Club-Cercle: Hayen herschikt aanvalslinie in titelmatch

329
Club-Cercle: Hayen herschikt aanvalslinie in titelmatch

Club Brugge krijgt zondagavond een uitgelezen kans om zijn 19de landstitel te pakken. Een puntje in de derby tegen Cercle Brugge moet daarvoor volstaan. Scheidsrechter Jonathan Lardot fluit de titelmatch in het Jan Breydel-stadion om 18u30 op gang.

Dat Club ondanks een zwakke reguliere competitie alsnog de titel kan ruiken, heeft het uiteraard te danken aan de puntenhalvering voor de start van de Play-Offs. Maar ook de eigen prestaties mogen niet onderschat worden. Zo neer Blauw-Zwart tot dusver een straffe reeks van 23 op 27 neer.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Skov Olsen aan aftrap

Die ongeslagen serie wil men zondag dus ook doortrekken tegen Cercle, wat meteen ook de titel zou opleveren. Daarvoor zal het tijdens de match niet kunnen rekenen op interim-coach Hayen, die met een schorsing achter zijn bureau zal plaatsnemen. Al stelde hij uiteraard wel mee de basiself op.

Daarin geen grote verrassingen. Jutgla start in afwezigheid van Thiago opnieuw als diepste man. Hij krijgt daarbij de steun van Skov Olsen en Skoras. Op het middenveld krijgen Onyedika en Vetlesen de voorkeur op Nielsen. Achterin tot slot behoudt Odoi zijn plekje ten koste van Sabbe.

Cercle voor vierde plek

Cercle zal zijn stadsgenoot echter geen geschenken geven. De Verenigiçng strijdt zelf immers nog voor de vierde plaats, die recht geeft op een rechtstreeks Europees ticket. En dus zal Groen-Zwart opnieuw vol voor de zege gaan. Coach Muslic kiest dan ook voor de verwachte starters.

Zo houdt Muslic vast aan grotendeels dezelfde namen. Minda, toch één van de uitblinkers dit seizoen, moet dus opnieuw plaatsnemen op de bank. Achterin krijgt Popovic dan weer de voorkeur op Siquet.

Wie wint?

Meest recent

Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

11
11
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

21
21
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

37
37
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

31
31
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

131
131
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

263
263
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

38
38
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

16
16
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

86
86
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

62
62
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

111
111
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

137
137
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

267
267
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

499
499
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

218
218
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

172
172
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

477
477
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

84
84
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

436
436
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

72
72
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

127
127
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

284
284
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

84
84

Meer sportnieuws