'Toptransfer op til: El Khannouss hakt knoop door'

785 stemmen
'Toptransfer op til: El Khannouss hakt knoop door'

Zoals gewoonlijk zullen deze zomer weer tal van smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Een van hen is Bilal El Khannouss, die op de Pro League Awards zopas verkozen werd tot beste jongere van het seizoen. De 20-jarige draaischijf van KRC Genk liet er zijn licht schijnen op zijn toekomstplannen.

El Khannouss steekt niet onder stoelen of banken dat hij straks andere oorden wil opzoeken. De 12-voudig Marokkaans international nam zelfs al afscheid van de Cegeka Arena, al krijgt het publiek door de Europese barragematch tegen AA Gent zondag de kans om hem alsnog een laatste keer aan het werk te zien.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

El Khannouss verlaat Genk

Na vier doelpunten en 13 assists in 92 optredens is het vervolgens echter tijd voor een stap hogerop. El Khannouss werd de afgelopen maanden alvast reeds gelinkt aan tal van gegadigden uit diverse buitenlandse topcompetities. Zelf liet hij recent weten dat een overstap naar de Bundesliga zijn voorkeur wegdraagt.

Dat herhaalde de middenvelder maandag nogmaals. "De kans dat ik volgend seizoen nog bij Genk speel is heel klein. Er is interesse en ik heb mijn keuze gemaakt. Voor de rest laat ik het over aan mijn entourage. Er is alleszins overeengekomen met de club dat ik deze zomer vertrek", vertelt hij aan Het Nieuwsblad.

Leipzig of Leverkusen?

"Ik zou zelf voor Duitsland kiezen. Een club waar ze iets met energiedrank hebben? Dat zou kunnen en zelfs mooi zijn, samen met Maarten", grijnst El Khannouss wanneer de krant vraagt of hij overweegt om in de voetsporen van doelman Maarten Vandevoordt te treden en eveneens naar RB Leipzig te verhuizen.

Daarmee lijkt het toptalent, die in Duitsland ook al aan onder meer Bayer Leverkusen werd gelinkt, toch een tipje van de sluier te lichten. Vast staat dat Genk de jackpot verlangt voor El Khannouss, wiens marktwaarde op 25 miljoen wordt geschat. Met die centen moet Dimitri de Condé dan op zoek naar versterking.

Waar zou El Khannouss het best passen?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

20
20
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

63
63
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

133
133
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

169
169
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

82
82
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

251
251
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

333
333
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1001
1001
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1311
1311
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws