'Toptransfer op til: El Khannouss hakt knoop door'

785 stemmen
'Toptransfer op til: El Khannouss hakt knoop door'

Zoals gewoonlijk zullen deze zomer weer tal van smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Een van hen is Bilal El Khannouss, die op de Pro League Awards zopas verkozen werd tot beste jongere van het seizoen. De 20-jarige draaischijf van KRC Genk liet er zijn licht schijnen op zijn toekomstplannen.

El Khannouss steekt niet onder stoelen of banken dat hij straks andere oorden wil opzoeken. De 12-voudig Marokkaans international nam zelfs al afscheid van de Cegeka Arena, al krijgt het publiek door de Europese barragematch tegen AA Gent zondag de kans om hem alsnog een laatste keer aan het werk te zien.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

El Khannouss verlaat Genk

Na vier doelpunten en 13 assists in 92 optredens is het vervolgens echter tijd voor een stap hogerop. El Khannouss werd de afgelopen maanden alvast reeds gelinkt aan tal van gegadigden uit diverse buitenlandse topcompetities. Zelf liet hij recent weten dat een overstap naar de Bundesliga zijn voorkeur wegdraagt.

Dat herhaalde de middenvelder maandag nogmaals. "De kans dat ik volgend seizoen nog bij Genk speel is heel klein. Er is interesse en ik heb mijn keuze gemaakt. Voor de rest laat ik het over aan mijn entourage. Er is alleszins overeengekomen met de club dat ik deze zomer vertrek", vertelt hij aan Het Nieuwsblad.

Leipzig of Leverkusen?

"Ik zou zelf voor Duitsland kiezen. Een club waar ze iets met energiedrank hebben? Dat zou kunnen en zelfs mooi zijn, samen met Maarten", grijnst El Khannouss wanneer de krant vraagt of hij overweegt om in de voetsporen van doelman Maarten Vandevoordt te treden en eveneens naar RB Leipzig te verhuizen.

Daarmee lijkt het toptalent, die in Duitsland ook al aan onder meer Bayer Leverkusen werd gelinkt, toch een tipje van de sluier te lichten. Vast staat dat Genk de jackpot verlangt voor El Khannouss, wiens marktwaarde op 25 miljoen wordt geschat. Met die centen moet Dimitri de Condé dan op zoek naar versterking.

Waar zou El Khannouss het best passen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

98
98
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

31
31
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

334
334
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

53
53
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

194
194
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

38
38
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

672
672
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

167
167
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1049
1049
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

676
676
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

842
842
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

836
836
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

805
805
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

397
397

Meer sportnieuws