere vlek”

Lionel Messi kreeg bij Argentinië nog een afscheidsmatch. De sterspeler liet na het WK weten te ...

21
21
KAA Gent bindt jeugdinternational: volgende stap

KAA Gent geeft veel aandacht aan de jeugdopleiding en de Buffalo’s zetten die lijn verder. Op ...

28
28
Infantino zorgt voor verbijstering: opvallend FIFA-verdict

Na het WK kwam FIFA-baas Gianni Infantino zwaar onder vuur te liggen. De Zwitser wilde de rechten ...

84
84
Eerste evalutie Van Bommel: Mannaert ziet 3 positieve punten

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zit er sinds ...

50
50
Van Bommel getipt: Bundesliga-Belg aast op comeback

Mark van Bommel kan al bij al tevreden terugblikken op zijn eerste vier wedstrijden als bondscoach ...

77
77
Alderweireld emotioneel: “Dat is iets wat ik nog kan verbeteren"

Toby Alderweireld heeft tijdens zijn voetbalcarrière meer meegemaakt dan veel mensen ooit ...

19
19
'Mbappé zorgt voor aardbeving: Real vreest het ergste'

Real Madrid trekt zich zaterdag weer op gang met een topper tegen Villarreal. Daarin heeft de ...

141
141
Vertonghen voor verrassende carrièreswitch: “Die afspraak hebben we”

In de zomer van 2025 zette Jan Vertonghen een punt achter een indrukwekkende spelerscarrière. ...

161
161
'PSV vreest rampscenario: Ruben van Bommel in beeld'

Het zijn enkele zeer bewogen weken geweest voor de familie Van Bommel. Terwijl vader Mark zijn ...

39
39
Anderlecht kampioen? Dit denkt Biancone erover

Komende zomer zal het tien jaar geleden zijn dat Anderlecht nog eens een prijs veroverde. Dat ...

166
166
Lommel moet nog hele poos zonder prijsschutter verder

De Jupiler Pro League komt weer op gang na een pauze van drie weken. In de openingsmatch van de ...

30
30
Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

112
112
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

317
317
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

285
285
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

173
173
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

72
72
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

239
239
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

710
710
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

191
191
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

228
228
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

136
136
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

150
150

Meer sportnieuws