'Trainersdossier nadert ontknoping: één struikelblok voor Club'

door
'Trainersdossier nadert ontknoping: één struikelblok voor Club'

Club Brugge heeft maandagavond uitgebreid zijn landstitel gevierd op de Brugse Grote Markt. Ook Nicky Hayen werd uiteraard nadrukkelijk betrokken in de festiviteiten. Ondertussen blijft het wachten op een vaste benoeming van de interim-trainer.

Sinds Hayen het stokje overnam van Ronny Deila, staat er geen maat meer op Club. Zo leidde de interim-hoofdtrainer zijn ploeg voorbij PAOK FC naar de halve finales van de Conference League. Daarin toonde ACF Fiorentina zich nipt een maatje te groot.

Ondertussen werkte Club ook een fenomenale reeks af in de Champions' Play-Offs. Uiteindelijk verloor Blauw-Zwart geen enkele match in de nacompetitie en pakte het een straffe 24 op 30. Dat bleek, in combinatie met de puntenhalvering, voldoende om de concurrentie voor te blijven.

LEES OOK: ‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Constructief gesprek

Bovendien speelden de Bruggelingen opnieuw bevrijd onder Hayen, die zijn spelers van duidelijke richtlijnen en vertrouwen voorzag. Bovendien staat hij veel meer open voor overleg en voor een meer analytische benadering van het trainersvak. Elementen die binnen de club erg geapprecieerd worden.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Hayen weldra vast benoemd wordt. Maandag vond alvast een eerste gesprek plaats tussen de Limburgers en het bestuur van de Bruggelingen. Dat verliep volgens Het Nieuwsblad in een constructieve sfeer. Voorzitter Bart Verhaeghe lijkt inmiddels overtuigd en ook de spelersgroep staat achter hem.

Financiële voorwaarden

Bovengenoemd medium meldt dat er wel nog één klein struikelblok is. Zo kwamen de cijfertjes in het contract van Hayen nog niet aan bod. Zijn makelaars werden maandag immers niet betrokken in de gesprekken. Zij zullen later deze week plaatsnemen aan de onderhandelingstafel en dan zullen de financiële voorwaarden uitgebreid aan bod komen. Tot die tijd worden geen handtekeningen gezet, maar de verwachting is dat de betrokken partijen mekaar redelijk snel zullen vinden. Overigens is het de bedoeling om de voltallige staff van Hayen ook aan boord te houden.

Club moet Hayen van een extra ervaren assistent voorzien ...

Meest recent

Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

3
3
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

13
13
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

327
327
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

184
184
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

126
126
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

252
252
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

551
551
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

236
236
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

280
280
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

332
332
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

156
156
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

132
132
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

80
80
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

254
254
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

283
283
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

345
345
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

547
547
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

50
50
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

474
474
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

518
518
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

160
160

Meer sportnieuws