Robin van Persie vindt het fijn dat Wayne Rooney in de zomerse transferperiode niet is vertrokken bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller speelt namelijk graag samen met de Engelsman, zo vertelde Van Persie aan de
Daily Star.
"Ik denk dat iedereen wel kan zien dat Wayne en ik graag samenspelen, dat we proberen om elkaar de bal te geven", begon de international van Oranje. "We proberen niet altijd voor eigen succes te gaan en dat werkt voor beide partijen goed. Ik denk dat we dit seizoen vaak tot scoren kunnen komen als we blijven groeien en elkaar blijven aanspelen."
"Ik ben in ieder geval heel blij dat ik samen kan spelen met Rooney", vervolgde Van Persie. "We vinden het leuk om samen op het veld te staan. Ik denk dat onze speelstijl ook niet veel van elkaar verschilt. We kunnen allebei terugzakken of juist de diepte zoeken. Ik vind het geweldig om met Wayne te kunnen spelen. Als je het mij vraagt, heeft hij alles wat een speler moet hebben."
LEES OOK:
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'